У наш час, коли все набуває свою ціну, часом здається, що вираз «дорого увагу» втрачає свою актуальність. Але чи дійсно це так? Невже всім важливі виключно гроші?

Думки щодо цього у багатьох розходяться: хтось досі вірить в чистоту і щирість почуттів, а для когось набагато важливіше вираз симпатії в матеріальному вигляді.

Хороший подарунок обов’язково повинен бути дорогим або ціна не важлива?

Прийнято вважати, що вартість визначає якість. У багатьох випадках це правило дійсно працює. Приміром, якщо говорити про техніку, то ціна може напряму залежати від технічних характеристик приладу. Але не варто забувати, що часом доводиться переплачувати за вже розкручений бренд. Чому віддати перевагу: зарекомендувала себе компанії або новачкові, старающемуся пробитися на ринок, вирішувати кожному індивідуально. Однак бувають випадки, коли товар зовсім не коштує тих грошей, які за нього просять.

Коли справа стосується вибору дорогих подарунків, даруй не тільки те, чого вартість вище, але і те, що обов’язково сподобається людині, якій ти робиш цей презент. Адже можна купити яку-небудь дуже дорогий брендовий річ і її подарувати людині, якій вона абсолютно не підходить і бренд для нього зовсім неважливий. Таким чином, ви витратите гроші на подарунок, який не принесе бажаної радості і не буде оцінений по достоїнству.

Вибирати занадто дешевий подарунок теж не слід. Навіть з урахуванням того, що ціна на товар встановлено сумлінно, якісні матеріали, використовувані у виробництві, не можуть бути дуже дешевими. Людина, яка розбирається в якісних речах, відразу ж зможе визначити приблизну вартість виробу, тому такого роду економія може зіпсувати думку про вас.

Завжди слід вибирати найкраще співвідношення ціни та якості. Для початку визначтеся з бюджетом, який ви можете виділити на придбання подарунка. Не варто влазити в борги заради покупки подарунка надзвичайною вартості. Звичайно ж, бувають і виключення, коли справа стосується близьких людей. Але, найчастіше, можна придбати хорошу річ за цілком адекватною і доступною ціною. І хоча багато дівчат вважають, що якщо хлопець дарує дорогий подарунок, то це говорить про його щирої симпатії, все ж подарунок, зроблений від душі, зможе привнести відчуття щирості і теплоти.

Що хочеться отримати в подарунок жінкам?

Чомусь багато чоловіків вважають, що жінка мріє отримати в подарунок нову сковороду або набір каструль. Однак, це не завжди так. Дарувати кухонний інвентар слід тільки в тому випадку, якщо жінка сама про це попросила або якось в розмові згадала, що їй хотілося б отримати саме такий подарунок. В інших випадках, швидше за все, подібного роду предмети великої радості не принесуть.

Жінкам хочеться відчувати, що вони улюблені. Деколи необхідно відволіктися від побутових справ і роботи, тому подарунок, який допоможе це зробити, буде відмінним придбанням. Якщо жінка давно виявляла бажання зайнятися собою – піти у фітнес-центру чи спа-салон, то можна подарувати їй сертифікат на відвідування даних закладів. Річний безлімітний абонемент, наприклад, може бути гарним дорогим подарунком жінці.

Безпрограшним варіантом презенту будуть коштовності:

  • кільце;
  • браслет;
  • сережки;
  • підвіска;
  • ланцюжок.

Практично всі жінки люблять прикраси, тому, маючи намір зробити дорогий подарунок, можна сміливо вирушати в ювелірний магазин. Зверніть увагу на те, які саме прикраси воліє носити жінка, тоді буде простіше сфокусувати свою увагу в магазині на виробах, схожих за стилем.

Деякі чоловіки вважають, що найкращим подарунком для жінки будуть гроші, і тоді вона зможе купити собі сама те, що захоче. Деякі жінки дійсно віддають гроші замість невдалого сюрпризу, особливо якщо вже є подібний досвід. Однак навіть гроші слід підносити красиво, і робити це можна в тому випадку, якщо є впевненість, що подібний жест не образить жінку.

Сучасні гаджети також входять в топ дорогих подарунків. Новий мобільний телефон або планшет – це прекрасний дорогий подарунок дівчині або жінці, особливо, якщо придбати ту модель пристрою, яка їй найбільше подобається.

Який би подарунок у підсумку не вибрали, не забудьте про квіти. Красивий букет завжди повинен супроводжувати будь-який подарунок, підносили жінці, так як він є особливим знаком уваги й поваги.

Як вибрати дорогий подарунок начальнику?

Магазини сувенірів пропонують багатий вибір аксесуарів для офісу і робочого столу. Якийсь елітний сувенір з даної серії підійде в якості подарунка чоловікові. Гарна гравірування зі словами поваги може стати непоганим доповнюючим елементом. Однак якщо необхідно піднести подарунок жінці, то краще вибрати більш жіночні товари.

Якщо вам відомо про захоплення начальника, то можна підібрати що-небудь в спеціалізованих магазинах. Може бути, йому або їй подобається колекціонувати які-небудь предмети антикваріату, тоді це відмінна ідея, щоб проявити свою увагу й доповнити колекцію відповідним виробом. Кожному керівнику напевно буде дорожче увагу з боку його працівників, ніж вартість подарунка.

Незважаючи на те, що часи і цінності в суспільстві стрімко змінюються, все ж щирість і турбота завжди залишаються в моді. Якщо ваш добробут дозволяє порадувати близьких дорогими подарунками, то неодмінно зробіть це. Якщо ж ні, то напевно близькі оцінять ваш скромний подарунок, піднесений з любов’ю і теплотою.