Кэшбэк, в перекладі з англійської повернення грошових коштів, точніше, певний відсоток від покупки товару в інтернет магазинах. Існує безліч сервісів по поверненню частини грошових коштів, здійснивши придбання якого-небудь товару. Одним з найпопулярніших інтернет-сервісів, що надають кэшбэк, є letyshops.

Як працює сервіс

Якщо ви думаєте, що частина грошей вам повертає онлайн магазин, це насправді не так. Відсоток від витрачених грошових коштів повертає кэшбэк сервіс, в нашому випадку це Letyshops. Відбувається це за рахунок того, що інтернет-магазини при продажу товарів покупцеві, відраховують сервісу letyshops деякий відсоток за те, що він привів клієнта. Простіше кажучи, онлайн-магазин думає, що покупця направив сервіс letyshops. Магазин платить сервісу за клієнтів, їм наведених і зробили покупку.

А після завершення покупки, сервіс вже відраховуватиме частину грошових коштів вам. Таким чином ви економите на покупках.

Як завжди пам’ятати про кэшбэк

Найчастіше, після оплати вибраного товару, не завжди згадуєш про можливість повернення відсотка від покупки за допомогою кэшбэк сервісу. І тоді вже нічого не зробиш. Це, звичайно, прикро, але є спосіб завжди пам’ятати про сервіс letyshops. Цим сервісом було введено спеціальне розширення для вашого браузера. Це розширення нагадає вам про можливості кешбека, коли відбудеться перехід на сторінку інтернет-магазину. Вам більше немає необхідності постійно виходити з магазину, щоб заходити знову, тільки вже через кешбек сервіс. Коли ви знаходитесь на сайті інтернет магазину, послуга повернення частини грошей активується з допомогою цього розширення.

Як налаштувати і почати користуватися цим розширенням, можна ознайомитися безпосередньо на самому сервісі letyshops.

Переваги сервісу Letyshops

Для зареєстрованих клієнтів сервісу є можливість взяти участь в партнерській програмі. Коли користувачі, розміщеної вами реферальним посиланням, перейдуть і зроблять покупку, то 15 % коштів відрахують вам.

Lety shops регулярно оновлює список магазинів, що надають подвійний кэшбэк. Завдяки цьому, немає необхідності шукати найбільш вигідні кэшбэки серед всіх магазинів.

При реєстрації є можливість отримати додатковий бонус на рахунок в розмірі 200 рублів, цей приємний момент діє тільки для нових користувачів.