Шини низького тиску: Трэкол, Авторос, Белшина

Шини низького тиску: Трэкол, Авторос, Белшина

Мітки:Тиск в шинах

Багатьом відомо, що на всюдиходах прийнято встановлювати спеціальні покришки, які підвищують прохідність у позашляхових умовах. Це так звані шини низького тиску. Їх особливістю є великий обсяг, а низький тиск дає поліпшення характеристик плавучості і амортизації. Все це в сумі з великою площею контакту дає можливість транспортного засобу більш впевнено пересуватися у позашляхових умовах.

Їх пристрій нічим не відрізняється від стандартної конструкції — це безкамерна шина і колісний диск. Як відомо, безкамерна конструкція дає більше можливостей в плані ремонту і реставрації.

Шини низького тиску: Трэкол, Авторос, БелшинаСнігоболотохід на шині 1300 х 700-24″

При наїзді на різні горби й нерівності шини низького тиску згладжують навантаження на диск від удару. Еластичність гуми запобігає її руйнуванню і продовжує термін служби таких коліс.

Шини низького тиску: огляд виробників

Фірма «Трэкол» вже більше 10 років займається виробництвом всюдиходів і автомобільних шин низького тиску для цих транспортних засобів.

Багато автолюбителів стверджують, що всюдиходи «Трэкол» зроблені на базі автомобіля УАЗ і призначені для їзди у позашляхових умовах. Автомобілісти, відгукуючись про продукцію марки «Трэкол», кажуть, що колеса є їх найбільш вразливим елементом. Проте часто можна почути і про плюси «Трэкол». Наприклад, система кріплення шини до колеса запобігає її перекручення. Завдяки цьому можна досягти дуже низького тиску всередині. Колеса «Трэкол» випускаються як для засніжених районів, так і для умов болотистій місцевості і раскисших доріг з великою кількістю бруду. «Трэкол» деформуються самостійно під впливом перешкод на дорозі, що позитивно впливає на прохідність.

Шини низького тиску: Трэкол, Авторос, БелшинаУАЗ Патріот з шинами низького тиск (ліворуч) і звичайними (праворуч)

Продукція білоруського підприємства «Белшина» дуже відома серед автолюбителів.

Тут також не існує єдиної думки. Є прихильники білоруської якості, які стверджують, що «Белшина» випускає відмінні вироби, які служать довго і вірно. Є скептики, які вважають, що продукція «Белшина» дуже швидко зношується, і не рекомендують встановлювати її на свій автомобіль. Справедливості заради варто помітити, що прихильників продукції «Белшина» в рази більше. Суворе відповідність білоруської продукції стандартам і жорстка система контролю якості гарантують високий клас продукції «Белшина». Серед інших переваг «Белшини» варто відзначити відмінне співвідношення ціни і якості продукту.

Великою популярністю серед автолюбителів користується компанія «Арктиктранс», яка працює при Міністерстві сільського господарства Росії з 1990 року. Продукція «Арктиктранс» — це всюдиходи, снігоходи, болотоходи і т. п.

На автомобілі «Арктиктранс» встановлюються їх штатні шини низького тиску. Продукція компанії «Арктиктранс» проходить всебічні стендові випробування, що говорить про її якість. На колесі «Арктиктранс» має стояти жовте клеймо ВТК «Дослідно-придатний». Це говорить про те, що виріб пройшов всі необхідні тести і придатне для експлуатації. Останнім часом почастішали нарікання споживачів на якість виробів «Арктиктранс» — виробник пояснює це великою кількістю підробок, які з’явилися на ринку.

Продукція компанії «Авторос»

Компанія «Авторос» досить молода — вона існує на ринку близько 5 років. Однак це не заважає продукції «Авторос» вважатися лідером серед коліс низького тиску. Вони можуть встановлюватися як на всюдиходи «Шаман», які випускає компанія, так і на інші серійні позашляховики.

Шини низького тиску: Трэкол, Авторос, БелшинаШини низького тиску AVTOROS X-TRIM і AVTOROS S-TRIM (праворуч)

Серед переваг виробів виробництва компанії «Авторос» можна назвати наступні фактори:

 • відмінна якість;
 • невелику масу;
 • естетику зовнішнього вигляду;
 • надійність;
 • поліпшені тягово-зчіпні властивості;
 • простоту монтажу і демонтажу;
 • надійність фіксації на диску;
 • сумісність з широким асортиментом автомобілів;
 • хорошу опірність до механічних пошкоджень;
 • можливість руху при відсутності тиску в шині;
 • малюнок самоочисного типу;
 • екологічність.

Споживачі вітчизняного ринку підкреслюють якість і оптимальну вартість виробів «Авторос».

«Вектор 4Х4»

«Вектор 4Х4» займається випуском всюдиходів на базі серійних автомобілів УАЗ, «Нива», ГАЗ, «Тойота», «Міцубісі» і т. д. Також «Вектор 4Х4» виконує тюнінг і виробництво всюдиходів за індивідуальними проектами, а не тільки на базі серійних розробок.

Крім цього, «Вектор 4Х4» займається випуском супутньої продукції, одним з пунктів якої є диски під шини низького тиску, на які можна встановлювати продукцію компаній «Трэкол», «Авторос», «Арктиктранс» та ін.

«Вектор 4Х4» — молоде підприємство, але споживачі дуже добре відгукуються про нього. Його роботи будуть цікаві всім, кого цікавить їзда у позашляхових умовах.

Шини низького тиску: Трэкол, Авторос, БелшинаВсюдихід від компанії Вектор 4?4 на шинах низького тиску

Висновок

Їзда у позашляхових умовах вимагає хорошої оснащеності і високої надійності транспортного засобу. Колеса низького тиску — один з факторів, який підвищує прохідність і відповідає за надійність автомобіля. Грамотний вибір коліс продовжить термін служби вашого транспортного засобу без необхідності ремонтних робіт і небезпеку виникнення аварійних ситуацій.