Щоб дзеркало у ванній не пітніло – позбавляємося від вологи раз і назавжди

При прийнятті душу утворюється пара. Це часто буває дуже незручно. Коли, наприклад, чоловік у цей момент голиться. Особливо, якщо він поспішає на важливу зустріч або роботу. Доводиться постійно протирати дзеркало. Та й поверхню після цього залишається у розлученнях.

ДОВІДКА! На ній утворюється конденсат. При зіткненні гарячого пара з холодною дзеркальною поверхнею з’являється наліт вологи.

Щоб дзеркало у ванній не пітніло  позбавляємося від вологи раз і назавждиАле є багато народних способів, які роблять цей процес неможливим. Вони мають різні терміни дії. Але навіть якщо це всього два тижні, вже добре. А можна скористатися такою порадою, який дозволить залишатися склу сухими більш тривалий час. Всі варіанти досить економічні. Особливих витрат не потребують. В основному полягають у приготуванні якогось рідкого складу з домішкою копійчаного доповнення. Зразок господарського мила. Видалити надлишки складу сухою ганчіркою, ми отримаємо блискучу ідеальною чистотою дзеркальну гладь.

Як добитися сухих стекол підручними засобами

Зміст статті

 • Як добитися сухих стекол підручними засобами
  • Склади для натирання
 • Які побутові засоби є в продажу:
 • Радикальні рішення
  • Дзеркало з підсвічуванням+підігрів
  • Ще одне ноу-хау

Для початку слід прочистити вентиляційні решітки у ванній кімнаті. Краще робити це частіше. Тоді потік повітря зможе проходити вільніше. Відсоток густоти пара знизиться.

Склади для натирання

 • Щоб дзеркало у ванній не пітніло  позбавляємося від вологи раз і назавждиГліцерин косметичний в рідкому вигляді. Продається в аптеках. Можна взяти косметичний і розбавити самому в домашніх умовах;
 • Чайна ложка желатину на 50 мл води;
 • П’ять ложок столового оцту (9%-го) на 500 мл гарячої води. Протерти, але не до кінця; Залишити висихати самостійно. Вистачає ефекту на півмісяця;
 • Рідина для миття вікон машин+мильний розчин;
 • Мильний розчин;
 • Мильна піна з розведеного шампуню.

Які побутові засоби є в продажу:

 • Щоб дзеркало у ванній не пітніло  позбавляємося від вологи раз і назавждиспрей для чищення стекол автомобіля;
 • желатин і гліцерин;
 • паперові рушники;
 • серветки для чищення стекол;
 • оцет столовий (не оцтову кислоту!);
 • шампунь і господарське мило;
 • губки-серветки з мікрофібри.

Радикальні рішення

Дзеркало з підсвічуванням+підігрів

Можна вирішити проблему одним махом. Скористатися породженням сучасних технологій. Придбати дзеркало з підсвічуванням, щоб воно не пітніло.

ДОВІДКА. Фізика терпить крах: її закон щодо відкладення конденсату в цьому випадку не функціонує.

Адже все дуже просто. Гаряче повітря, стикаючись з холодним склом, не перетворюється у воду. І дратівливий вас наліт вологи перестає турбувати. Як це вдається? Розробники придумали рішення проблеми. На зворотний бік дзеркала встановлюють інфрачервоні випромінювачі для підігріву. Рівень тепла для запобігання запотівання не треба перевіряти. Пропорції температури і вологи в приміщенні в даному випадку ролі не грають.

УВАГА! Для установки буде потрібно електричне підключення. Заздалегідь треба обміркувати, де можна встановити розетку.

Економні господарі вибирають варіанти з підсвічуванням. При проведенні рукою під дзеркалом включається світло і підігрів. Вони споживають стільки ж енергії, скільки проста електрична лампочка. Цей предмет інтер’єру буде корисний всій родині. Чоловікам, щоб голитися. Немає потреби відволікатися на періодичну протирання. Жінки накладають маски, фарбуються, роблять зачіски. А для цього освітлення повинне бути яскравим і регулярним. Щоб, звикнувши до нього, враховувати, наскільки яскравий може виявитися макіяж при денному освітленні. Взимку ж у вікна не накрасишься.

Щоб дзеркало у ванній не пітніло  позбавляємося від вологи раз і назавждиВід постійної вологи металеві деталі, звичайно, з часом псуються. Можуть навіть заіржавіти. Але є способи відновлення покриття. Вони описані у відповідних статтях. Нічого складного в них немає. І вони недорогі. До того ж, має пройти кілька років, перш ніж проблема почне турбувати. Усуваємо її і далі насолоджуємося розробкою технологів-дизайнерів.

Якщо в даний момент зайвих коштів на придбання цієї диво-новинки немає, то поки можна скористатися народними засобами. Вони розраховані на будь-який гаманець. Настільки дешеві інгредієнти. Купити все потрібне можна в господарських магазинах, аптеках, на автозаправках. Загляньте також в магазини авто-запчастин.

ДОВІДКА! Якщо хочете витратити гроші з розумом, віддайте перевагу моделі з сенсорним датчиком. Це чудове винахід.

Ваші скла завжди будуть чистими. У ванну буде приємно заходити і не менш приємно їй користуватися кожному членові сім’ї і приходять в гості. Помити руки перед красиво накритим столом набагато краще такою ж красивою туалетній кімнаті.

Ще одне ноу-хау

Щоб дзеркало у ванній не пітніло  позбавляємося від вологи раз і назавждиПроблему з парою нескладно усунути і іншими способами, крім перерахованих. Наприклад, за допомогою системи обігріву дзеркал «Теплолюкс Міррор». Це варіант, який підходить для сауни, душової кабіни, ванни і, звичайно, звичайною туалетної кімнати щоб дзеркало не потіло. Дана система представлена плівкою з нагрівальним кабелем. Він з’єднаний з проводом для підключення струму 220 Вольт. Плівка захищена папером поверх клейового шару.

Встановити таку немудреную конструкцію праці не складає. На зворотному боці дзеркала визначте місце для розташування системи. Потім відклю частина паперового покриття і край плівки з’єднайте з дзеркалом. Інша папір видаляється. Плівка повністю приклеюється на основу. Закінчивши монтаж, можна підключати пристрій до мережі. Таким нехитрим дією ми позбавляємося від проблеми, пов’язаної з конденсатом.