При купівлі нового дивана варто звернути увагу не тільки на його зовнішній вигляд, але і на особливості конструкції. Меблі з різною будовою «скелета» веде себе по-різному при експлуатації. Якщо на новій ліжка зручно спати, незалежно від конструкції основи, то згодом м’який шар зношується, і може виникнути дискомфорт.

Що являють собою ортопедичні лати в дивані

Зміст статті

    • Що являють собою ортопедичні лати в дивані
    • З чого виготовляють лати
  • Для чого використовуються ортопедичні лати в дивані

Що таке ортопедичні лати в дивані? Лати, також відомі як ламелі, одна з популярних конструкцій меблевого підстави. На каркас дивана, зроблений з міцного металу або бруса кріпляться пружні букові планки. Саме вони розподіляють вагу сплячої людини, відповідають за пружність дивана.

Латовая решітка не даремно названо ортопедичної, вона дбайливо, але пружно підтримує правильне положення тіла під час сну, зберігаючи здоров’я опорно-рухового апарату людей.

З чого виготовляють лати

Латная грати в сучасних ортопедичних диванах проводиться з пропареної деревини. Парова обробка надає пружність і гнучкість планок, при цьому підвищує еластичність деревних волокон, не даючи їм ламатися під навантаженням. Для ламелей застосовують деревину бука, або більш дешевий аналог — деревину берези.

Дерев’яні планки кріпляться до металевої основи з допомогою скоб або спеціальних заклепок з гуми або пластику. Кріплення скобами міцніше і довговічніше, а зламані ламелі в платній решітці можна змінювати.

ВАЖЛИВО! Уважно вивчіть планочки перед покупкою. Вони повинні бути золотистими, блискучими і гладкими. Якщо ви помітили червонуваті або сіруваті ділянки, краще відмовитися від придбання. Найімовірніше, такі ламелі зроблені з неякісної деревини або недостатньо оброблені паром. У будь-якому випадку вони навряд чи довго прослужать.

Для чого використовуються ортопедичні лати в дивані

Застосування панцерні решіток у виробництві меблів стало набирати популярність порівняно недавно. Зараз навіть ті компанії, які раніше випускали меблі на пружинних або ремінних підставах, звернули свою увагу на використання ламелей і досягнення ортопедичного ефекту.

Поєднання платній решітки на підставі з ортопедичними матрацами дозволяє створити лікувальний і розслаблюючий ефект для всієї опорно-рухової системи під час сну. На таких ліжках і диванах тіло приймає правильне анатомічне положення, м’яко підтримується поперековий, плечової, шийний і крижовий відділи хребта. Лікарі відзначають позитивну динаміку у пацієнтів з проблемами болів в спині і шиї при відпочинку на диванах з ортопедичними латами. Знижується тонус м’язів, зменшуються больові відчуття і запальні процеси.