Що таке опція блютуз в мультиварці: дистанційне керування в мультиварці навіщо воно, як працює блютуз в мультиварці, плюси і мінуси мультиварки

Високі технології всюди впроваджуються в повсякденне життя, розумна техніка дісталася і до кухні. Керувати побутовими приладами тепер можливо прямо через інтернет. Технологію Wi-Fi на сьогоднішній день знають або чули про неї буквально всі — від школярів до пенсіонерів.

Що таке опція блютуз в мультиварці: дистанційне керування в мультиварці навіщо воно, як працює блютуз в мультиварці, плюси і мінуси мультиваркиМультиварка значно полегшила приготування страв, скоротивши час на їх підготовку. Достатньо лише акуратно покласти необхідні інгредієнти і вибрати програму готування. Готувати можна що завгодно: від супів до повноцінної випічки. Примітно, що в 2014 році була впроваджена попередниця функції управління через інтернет-підключення по Bluetooth.

Новинка 2018 року — мультиварка з функцією wi-fi. Все той же розумний прилад, самостійно готує їжу, тільки тепер у нього впроваджена функції дистанційного управління. Виробники зробили акцент на wi-fi, представляючи споживачам кухонну техніку нового покоління. Тепер процес приготування вечері можна запустити прямо з робочого місця через мобільний додаток. Та по приїзді додому залишиться лише розкласти його по тарілках.

Дистанційне управління в мультиварці: навіщо воно треба?

Зміст статті

 • Дистанційне управління в мультиварці: навіщо воно треба?
  • Як працює опція блютуз в мультиварці
  • Який повинен бути догляд за мультиварка з дистанційним управлінням
 • Плюси і мінуси мультиварки з дистанційним управлінням
  • Висновки

Принцип дистанційного управління полягає у віддаленому запуску приладу. Підключившись зручним способом, можна починати готувати їжу навіть не перебуваючи вдома.

Є два способи віддаленого управління:

 • Технологія Bluetooth (обмеження приблизно в 50 метрах, але відстань скорочується, якщо стіни глушать сигнал).
 • Інтернет (wi-fi) — зв’язок здійснюється через супутник.
 • Що таке опція блютуз в мультиварці: дистанційне керування в мультиварці навіщо воно, як працює блютуз в мультиварці, плюси і мінуси мультиварки

  Підключення здійснюється через спеціальний мобільний додаток — програмне забезпечення. Налаштування віддаленого управління не займе багато часу, і варіанти збережуться в історії використання.

  ВАЖЛИВО. Ефективна робота мультиварки можлива лише у разі закладки продуктів. Потрібно просто вибрати страву, закласти необхідні продукти і відправлятися на роботу. Слід враховувати, що крупа і макарони за день набухнуть, тому оптимально готувати овочі, м’ясо або рибу.

  Технологія буквально полегшує життя людини. Після 8-годинного робочого дня зовсім немає бажання стояти біля плити ще мінімум годину, щоб приготувати вечерю. Тим більше багато часу йде на дорогу. Мультиварка, підключена дистанційно, приготує їжу до приходу додому.

  ДОВІДКА. Розумна техніка — це не тільки мультиварка. Всі давно знають про систему «розумний будинок», яка об’єднує відразу кілька функцій. Наприклад, нагрівання води, теплі підлоги, регулювання вологості повітря та інше Побутова техніка не залишилася осторонь: один додаток може об’єднувати декілька приладів. Єдиний нюанс — вони всі повинні бути від одного виробника.

  Як працює опція блютуз в мультиварці

  Керувати можливо через смартфон або планшет. Потрібно завантажити безкоштовний мобільний додаток, підключення по Bluetooth і мультиварка стане повністю керованою. Додаток демонструє підказки, щоб користувач не помилився з вибраною програмою. Налаштування необхідна тільки при першому включенні, в наступний раз техніка сама підключиться до телефону.

  УВАГУ. Має додаток бути верифікованим, тобто підтвердженим виробником — у таких стоїть галочка.

  Що таке опція блютуз в мультиварці: дистанційне керування в мультиварці навіщо воно, як працює блютуз в мультиварці, плюси і мінуси мультиваркиПрограма непросто включає і вимикає мультиварку. Можна складати план готування, використовуючи різні режими. Крім того, вона містить список доступних рецептів з точними інгредієнтами і покроковим способом включення того чи іншого режиму готування.

  Істотний недолік технології — керувати можливо тільки на відстані до 50 метрів. Іншими словами, можна приготувати сніданок, не залишаючи спальні. Рівень сигналу також залежний від товщини стін. В квартирі можна керувати з будь-якого приміщення, але сигнал перерветься, якщо вийти надвір.

  Вихід є — планшет-міст. Іншими словами, можна залишати вдома планшет і віддалено підключитися до нього зі смартфона. Принцип роботи полягає в тому, що головний телефон підключається до другого пристрою, і вже воно включає мультиварку.

  Який повинен бути догляд за мультиварка з дистанційним управлінням

  Смарт-мультиварки не потребують особливого догляду. Прибирання стандартизована для всіх різновидів кухонної техніки. Після приготування їжі необхідно помити чашу і пластикові аксесуари – це знають всі. Паровий клапан і внутрішню частину кришки також обов’язково ополіскувати під потужним струменем води. Зрозуміло, якщо їжа була жирною, то просто необхідно додавати миючий засіб.

  ДОВІДКА. Внутрішню частину мультиварки обов’язково потрібно обробляти після покупки. Впоратися з запахом пластика та хімії допоможе половинка лимона.

  Плюси і мінуси мультиварки з дистанційним управлінням

  Переваги і недоліки такого управління цілком очевидні. Комфорт від використання дистанційного підключення значно переважує можливі мінуси.

  Очевидна зручність:

 • Скорочення часу приготування.
 • Необов’язково безпосередню присутність і контроль — програма вже розрахована на готування.
 • Почати приготування вечері можна ще до прибуття додому.
 • Система безпеки не запустить приготування, якщо в чаші не буде продуктів.
 • Що таке опція блютуз в мультиварці: дистанційне керування в мультиварці навіщо воно, як працює блютуз в мультиварці, плюси і мінуси мультиваркиФункція неймовірна зручна, наприклад, для батьків: можна дистанційно приготувати обід дитині.

  Недоліки полягають в обмеженнях. Не можна готувати набухаючі страви — каші, макарони. Вони просто за день вбере всю воду. Обов’язково потрібно закладати продукти, щоб не включити мультиварку даремно. Але не можна брати швидкопсувні — за день вони можуть скиснути.

  Висновки

  Смарт-мультиварки, всупереч розхожій думці, не вибухають і не коштують шалених грошей. Встановлена система не дозволить запустити порожній прилад. А цінова ніша мало відрізняється від аналогів без функції управління через вай-фай. Таким чином, майбутнє вже настало, просто не всі про це знають.