Що робити якщо чоловік охолов після пологів?

Люблячі дружини могли б довіку насолоджуватися пустим заняттям в атмосфері любові, умиротворення і гармонії, якщо б тільки така монотонність не приедалась обом. Бажання перевести відносини на новий рівень зазвичай призводить до того, що в певний час у родині з’являється плід міцної любові – довгоочікуваний малюк.

Здавалося б, з цього моменту чоловік і дружина повинні ще більше цінувати те, чого вони досягли разом, а значить ще сильніше любити один одного. Всупереч очікуванням багатьох молодих пар, з народженням дитини між новоспеченими батьками пробігає холодок.

Інтимна близькість, якщо й трапляється, то рідко, без особливого ентузіазму з боку партнерів, дуже передбачувано і швидко, а займатися любов’ю по відпрацьованій схемі стає все нудніше. Якщо пояснити, чому жінка не хоче ночей любові, досить просто (гормональні перебудови в організмі після пологів, втома від турбот по догляду за малюком, післяпологова депресія), то приводи для відчуження колись уважного і ввічливого чоловіка можуть бути всілякими.

Твій чоловік став байдужим: пошук причин

Що робити якщо чоловік охолов після пологів?

Із-за сильного емоційного потрясіння і фізичного виснаження ти, народивши дитя, могла не помітити, що твій коханий чоловік дещо віддалився від тебе. Але з часом розумієш, що все рідше ловиш на собі його теплий співчуваюча або підбадьорливий погляд. Після твого приїзду з пологового будинку він не розглядає тебе як сексуальний об’єкт, а це набагато образливіше, ніж те, що він не завжди готовий з тобою поговорити або допомогти тобі за найменшої прохання. Закрадається сумнів, що він тебе розлюбив.

Якщо твій супутник життя не говорить про свої переживання відкрито, здогадатися, що діється в його голові непросто. Спробуємо проаналізувати, чому чоловіки часто втрачають інтерес до своїм другим половинкам після пологів. Це допоможе тобі вирішити, що слід робити заради порятунку сім’ї, коли улюблений несподівано до тебе охолов.

Чоловік був присутній на пологах

Не всі чоловіки, які пройшли через пологовий процес за руку з дружиною з власної ініціативи або під пресом вагітної дружини, швидко оговтуються від стресу після народження сина чи дочки. Як з’ясовується, деякі виявляються психічно не готовими побачити борошна, через які проходить жінка, і всі фізіологічні подробиці появи нової людини на світ.

Всю себе ти присвятила дитині

З недавніх пір у тебе нове призначення – робити все від тебе залежне, щоб маленькій дитині нічого не викликало дискомфорту. Коло твоїх турбот замкнулося на задоволенні природних потреб дитини, і сил просто не залишається, щоб навіть думати про те, що потрібно молодому батькові. Ти сподіваєшся, що чоловік побачить, як сильно ти втомлюєшся, пожаліє тебе, перекладе частину обов’язків на свої могутні плечі, а ти зможеш відчути себе не роботом або домогосподаркою, а жінкою. На жаль, зустрічаються такі чоловіки, які думають, в першу чергу, не про себе, а про кохану, дуже рідко.

Чоловіки люблять бути в центрі уваги, а замість цього з появою в будинку нового члена сім’ї те, чого хоче чоловік, відходить на другий план. Ніякий поважаючий себе представник сильної статі не потерпить, щоб його інтересами і бажаннями нехтували. Коли вся увага і ласка жінки дістаються конкуренту, а чоловікові перепадають лише бурчання і скарги, дивуватися не варто, чому він не відчуває себе потрібним і улюбленим. Саме тому він може замкнутися в собі, або почати пошук уваги до своєї особи і ніжності на стороні.

Твій кругозір вкрай обмежено

Що робити якщо чоловік охолов після пологів?

Після роботи чоловік приходить додому і бачить там одну і ту ж картину: ти носишся з малюком і нічого навколо себе не бачиш. Тобі колись послухати новини, поспілкуватися з іншими людьми, подивитися нові фільми, почитати книгу.

В результаті, у вас немає тем для спілкування. Не все так погано, якщо ти проявляєш інтерес до того, що знає і чим захоплений чоловік. Якщо після пологів тебе хвилюють тільки пелюшки і сорочечки, прорізування зубів у немовлят, щеплення та інше, ненаглядний в один момент знайде собі захоплення, яке для нього буде набагато цікавіше, ніж спілкування з тобою.

Фінансові труднощі

Що тішить справжнього чоловіка більше, ніж його роль добувача в сім’ї, коли він з нею повністю справляється? І що пригнічує його більше, ніж нездатність задовольнити елементарні потреби дружини і дитини? Ти весь час незадоволена і говориш йому про те, що мало заробляє, сподіваючись, що це стане для нього поштовхом і стимулом для підвищення по службі або пошуку нових ресурсів?

Чому тоді ти обурюєшся, раптом він затримується на роботі з колегами допізна, приходить додому «під мухою» або палець об палець не хоче вдарити для пошуку більш високооплачуваної роботи? З цих пір він починає сприймати тебе не як слабку жінку, яка потребує міцному плечі, а як здирника і домашнього генерала в спідниці. Де ж та любляча, ніжна і турботлива жінка, на якій він одружився?

