Кожна жінка знає, що природна привабливість дуже важлива протягом всього життєвого шляху. Особа — це частина тіла, яка потребує особливого і делікатного підходу. Саме тому одна з найпопулярніших процедур у салонах краси користується популярністю — це пілінг обличчя.

Зміст:

  • Що таке пілінг обличчя?
  • Для чого потрібен пілінг

Що таке пілінг обличчя?

Суть даної процедури полягає в тому, щоб очистити шкіру від відмерлих частинок верхнього епітелію. Справа в тому, що шкіра має особливість оновлюватися кожні 29 днів, а відмерлі ділянки забивають пори. Це призводить до того, що шкіра перестає харчуватися киснем і отримувати всі необхідні вітаміни від масок або кремів.

Протягом життя людини шкіра піддається впливу ультрафіолетових променів, пилу, газів від автомобілів. Крім того, вона старіє, покривається порами, прищами і зморшками. Від усього цього кошмару вас може врятувати пілінг.

Процедура заснована на здатності шкіри регенеруватися. В період її проведення, молоді клітини звільняються від омертвевшего шару, завдяки чому шкіра стає більш привабливою зовні.

Проводять пілінг в спеціалізованих салонах або клініках, але є і такі його варіанти, які ви зможете зробити самостійно в домашніх умовах. Детальніше дізнатися про професійному пілінгу ви зможете на нашій сторінці Spassk-woman.ru.

Для чого потрібен пілінг

Як вже говорилося вище, з допомогою пілінгу здійснюється процес оновлення шкірного покриву людини. Крім цього, відбувається поліпшення обмінних процесів в організмі, шкіра стає молодшою і виробляється природний колаген і еластин.

Професійні косметологи стверджують, що після проведення пілінгу потрібно обов’язково використовувати різні живильні маски та інші засоби, що сприяють відновленню шкіри. Процедура відбілити особа, скоротить пігментацію і почервоніння на шкірі.

У молодих людей часто виникають проблеми з розширенням пір. Так ось саме пілінг зможе з цим впоратися, адже він ідеально звужує пори і перешкоджає попаданню в них бруду і пилу.

Постійно вдаватися до послуг косметологів рекомендується не раніше ніж з 18 років, бо тільки у цьому віці варто починати стежити за шкірою обличчя, на якій з’являються перші зморшки. Своєчасний догляд допоможе уникнути появи прищів, тримати шкіру в тонусі і лікувати її. Всі люди індивідуальні, тому терміни і частоту проведення процедур косметолог зможе призначити тільки після особистого огляду і консультації з клієнтом.

Користуючись порадами, наведеними у статті, ви зможете завжди виглядати бездоганно і мати ідеальну шкіру обличчя.