Сучасний будинок важко уявити без наявності м’яких меблів. Вона дуже зручна і практична. На ній можна відпочити після складного дня і приймати гостей. Виробники пропонують величезну різноманітність варіантів, серед яких не складе труднощів підібрати підходящий варіант розкладання, типи оббивки, деталі і звичайно ж аксесуари. Дуже комфортним є м’який куточок разом з отоманкою. Не знаєте, що таке оттоманка у дивана? Це функціональний предмет меблів, який користується популярністю.

Диван з отоманкою — що це таке?

Зміст статті

  • Диван з отоманкою — що це таке?
  • Різновиди сучасних рішень
  • Нестандартні ідеї з стандартного елемента
  • Функціональні можливості

Оттоманка — це меблева конструкція, яка використовується в інтер’єрах. Ця конструкція була відома вже досить давно і точно так само довго вона прикрашає інтер’єри будинків і квартир.

Вибираючи отоманку, можна перетворити інтер’єр, зробити його більш яскравим та неординарним.

Різновиди сучасних рішень

Сучасні дизайнери створюють воістину унікальні й нестандартні рішення. Їм вдається гармонійно поєднувати речі, які, здавалося б, просто не можуть бути об’єднані і у них це дуже добре виходить. Відправившись за придбанням нової м’яких меблів, ви зможете знайти масу цікавих і привабливих рішень. Це можуть бути кутові дивани, прямі та заокруглені конструкції, які можуть стати сміливим прикрасою будь-якого інтер’єру.

Особливість оттоманки полягає в тому, що вона може повторювати форму дивана, це дозволяє реалізувати їх в різних варіантах виконання. У вас є маса варіантів розташування даної конструкції. Це може бути на певному віддаленні від диванчика. Особливо якщо він укомплектований забирається конструкцією. Відмінною особливістю є габарити виробу. Ви самостійно повинні визначити, які габарити виробу підійдуть саме у вашому випадку. Орієнтуйтеся на розміри та інші параметри приміщення, де планується встановити м’які меблі.

ДОВІДКА. Традиційно оттоманка повинна бути встановлена на невеликій відстані від дивана, це близько 30 див. Також не забувайте, що м’які меблі світлих тонів — це дуже красиво, але абсолютно непрактично.

Нестандартні ідеї з стандартного елемента

Вважається що створили цей елемент меблів у Туреччині, це дозволяє реалізовувати безліч самих незвичайних дизайнерських рішень. Спочатку ця деталь м’яких меблів продавалася м’якою і мала вигляд невеликого диванчика, який був оббитий килимом.

Основними декоративними елементами служили накидки, бахрома і всілякі подушки. Використовувався диван в якості зручного при цьому несподіваного місця для відпочинку.

Функціональні можливості

Можна виділити кілька основних варіантів застосування цього незвичайного елемента м’яких меблів:

  • Приділяємо ніг належну увагу. Ваші ноги втомилися після складного дня? Не відмовляйте собі в задоволенні, адже оттоманка спочатку для цього і була створена.
  • Незвичайне рішення — столик для кави. Сучасні вироби стали об’ємними і більш універсальними. Їх можна використовувати і в якості столика для кави.
  • Додаткове сидіння з нізвідки. Цей варіант підійде для тих, хто бажає зробити інтер’єр функціональним, але при цьому прагне заощадити вільний простір.
  • Місце для зберігання речей. Всередині оттоманки можна розташувати деякі речі.
  • Незвичайне художнє рішення — переступаємо межі. Кожен бажаючий має можливість створити в своєму інтер’єрі незвичайний арт-об’єкт використовуючи цю меблі, адже виробники пропонують масу нестандартних ідей.
  • ВАЖЛИВО. Не складе труднощів знайти в продажу модульні диванні конструкції, які доповнені оттоманками. Ці конструкції найчастіше розташовуються окремо і стають доповненням дивана. Це дозволяє істотно розширити площу і функціональність.