Жіночі виверти, щоб підбадьорити благовірного

Що робити якщо чоловік охолов після пологів?

Не кожна жінка може дозволити собі ризикувати – плисти за течією, наївно сподіваючись на те, що люблячий чоловік перетерпить складний період і буде продовжувати любити, незважаючи на всі труднощі. Якщо в силу об’єктивних обставин або упущень з твого боку чоловік втратив смак до сімейного життя, і його почуття до тебе охололи, роби все від тебе залежне, щоб повернути відносини на круги своя.

Допоможи чоловікові забути про перебування в пологовому будинку

Ще не оговтавшись після твоїх пологів, він боїться торкатися до тебе з дня народження дитини. Але це зовсім не свідчить про те, що він тебе розлюбив. Утримання від традиційного сексу за приписом лікаря на місяць-два зовсім не означає, що потрібно обходити один одного далекою дорогою. Ніхто не забороняє доставляти партнерові задоволення іншими способами: інтимними ласками, рольовими іграми, оральним сексом і т. п.

Приготуй йому улюблену страву, приодень сексуальну білизну, поцілуй за вушком, зроби йому легкий масаж, і вже його настрій кардинально зміниться. Коли твій організм відновиться, сама проявити ініціативу в ліжку, тоді благовірний забуде про свій страх заподіяти тобі біль. Така стратегія ефективна і у випадку, коли чоловік перестав сприймати жінку як жінку, і бачить у ній лише мати їх спільної дитини.

Будь жіночною і привабливою

Що робити якщо чоловік охолов після пологів?

Чоловіки люблять очима, тому, якщо кохана жінка вже далеко не граціозна лань або просто загрузла в домашніх турботах і поклала на собі хрест, чоловічий інтерес з часом згасає.

Ти поправилась після вагітності і пологів, а тепер потрібно час для того, щоб повернути собі колишні форми, які раніше зводили з розуму твого чоловіка? Поки ти знову не знайшла струнке і пружне тіло, ти можеш порушувати сексуальний потяг до протилежної статі. Іди помірними кроками до своєї мети – правильно харчуйся і роби фізичні вправи. А поки ти на вірному шляху, не втрачай часу даремно: замість гнучкої дикої кішки грай для свого чоловіка роль спокусливої секс бомби!

Ти ж знаєш, чоловікам подавай еротику, і в будь-якому вигляді. Свого самця потіш красивою картинкою: прикупив спокусливий пеньюарчик, панчішки з мереживом, ажурні стрінги, та позбався без жалю від поношеного білизни. Відкинь сорому і свої комплекси, і танцюй для нього стриптиз.

Більш того, вдома ти повинна завжди виглядати бездоганно. Бюстгальтер для годування повинен бачити тільки ваш малюк. Не забувай доглядати за своїм волоссям, шкірою, нігтями, часто проводити необхідні гігієнічні процедури. Роби легкий природний макіяж. Розтягнуті за час виношування дитини халати та бриджі з неосяжними футболками сміливо відправляйте в сміттєве відро.

Хоч кросівки і стануть атрибутом твоєму житті на наступні кілька років, це зовсім не означає, що джинси, олимпийку і спортивне взуття потрібно носити скрізь і завжди. Виходь з чоловіком на люди елегантною і доглянутою. Сукні, сарафани, блузки і спідниці повинні бути в гардеробі будь-якої жінки, не тільки бізнес-леді.

Показуй знаки любові

Не демонструй дружину свої муки від вантажу обов’язків і не скаржся на життя. Чоловіки дуже егоцентричні по своїй натурі, і їх мало цікавить те, що жінки втомлюються, якщо зачеплений їх особистий інтерес. Вони можуть не усвідомлювати і не оцінювати героїчні зусилля матері малолітньої дитини і господині будинку по достоїнству.

Для того щоб твій чоловік не збайдужів до тебе, будь весела, фліртуй з коханим, дбай про нього, і не відмовляйся від ночей любові з-за втоми. Готуй романтичні вечері, наповнюй теплу ванну з густою піною для вас двох.

Ти вважаєш, що догоджати чоловікові – пекельна праця після багаторазових годувань дитини, постирушек і недоспаних ночей? Бойова готовність коханої жінки лестить чоловікові, але, втомившись після роботи, він іноді сам не в змозі на щось більше, ніж загравання, тому часто на цьому все й закінчується, і «працювати» тобі може і не доведеться.

Просіть бабусь і дідусів посидіти з малюком, щоб ви з коханим могли відпочити і провести час. При відсутності такої можливості, беріть малюка у візок і вирушайте з татом в парк або сквер. Під час прогулянки будуйте плани про вашому світлому майбутньому, плануйте поїздки з дитиною на курорт, поділіться своїми мріями.

