Іноді всупереч всім нашим старанням покупки не виправдовують очікування. Замість якісної брендової косметики нам попадається дешева підробка. Як же вчинити в такому випадку? У цій статті ми розповімо, що робити, якщо ви придбали підроблену косметику.

Як повернути товар в магазин?

Хоча скрізь дають поради не купувати косметику в сумнівних місцях і не вестися на привабливу рекламу, що пропонує за смішні гроші придбати люксовий косметику, любителів заощадити не стає менше. Якщо ви все-таки купили таку косметику сумнівної якості та невідомого походження, не варто впадати у відчай і рвати на собі волосся. Можна спробувати повернути свої гроші.

Для початку відразу ж поверніться в магазин, де ви придбали цей зразок косметики. Якщо товар має явні ознаки бракованого, продавець повинен буде прийняти його назад. Важливо при цьому, щоб у вас залишився чек від покупки товару, щоб ви могли довести свою правоту. При оплаті карткою вам повинні були видати відповідний документ. Його теж треба зберегти.

Якщо ж чек не зберігся, теж не все ще втрачено. Вивчіть упаковку товару, можливо десь на ній збереглася маркування товарної точки, де ви купили це засіб.

Якщо ви купуєте товар на ринку, то вам потрібно усвідомлювати, що ви йдете на ризик. Адже такий товар ви навряд чи зможете повернути назад в магазин, якщо він вас не влаштує внаслідок браку або неналежної якості.

Косметика сумнівної якості коштує дешевше, ніж оригінальна брендова продукція. Цьому є пояснення. Виробники такого товару економлять на найдорожчих і приносять суттєву користь інгредієнтах. Тому такий товар і коштує дешевше. Купивши його, ви в кращому випадку отримаєте марне засіб, який не буде приносити вам користь. А в гіршому у вас можуть початися проблеми зі здоров’ям. Адже невідомо, що туди додав виробник у своєму бажанні заощадити побільше. Там можуть виявитися і шкідливі для здоров’я консерванти, і парабени, і взагалі які-небудь отруйні речовини. Справа може закінчитися отруєнням організму.

Тому пам’ятайте про те, що дешеве не завжди означає якісне. І купуйте оригінальні косметичні засоби тільки перевірених місцях і піклуються про свою репутацію магазинах. Краще заплатити за дійсно вартий цих грошей якісний продукт, ніж плотом платити своїм здоров’ям.