Що потрібно дарувати на Новий 2018 рік хлопчика 7-9 років

Питання про те, що можна подарувати хлопчикові 7-9 років на Новий 2018 рік, не так простий, як може здатися на перший погляд. Це пов’язано з тим, що в зазначеному віці інтереси у дітей можуть бути дуже різними і тому дати універсальну пораду трохи важко.

Як ми вже сказали, на відміну від малюків, яким можна просто купити яскраву іграшку, дітям молодшого шкільного віку вибирати презенти набагато складніше. Постарайтеся дізнатися, як хлопчик любить проводити вільний від навчання час, чим цікавиться і які у нього і захоплення.

Один з найбільш вдалих варіантів того, що можна покласти дитині 7-9 років під ялинку – це цікавий конструктор, що містить велику кількість деталей. Асортимент подібних виробів дуже широкий, серед них – конструктори-автомобілі, кораблі, трансформери, роботи, зорельоти, і так далі.

Існують також великі набори, зібравши які, хлопчик побудує середньовічний замок, ферму або місто, в якому будуть будівлі, жителі і тварини. Подібні ігри надовго захоплюють дітей даного віку, допомагають їм розвивати мислення та уяву.

Оригінальними подарунками на Новий рік 2018 для хлопчика 7-9 років можуть також стати оптичні прилади: бінокль, мікроскоп, телескоп, і так далі.

Подібні вироби будуть дуже цікаві кожному юному натуралістові, при цьому, вони сприяють появі бажання вивчати нову інформацію, винаходити і творити щось нове.

На відміну від теоретичних знань, які викладають дітям в школі, пристрої для наукових експериментів дозволять на практиці побачити і краще зрозуміти, як влаштований навколишній світ.

Ще одним варіантом того, що можна подарувати хлопчикові 7-9 років на 2018 Новий рік, може стати якась модна новинка. Щоб дізнатися, що саме в цей час знаходиться на піку популярності серед хлопчаків, достатньо протягом години подивитися один з дитячих каналів, а точніше – рекламні ролики, які регулярно по ньому показують.

Будьте впевнені, що, придбавши одну з сучасних електронних ігор, незвичайний «шпигунський набір», що світиться або звуковий пістолет, настільний хокей або футбол, ви точно обрадуете дитини і зробите свято для нього по-справжньому радісним.

Не варто забувати також і про фізичний розвиток хлопчаки, адже це одна з найбільш важливих складових здорового способу життя. Купіть дитині футбольний м’яч, ракетки для великого тенісу, ковзани, лижі, або ж замовте багатоцільовий спортивний комплекс, який міг би поміститися в одному з куточків його кімнати.