Що робити, якщо тріснуло дзеркало: як безпечно позбутися тріснутого дзеркала

Що робити, якщо тріснуло дзеркало: як безпечно позбутися тріснутого дзеркалаДобре, якщо в акуратних руках дзеркало ніколи не розбивалося. Однак у самих обережних господарів воно неждано-негадано може тріснути на дверцятах шафи, у великій рамі, в маленькій косметичці. Іноді при розборі дачних «запасів» або речей, що залишилися від колишніх власників, люди стикаються з потемнілим старовинним дзеркалом в рамі. А також з дзеркальним виробом, мали велику відкололася частина.

Виникає подив: як вчинити з цією річчю, вже відпрацювала свій термін. Питання і сумніви невипадкові. З одного боку, спливають в пам’яті прикмети і застереження, пов’язані з розбитим дзеркалом. З іншого боку, турбує правильна технологія ліквідації бьющейся речі або осколків.

Містичне «задзеркалля»Що робити, якщо тріснуло дзеркало: як безпечно позбутися тріснутого дзеркала

Зміст статті

 • Містичне «задзеркалля»
 • Як безпечно позбутися тріснутого дзеркала
 • Що робити з треснувшим дзеркалом за народними прикметами

Повір’я про дзеркалі виникли давно. Відображення — це інформація, яку отримують дивилися в нього люди. Відображення завжди має велике значення.

Ворожіння дають можливість побачити у відображеному світі щось більше. Багато міфів і казок розповідають про те, що відбувається по інший бік дзеркального скла. Найвідоміші магічні образи, пов’язані з дзеркалами:

 • нескінченне відображення;
 • тріснуте або розбите;
 • занавешенное;
 • перевернуте:
 • відображені свічки.

Деяким людям допомагає сконцентруватися проста дія — подивитися на своє відображення при вимушеному поверненні після виходу з будинку. Особливо ретельно вивчається людьми, що володіють містичною інтуїцією, що не можна робити перед дзеркалом, де воно не повинно висіти.

Тріснуте, розбите дзеркало, за старим народним прикметам, передвіщає неприємності.

Довідка. Є мудра порада: не дивитися в пошкоджене дзеркало, постаратися не відображатися в сметаемых уламках.

Цікаво, що побачити в сні тріснуте дзеркало теж не до добра. Деталі такого сну підказують, від кого чекати неприємностей: від сторонніх людей або близьких.

Одна з корисних рекомендацій не впадати в смуток від передбачення, а задуматися про те, що цей атрибут намагався попередити про насування обставин. Треба шукати сили і способи протистояти можливим життєвих ускладнень.

Як безпечно позбутися тріснутого дзеркалаЩо робити, якщо тріснуло дзеркало: як безпечно позбутися тріснутого дзеркала

Якщо якесь дзеркало в будинку тріснуло, треба намагатися винести його в рамі з дому акуратно, не розбивши вщент. Досить упакувати його в непотрібний шматок тканини, міцний поліетилен, картон.

Для міських жителів, на жаль, зовсім не підходить старовинний рада — закопати цей предмет або його осколки. Але передбачливість і їм потрібна.

Поставити таку тендітну річ у самий безпечний кут біля контейнерів для сміття, захистити від випадкових пошкоджень не буде зайвим. Наскільки б не був переконаний у справедливості містичних передбачень, для нього важливий і інший цілком реальний факт: нехай ніхто не поранитись викинутим небезпечним предметом.

Якщо скло все-таки розіб’ється, змітати осколки треба з великою обережністю. Охопити прибиранням треба всю кімнату, так як дрібні частини можуть розлетітися дуже далеко.

Важливо! При зборі великих частин розбитого дзеркала руки варто забезпечити рукавичками.

А тканину, якою буде вимита підлога, треба викинути. В ній застряють найдрібніші частинки.

Той, хто боїться використовувати осколки скла в декорі, абсолютно прав. Скріпити на високотехнологічному рівні або обрізати такий матеріал може тільки фахівець. Любителям це загрожує неминучими травмами.

Що робити з треснувшим дзеркалом за народними прикметамиЩо робити, якщо тріснуло дзеркало: як безпечно позбутися тріснутого дзеркала

Зіпсований предмет навіть для тих, хто не вірить у прикмети, нічого доброго не віщує. Зламані речі створюють атмосферу руйнування, невлаштованості, занепаду. Потрібно прийняти рішення позбавитися від тих аксесуарів, які не приносять ніякої радості. Недарма слово «тріщина» використовується в переносному сенсі: по відношенню до розриву в любові, дружбі, сімейним зв’язкам.

Якщо людина хоче захистити будинок всіма способами і прикмети для нього зовсім не дрібниця, варто прислухатися до рекомендацій і винести тріснуте дзеркало з урахуванням традиційних ритуалів. Для віруючих містичним прогнозам, тріщини — це або наведення псування, пристріт, або провісник невдач.

Що видаляється з будинку магічний об’єкт вимагає особливого ставлення. Щоб убезпечити себе і своїх близьких важливо дотримуватися наступні умови видалення дзеркала з тріщиною.

 • Час проведення — щербатий Місяць.
 • До позбавлення від дзеркального скла потрібен тиждень для відсторонення, коли дзеркало перевернуто або сховане в коморі.
 • Видалення проточною водою інформації, яку зберігає поверхню дзеркала.
 • Упаковка в міцний матеріал.
 • Винос по можливості поодинці.
 • Використання четверговая солі, якою тричі посипають винесений на смітник предмет.

Довідка. Для проведення ритуалу використовують сіль, освячену в чистий четвер.

Ритуал із запаленою свічкою — ще один обряд, що проводиться зі старим або зіпсованим дзеркалом. В першу чергу скло омивають, тричі хрестять свічкою, подумки вимовляють прощальні слова. Їх основний зміст спрямований на прохання про прощення. Тим самим, людина підтверджує усвідомлення того, що не все і не завжди найкращим чином.

Іноді люди хочуть відвести від себе неприємності з допомогою змов. Маги використовують особливі заклинання, вимовні над загорнутим треснувшим дзеркалом для відведення негативу від сім’ї. Надалі відбувається видалення зіпсованого предмета з дому. Це позитивне дію, що відкриває шляхи для нових можливостей.