Батьки, дядьки й тітки, бабусі і дідусі знають, що подарувати своєму улюбленцю. Великий вибір самих різних подарунків допоможе прийняти правильне рішення. Іменинник обов’язково залишиться задоволеним і оцінить отримані презенти по достоїнству.

Найактивніші і непередбачувані в своїй поведінці — дванадцятирічні діти, особливо хлопчики. Вони емоційні і чинять так, як велить їм серце. Вони зовсім не думають про те, як виглядає їх поведінку з боку.

Батькам дуже пощастить, якщо вся емоційність і активність підлітка буде спрямована в потрібне русло: дитина займеться у вільний час спортом, комп’ютерними іграми, танцями, малюванням. Це дуже добре. У хлопчика є захоплення, можливо, і справу всього його життя.

Найкращі подарунки юному спортсмену на день народження

Дуже пощастило тим батькам, у яких син займається спортом. Тому що не виникає питання, що подарувати хлопчику на 12 років на день народження. При цьому презент може бути недорогий і корисний, як, наприклад, форма для занять футболом.

Можна на футболці вишити прізвище та ім’я іменинника та додати його улюблену цифру.

Він з гордістю носитиме такий подарунок. Але потрібно знати, за який футбольний клуб «хворіє» дитина.

Футболісту і фанату буде приємно отримати в подарунок клубну атрибутику.

Подарунок може бути довгоочікуваним і дорогим. Наприклад, подарувавши дитині скейтборд, батьки побачать, як може бути вдячний підліток, якщо саме про нього він і мріяв довгий час. Тепер у нього теж є на заздрість усім хлопчакам у дворі чудовий скейтборд. Яких тільки моделей скейтборду зараз тільки не придумали їх творці!

Чому б не зробити подарунок ще більш креативним, та придбати скейтборд з підсвічуванням. Тепер хлопчик не буде чекати черги, щоб покататися на чужому засобі пересування.

Скейтборд з підсвічуванням зробить безпечними пересування дитини і допоможе знизити ризик порушення правил дорожнього руху. Водії помітять дитини здалеку, завдяки вогникам на скейтборді.

Якщо батьки не бояться за свого сина і впевнені в його розумному поведінці, і навчили його всім правилам безпеки, вони можуть подарувати йому фінгерборди.

Це спеціальні пристосування, з допомогою яких можна кататися на руках. Коли батьки роблять такий подарунок, значить, вони шанобливо ставляться до вибору дитині, до його захоплення.

Нехай він щиро порадіє, а через деякий час це нове модне віяння часу пройде. Але за цей час дитина зможе розвинути моторику пальців рук, що сприятливо позначиться на його розумових здібностях.

Брендом сучасних підлітків стали кросівки на роликах. Це втілення дитячої мрії мати чоботи-скороходи. Казкова мрія! І вона виконується в день народження! Тепер не потрібно зупинятися, щоб зняти роликові ковзани, щоб взявши їх у руки, залишився відстань пройти без них. Це буде відмінна ідея, що подарувати другу на 12 років на день народження.

Кросівки на роликах влаштовані інакше. Вони мають вставлені в поглиблення на підошві спеціальні коліщатка, які допоможуть плавно ковзати по поверхні дороги. Тільки один рух дозволить, не знімаючи кросівок, продовжувати рух звичайним кроком. Дитина, отримавши такий подарунок, зможе брати участь у змаганнях дворових серед своїх друзів.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Вибираємо довгоочікувані та корисні подарунки для хлопчиків

Хлопчики дуже рано хочуть зарахувати себе до справжнім чоловікам. Тому при виборі, що подарувати хлопчику на 12 років у день народження, корисно дарувати чоловічі подарунки.

Наручні годинники, подаровані близькими людьми, дозволять хлопчикові виглядати дорослим і солідним. Він буде стежити за часом, навчиться правильно ним розпоряджатись.

Подарувавши годинник, батьки можуть вимагати від дитини приходити вчасно, оскільки тепер у нього не може бути відмовок, що він не знав, котра година. А якщо син захоплюється плаванням, він може відвідувати басейн, не знімаючи годинник, тому що батьки подбали про це заздалегідь і купили не прості годинник, а водонепроникні.

Дуже до речі доведеться в якості подарунка спеціальний багатофункціональний браслет.

У такому браслеті помістяться і кредитна карта, і дрібні паперові гроші. Щоб підліток не губив ключі від квартири, йому можна подарувати брелок зі свистком.

Це буде настільки цікаво для дитини, що він спочатку буде грати з брелком і ключами. А коли награється, він зрозуміє всю важливість і потрібність подарунка і правильно оцінить увагу тих, хто його подарував.

Вибираючи подарунок дитині, потрібно завжди враховувати його інтереси і переваги.

В цьому випадку подарунок буде бажаним, а подарували його батьки найбільшими друзями.

Не варто думати, що сучасним дітям повинні подобатися такі ж ігри, в які грали їхні батьки. Час не стоїть на місці, воно змінюється точно так само, як змінюються інтереси підлітків. А з їх інтересами потрібно рахуватися.