27 вересня ми будемо відзначати День вихователя і всіх дошкільних працівників. Напередодні батьки малюків намагаються вибрати відповідні подарунки для працівників дитячих садків. Що подарувати вихователю на День вихователя?

Можна зробити пам’ятний подарунок вихователю на День дошкільного працівника, вручивши фотоальбом зі знімками всіх дітей групи. Фотографії можна супроводити афоризмами, рядки з пісень, відгуками батьків, побажаннями, а також малюнками та орнаментами.

Що подарувати в дитячому садку на День вихователя?

Нерідко їм підносять коробки шоколадних цукерок і інші солодкі набори. Можна подарувати банку елітного чаю або кави в красивій упаковці.

Якщо дозволяють кошти, замовте торт у кафе або кондитерської. Красива упаковка із зазначенням імені тієї, кому він призначений, зробить ваш подарунок ексклюзивним і незабутнім.

Презент може бути і більш особистим. Наприклад, в подарунок на День дошкільного працівника можна вибрати парфуми або туалетну воду, якщо вам відомо, яким віддає перевагу ароматам та, кому призначений подарунок.

Якщо ви не впевнені у виборі такого подарунка, можна вручити подарунковий сертифікат на покупку товарів у магазині косметики та парфумерії.

Вихователям часто дарують квіти, тому прекрасним подарунком стане настільна ваза. У подарунок від батьків можна піднести предмети інтер’єру – настільні або настінні годинники, сувеніри з кераміки, дерева, каміння або інших матеріалів, світильники незвичайної форми і ін.

Інший популярний презент – посуд і різні пристосування для кухні. Це можуть бути красиві келихи, кухлі або чайні пари, розписні підноси для випічки, набори для спецій і т. п.

Що ще можна подарувати вихователю? Зверніть також увагу на канцтовари: щотижневики, візитки, блокноти, органайзери, калькулятори і подібну продукцію. Можна вибрати подарунки, які допоможуть зробити зручніше і функціональніша робоче місце – оригінальну підставку для офісних приладдя, книжкову полицю і т. п.

Знаючи про літературні уподобання дошкільних працівників, ви можете вибрати в книжковому магазині для кожного корисний і потрібний презент, чи то детектив, чи любовний роман, альбом з мистецтва, кулінарний довідник, історичні видання або збірки віршів.

Якщо дівчина чи жінка захоплюється спортом, підтримує хорошу фізичну форму, то прекрасним подарунком на День вихователя стане абонемент у спортивний зал, фітнес-центр, басейн, сертифікат на навчання класичним або сучасним танцям.

Однак не варто підносити вихователям гроші, алкогольні напої, одяг і тим більше білизна, інакше ви поставите їх у незручне становище.