Відчувши, що він все так же тобі доріг і любимо, чоловік зверне гори заради вашого з малюком достатку і комфорту. Сама не помітиш, як тато запропонує погуляти з дитиною, приготує поїсти і приберется в будинку для того, щоб ввечері ти була сповнена сил і енергії побути з ним наодинці. А за будь-яку ініціативу і добру справу не забувай його хвалити і будь завжди йому вдячна за допомогу.

Пам’ятай також, що бути занадто нав’язливою – не кращий варіант. Чоловік повинен відчувати себе потрібним, але не пересиченим увагою. І вже тим більше недоречно сюсюкання з твого боку.

Твій коло спілкування не повинен складатися лише з двох людей – чоловіка і дитину. Заплави нові знайомства або підтримуй стару дружбу, щоб не обтяжувати улюбленого бажанням весь час проводити разом. Вимагати від нього цілком присвятити себе сім’ї – нерозумно, адже у кожної людини повинні бути свої захоплення і можливість відволіктися від одноманітності.

Розвивайся і будь просунутої

Що робити якщо чоловік охолов після пологів?

Поява малюка – не привід забувати про своє особистісне зростання. Зроби так, щоб про тебе не улюблений, ні оточуючі не могли сказати, що ти – обмежена домогосподарка. Йди у ногу з часом і сміливо ламай цей стереотип. Молоді мами теж можуть читати книги і дивитися нові кінострічки, ходити на концерти в театр, відвідувати виставки, вивчати іноземні мови, займатися фітнесом, користуватися сучасними процедур в салонах краси. Ти повинна вміти підтримати бесіду з коханим, його оточенням і вашими спільними друзями, а не тільки з такими ж, як ти, молодими матусями у дворі.

Сумно, якщо у тебе немає хобі. Ти хотіла б навчитися чому-небудь новому? У всесвітній мережі є безліч відеороликів з майстер-класами, які допоможуть оволодіти будь-яким видом рукоділля, кулінарним мистецтвом, малюванням, технікою вирощування екзотичних рослин та інше. До речі, уяви твого здивування чоловіка, коли ти підеш на курси водіння автомобіля і з часом сміливо продемонструєш йому умілі розвороти на вашому сімейному авто. І це на тлі того, що ти і на велосипеді-то кататися толком ніколи не вміла!

Є бажання і можливість залишати дитину бабусі або няні і ходити на улюблену роботу? Чудово! Без шкоди для малюка, будь-яка жінка може рости в професійному плані і постійно розширювати свій кругозір.

Не изводи його за тимчасові матеріальні труднощі

Ну не виходить у глави сімейства заробляти стільки, щоб і ремонт робити, і малюкові купити суперсучасні коляску та інші приналежності для немовлят, екологічно чисті іграшки, дитяче харчування і красиві одежонки, та ще й тебе наряджати, адже необхідно терміново оновити весь твій гардероб. Дві типові помилки, які допускають багато молоді жінки, які перебувають у декреті, це:

 • Вислів закидів на адресу чоловіка щодо його нездатності забезпечити сім’ю.
 • Прагнення жінки заробити гроші, щоб утерти ніс невдасі.
 • Чого можна домогтися такими жорстокими методами? Навряд чи будь-яку з таких дій підстьобне добувача домагатися більшого. Ефект, швидше за все, буде зворотним. Замість цього достатньо просто проявити розуміння, терпіння та підтримку.

  А поки фінансове благополуччя сім’ї стабілізується, переглянете свої потреби, співставляйте майбутні витрати з бюджетом, вчіться економити на тому, що не завжди необхідно. Ти можеш пошукати підробіток – молоді мами можуть виконувати деякі види роботи на дому, або влаштуватися на роботу на неповний робочий день. Тільки не варто при цьому робити дружину їдкі зауваження, щоб він не втратив самоповагу і не збайдужів до єдиною і неповторною, яка повинна його обожнювати.

  Звернися за допомогою до фахівця

  Не поспішай вистачати трубку і дзвонити мамі чи найкращій подрузі, більш досвідченої в любовних справах, ніж ти. Коли зовсім все погано, розібратися, чому кохана людина після пологів до тебе охолов, і що тепер тобі робити, допоможе практикуючий психолог. Повністю довірся професіоналу, і він вкаже тобі на твої промахи, а також підкаже, що тобі слід змінити в своїй поведінці і у вашому звичному сімейному укладі.

  Завдяки розмови по душам, зможеш ти тверезо оцінити, що змінилося в тобі з появою дитини, наскільки ти стежиш за собою, який у тебе настрій кожен день, чи продовжуєш ти розвиватися, або побутові клопоти – єдине, що входить у коло твоїх інтересів. А чому б вам з чоловіком разом не поспілкуватися з психологом, щоб подолати психологічний бар’єр між вами спільними зусиллями? Спеціаліст відкриє вам очі на те, як в даний момент ви з чоловіком сприймаєте один одного і як «розрулити» ситуацію.

  Наші рекомендації можуть мати узагальнюючий характер, тому в кожній сімейній парі можуть бути свої нюанси побудови відносин. Тим не менш, будь-який союз двох люблячих людей базується на взаєморозумінні, терпіння і турботу, і купу зусиль обох партнерів, деякі з яких ми і назвали.