Що за прогнозами східного гороскопу чекає Півня в 2018 році

Гороскоп 2018 для Півня не є дуже сприятливим. Швидше за все, це пов’язано з тим, що господиня року – вогняна Мавпа, не любить задавак, подібних собі, адже саме таким і є Півень.

Тому вести себе представникам зазначеного знака слід дуже обережно, щоб не розсердити Мавпу, а, навпаки, намагатися подружитися з нею.

Людям, народженим в рік Півня, не варто легковажити в наступаючому році. Початок цього періоду можна охарактеризувати як цілком успішний з точки зору прибутковості.

Однак це не означає, що і надалі гроші потечуть до вас у руки без особливих зусиль з вашого боку, тому не поспішайте витрачати даремно кошти. Спробуйте накопичити їх, щоб у майбутньому не мати потреби, або вкласти в якесь прибуткове підприємство.

Крім того, ні в якому разі не беріть гроші в борг, так як можуть виникнути труднощі з поверненням позиченої суми. Будьте пильні і не марнотратні, намагайтеся стримувати і захищати себе від спокус, які, як правило, часто переслідують людей, народжених під заступництвом Півня.

Китайський гороскоп для Півня на 2018 рік застерігає людей, які не схильні піклуватися про своє здоров’я. Будьте обережні, так як в цей період у вас можуть виникнути проблеми з печінкою, якщо харчування не буде збалансованим.

Намагайтеся вживати якомога менше жирної їжі, виключіть з раціону смажені страви і не захоплюйтеся алкоголем. Дотримуючись здорового способу життя, зазначених неприємностей легко уникнути, і самопочуття протягом всього року буде відмінним.

Що стосується взаємин з рідними і близькими людьми, то наступний рік не сприяє різким змінам. Східний гороскоп на 2018 рік для Півня цілком сприятливий, якщо людина вже давно визначився з вибором другої половинки.

Будь-які негаразди, які виникають у кожній без винятку сім’ї, слід вирішувати мирним шляхом, ні в якому разі не доводячи ситуацію до критичного стану. Розірвавши живі стосунки, ви можете сильно пошкодувати про це в майбутньому, тому проявіть максимальну терпіння і повага до коханим і близьким людям.

Півні, які ще не зустріли свою долю, цілком можуть знайти другу половинку в цьому році, проте краще не поспішати зв’язувати себе узами шлюбу, а ближче дізнатися вподобаного людини і перевірити на міцність свої почуття.