Що вибрати в подарунок дядька на Новий 2018 рік

Ви ще не вирішили, що подарувати дядька на Новий 2018 рік? Можна вибрати для нього щось з парфумерії – одеколон, набір засобів для гоління і т. п.

Бюджетним варіантом подарунка стане гуртка із забавним написом або набір пивних бокалів.

Для походів на лижах дядькові знадобляться теплі рукавички і шарф, а домосід оцінить такий подарунок, як зручний халат і тапочки.

Шукаєте подарунок для дядька на Новий рік 2018? Гарним подарунком для чоловіків, які цікавляться різними видами техніки, стане ноутбук, планшет, смартфон.

Якщо ваш дядько захоплюється фотографією, можна подарувати йому цифровий фотоапарат.

Якщо ви не можете визначитися з вибором гаджетів, можна надати його вашого родича і подарувати йому сертифікат на придбання товарів у магазині електроніки і цифрової техніки.

Вирішуючи, що краще подарувати дядька на Новий рік, враховуйте його інтереси та захоплення. Якщо ваш дядько азартна людина, подаруйте йому набір для міні-більярд, доміно, нарди, шахи чи шашки.

Гарним подарунком стане книга або зібрання творів улюбленого автора, проте бажано, щоб це було подарункове видання в красивому палітурці.

А можна піднести дядька в подарунок на Новий рік електронну книгу, яка вміщує цілу бібліотеку, до того ж завдяки компактним розмірам такий гаджет можна брати з собою в дорогу.

Що ще можна подарувати дядька на Новий рік? Якщо він займається спортом, подаруйте йому гантелі, ракетки для тенісу, абонемент в тренажерний зал або басейн, квитки на матч улюбленої команди або відеокурс тренувань.

Автовласникові знадобиться сумка-холодильник, подушки для авто, столик для перекусів, камера заднього виду або автонавігатор.

Для любителя риболовлі з ночівлею буде не зайвим ліхтарик з генератором від сонячної батареї, переносний радіоприймач, спальний мішок, відповідний набір посуду і термос.

Якщо ваш дядько часто приймає гостей, подаруйте йому фондюшницю або барбекю і книгу кулінарних рецептів.

Якщо він любить паритися в лазні, то буде радий отримати набір банного приладдя.

А може бути, він з тих умільців, про яких кажуть: «Майстер на всі руки»? Тоді виберіть у подарунок дядька на Новий рік 2018 хороший інструмент. Це може бути окремий предмет або набір інструментів у спеціальному чемоданчику.