Механізм трансформації-функція, яка відповідає за складання та розбирання дивана. «Пума» відносно новий спосіб трансформації, але, незважаючи на це, користується популярністю. Головною перевагою є здатність витримувати навантаження до 200 кг, простота і практичність розкладки. Механізм трансформації відіграє важливу роль у виробництві будь-якого дивана. Від цього параметра залежить здатність функціонувати, термін експлуатації, а також зручність меблів. Сучасний ринок пропонує широкий вибір механізмів розкладки.

Особливості механізму пуми в диванах

Зміст статті

 • Особливості механізму пуми в диванах
 • Чим відрізняється механізм пума від інших
 • Надійність механізму

Найчастіше меблі використовується не тільки для відпочинку, але і в ролі ліжка. Для того щоб отримати з дивана зручне ліжко, необхідний такий спосіб трансформації, що дозволяє отримувати рівну поверхню, використовуючи мінімум зусиль. Пума один із самих надійних і зручних варіантів. Назва походить з-за схожості процесу з рухом граціозного тварини.

Розкладка проходить швидко і безшумно. Для розбору меблів необхідно потягнути за ручку на корпусі. Робота конструкції заснована на місто, що ходить принципі-нижній корпус не їде по підлозі, а висувається вперед. У цей момент спинка відкидається і приймає горизонтальний вигляд. Процес розбирання дивана вимагає мінімум зусиль з боку людини і займає не більше 3 секунд.

Механізм «Пума» дозволяє отримати зручне спальне місце, при цьому не захаращуючи кімнату, а також деякі моделі мають вбудований ящик для білизни. Такі конструкції застосовуються для щоденного користування.

Переваги конструкції пума

 • проста конструкція, з якої справляються як дорослі, так і діти;
 • розкладка не вимагає ніяких зусиль;
 • завдяки відсутності тертя, меблі не пошкоджує підлогу;
 • у складеному стані займає мінімум місця;
 • конструкція підходить для виготовлення будь-яких моделей;
 • наявність в дивані додаткового ящика;
 • не деформується під великими навантаженнями.

Цікаво! В основному механізм вибирають для покупки меблів в спальню, так як розкладена меблі має широкий простір.

Чим відрізняється механізм пума від інших

Конструкція «Пума» відрізняється особливим принципом розкладання. Передня частина дивана піднімається і повільно виноситься вперед стаючи на упори. На звільненому місці розміщується друга половина.

Людині необхідно лише звільнити спинку від подушок і витягнути сидіння. Все інше виконує механізм «Пума».
Різновиди диванів з трансформацією «Пума»:

 • кутові;
 • прямі.

Перевагою кутових моделей вважається наявність бічного відділу для постільної білизни.
Основні відмінності від інших моделей:

 • Система забезпечує тривале та комфортне користування меблями.
 • На відміну від висувних і викатних пристосувань, механізм «Пума» працює плавно, не пошкоджуючи пол та іншу меблі.
 • Під час роботи конструкція відчуває рівномірні навантаження, що дозволяє зберігати тривалу працездатність.
 • Слід пам’ятати! Не всі конструкції мають у збірці додаткові скриньки. Така функція доступна лише для кутових моделей.

  Надійність механізму

  Враховуючи той факт, що конструкції здатні витримувати на собі до 200 кг, можна зробити висновок, що виконують такі моделі з довговічних деталей.

  Надійність таких диванів обумовлюється виготовленням каркаса з дерева, фанери і ДСП. Внутрішні пружини забезпечують міцність сидіння протягом 15 років служби.

  На спинці встановлені знімні подушки, які виготовляють з еластичного пропиленуретана. Набивання меблів штучним пухом є кращим варіантом, так як ідеально підходить для алергіків. Такий матеріал не викликає алергії, не збирає в собі пухових кліщів.

  Купівля меблів-це відповідальний процес, адже така покупка повинна прослужити людині не один рік. Крім зовнішнього вигляду, важливою характеристикою є варіант трансформації. Саме він відповідає за функціональність і об’єм займаного місця в кімнаті.

  Меблі з механізмом «Пума» стане приємним і корисним доповненням в будь-якому інтер’єрі. Сучасні дизайни і доступна ціна піднімають такі моделі на лідируючі позиції.