Що можна подарувати дівчинці на День святого Валентина? Їй буде приємно отримати в це романтичне свято знаки уваги від хлопчика, який їй подобається.

Навіть якщо він має досить великою сумою грошей, не варто дарувати в цей день дорогі речі, адже сім’я дівчинки визнає їх непристойними і недоречними. Що ж до символічних презентів, то їх вибір досить великий.

У Західній Європі, де це свято відзначають вже кілька століть, 14 лютого прийнято вітати не тільки коханих, але й родичів, у тому числі дітей.

Так що подарунок для дівчинки на День святого Валентина можуть зробити і її батьки, бабусі і дідусі. Адже хто, як не близькі люди, в цей день хочуть оточити її увагою і турботою, висловити свою любов.

Що можна подарувати дівчинці на День святого Валентина?

Подаруйте їй красиву листівку із зображенням сердечка – валентинку. Можна відправити на її мобільний телефон голосову листівку з оригінальним привітанням з цим святом.

Подаруйте дівчинці букет повітряних куль у формі сердечок, коробку шоколадних цукерок. У неї можна покласти кілька записок з визнаннями в любові, перев’язаних стрічками, а на упаковці розмістити фотографію дівчинки і написати кілька теплих слів або побажання на її адресу.

Перерахуємо ще кілька ідей. В подарунок для дівчинки на День святого Валентина можна піднести забавний брелок для ключів, чохол для мобільного телефону, чохол для планшета, красиво оформлену флеш-карту з романтичним символом або знаком зодіаку, тримач USB-шнурів у вигляді маленьких трояндочок, магніт на холодильник у вигляді сердечка.

Що ще можна подарувати дівчинці на День святого Валентина? Дівчатка-підлітки люблять стильні речі, біжутерію і оцінять оригінальні браслети зі шкіри та дерева, шарф з красивим орнаментом або витончені рукавички.

Можна вибрати подарунок за інтересами. Якщо дівчинці подобається якась музична група, сміливо даруєте футболку з її зображенням і диски з записами цих музичних творів.

Якщо вона любить вишивати, піднесіть набір для творчості. Це може бути набір для вишивання, плетіння з бісеру або спеціальні фарби.

І, нарешті, чудовим подарунком для дівчинки на День святого Валентина стане ваш спільний похід в кіно або театр, аквапарк або розважальний центр.