Буває загадка складніше, ніж вибрати подарунок власним хлопцеві? Мабуть, вибрати подарунок хлопцю сестри або подруги. Ці дівчата – дуже близькі люди для вас, тому їх обранці автоматично входять у ваше коло спілкування. І коли настає Новий рік, їм теж потрібно обов’язково що-небудь подарувати. І тут ми починаємо ламати голову: що ж йому може сподобатися?

Що подарувати хлопцеві сестри

Сестра – рідна людина, за стільки років ви встигли дізнатися про неї все. А ось її хлопець – людина для вас новий, і відкриватися вам він буде поступово. Тому, коли настане який-небудь свято, вибір подарунка для нього буде складніше будь-якої математичної задачі.

Простіше всього буде запитати у сестри, що він хоче на Новий рік, вона може назвати щось досить дороге, наприклад, ігрову приставку. Якщо ви не особливо тісно спілкуєтеся з обранцем сестри, то навряд чи будете робити такі подарунки. Ще гірше, якщо цей хлопець вам відверто не подобається.

Найбільш правильним буде підібрати щось оригінальне, недороге і корисне.

Існує незліченна кількість варіантів, що подарувати хлопцеві сестри на Новий Рік. Найкмітливіші шукають підходящий варіант в інтернеті, адже це набагато швидше, та й цікавих речей можна знайти більше, ніж у магазинах. Вам не доведеться їхати кудись, стояти в чергах і подовгу розглядати полиці з дрібничками.

Що можна подарувати — ідеї

  • Чохол на автокрісло в формі панди. Їм буде користуватися і сам хлопець, і ваша сестра. М’які, зручні і дуже смішні, байдужими вони нікого не залишать. А вже яке веселощі очікує перехожих, які будуть в сутінках проходити повз порожній машини…
  • Іменна запальничка ZIPPO. Людині завжди приємно мати щось ексклюзивне, зроблене спеціально для нього. А запальничка – річ потрібна. Тому такий подарунок сподобається навіть людина хлопцеві.
  • Скарбничка «Економна панда». Домашній міні-банк, який сам розпізнає гідність монети і показує, скільки грошей уже накопичено. Потрібно задати потрібну суму наперед, і коли ця цифра буде досягнута, скарбничка зіграє урочисту мелодію і видасть «внесок». А до цього не вийде дістати і монетки! Нехай тепер хлопець вашої сестри збирає на спільну поїздку на Мальдіви!

Що подарувати хлопцеві подруги

Подруга – це відображення вас самої. Схожі погляди, спільні інтереси. Ви знаєте найпотаємніші куточки її душі. Швидше за все, вона вам в подробицях розповість про свого нового бойфренда. І навіть познайомить. Тепер цей хлопець буде з’являтися у вашій компанії досить часто, і так чи інакше ви теж з ним будете спілкуватися.

А вже в таке свято як Новий рік залишати його без подарунка точно не можна. Що ж йому подарувати? Це точно має бути щось не дуже дороге, нейтральне, корисне і, може бути, забавне. А ще краще – подарувати те, чим він буде користуватися разом з вашою подругою. Заодно зайвий раз зробите їй приємне.

Хоч завдання вибору здається майже нездійсненним, є багато ідей, що подарувати хлопцеві подруги на Новий Рік. Можливості новорічних презентів дуже різноманітні, і ви самі здивуєтеся.

Кілька варіантів з незліченної безлічі

  • Іменна термокружка, що працює від прикурювача автомобіля. Вона герметична і не дозволить пролитися жодної краплі рідини. Нехай насолоджується гарячим чаєм, коли буде чекати, поки ваша подруга буде вирішувати, яке ж сукню їй одягнути.
  • Детектор брехні. Так-так, не тільки правоохоронні органи можуть користуватися цим апаратом. Заодно натякнете, що йому не поздоровиться, якщо він раптом образить вашу подругу. До речі, такий подарунок теж виразно повеселить.
  • Подарунок-враження. Мабуть, один з кращих способів вітання. А головне – він зможе скористатися таким презентом разом з вашою подругою! Може бути, самі вони і не зважилися б на таку пригоду, а тут вже не відкрутишся. Варіантів подарунків-вражень багато, так що вибирайте цей варіант сміливіше і не прогадаєте!