Для сучасної людини таке слово, як диван символізує вид меблів, який є невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру. Вивчаючи історію можна помітити, що таке слово зустрічається в багатьох турецьких літературних джерелах і позначає – Державна рада, чи якесь урядове збори.

Що таке диван

Зміст статті

  • Що таке диван
  • Для чого потрібен
  • Чим можна замінити

З перської мови слово перекладається, як: список, архів або який-небудь реєстр. Саме це символізує те, що дане слово, має багатовікову історію. Більшість істориків впевнені, що не існувало такого східного народу, який не вживав би це слово в своїй розмові. За пришестя багатьох років слово не зникло, а поміняло свою смислове навантаження, завдяки цьому така меблі в багатьох мовах світу – символізує предмет інтер’єру.

Сучасні технології дозволили виготовляти найрізноманітніші моделі диванів, які відрізняються неперевершеною естетичним виглядом і комфортабельністю.

Важливо! Тому основна функція такої м’якої конструкції – це дозволити людині, що сидить або лежить на ній, максимально розслабитися і відпочити.

Для чого потрібен

Застосування високоякісних матеріалів для виготовлення м’яких меблів, допомагають створити дивани, на яких людина може не тільки сидіти, але і спати. Це обумовлюється спеціальними, ортопедичними наповнювачами, які вбудовуються в основну частину дивана.

Використовувана оббивка з міцних матеріалів запобігає деформацію меблів і протистоїть механічних пошкоджень. На таких меблів не тільки зручно спати, але і безпечно для організму. Сучасні матеріали не виділяють яких-небудь токсичних речовин, не викликають алергічних реакцій, а якісні ортопедичні наповнювачі запобігають розвиток сколіозу. Тому багатофункціональний диван. Сучасні моделі досить практичні, які прослужить своєму господареві не один рік.

Така меблі може стати доповненням будь-якого інтер’єру. На сьогоднішній день її можна встановлювати не лише у вітальнях і залах, а також в спальнях і дитячих кімнатах. Різноманіття меблів даного виду вразить навіть найвибагливішого естета. Компактні, величезні, яскраві і класичні – це класифікація моделей, які можна придбати в будь-якому меблевому магазині.

Чим можна замінити

Безсумнівно, диван – це краса і комфорт, але навряд чи він зможе підійти для малогабаритного приміщення. Відносно недавно на заміну стали приходити: підлогові подушки великих розмірів, пуфи, оттоманки та розкладні крісла. Переваги такого виду замінників полягає в: компактність і багатофункціональність. Не вимагаючи за собою особливого догляду: підлогові подушки, пуфи, оттоманки та розкладні крісла – з кожним днем набувають все більшу популярність.