Сезон бікіні закритий, але багато хто навіть в холодну пору року видаляють зайві волосся на тілі. Якщо ви віддаєте перевагу користуватися бритвою, то запам’ятайте кілька секретів, які допоможуть уповільнити ріст волосся і зберегти шкіру гладкою надовго.

/02/6bc596b179c254e75b622ceba65cb5b5.jpg” />

1. Бритва в гарячій воді

Перш ніж почати, потримайте бритву в гарячій воді, щоб леза нагрілися. Це допоможе зробити гоління більш гладким і «глибоким» — волосся будуть відростати повільніше.

2. Масло замість крему

«Крем для гоління» звучить звично. А ось поєднання «масло для гоління» для багатьох буде новим. Доведено, що масло дозволяє зробити гоління більш чистим і гладким. У той час як крем створює невидиму оку перешкоду між шкірою та лезом, не дозволяючи збривати найдрібніші «пеньки». Тому, якщо вам на очі попадеться масло для гоління, — спробуйте.

3. Спочатку вздовж, потім проти

Мало в кого виникають сумніви, що потрібно голити проти росту волосся. Але спробуйте такий трюк: спочатку голіть за напрямом зростання, потім — проти. Це допоможе зменшити роздратування.

4. Міняємо бритву

Багато людей, як не дивно, нехтують цим правилом. Навіть якщо бритва затупілась і забита волоссям, вони все одно не міняють лезо — голить ж. Тупе лезо дійсно позбавить від видимих оку волосся, а ось пеньки залишить, і вони швидко відросте. Результат: більше гоління і більше роздратування.

5. Пілінг перед голінням

Ще один простий секрет, про який багато хто забуває, намагаючись заощадити час. А в результаті лише втрачають його, оскільки швидко відростають волосся доводиться голити знову і знову. Пілінг розкриє пори, допоможе збрити волосся до підстави і позбутися навіть від докучливих врастающих волосся.

6. Гарячий душ

Звучить очевидно, але, як не дивно, дуже часто не дотримується. Для кращого гоління шкіру треба розпарити. Тоді можна збрити волосся максимально глибоко і на більш тривалий час забути про це надоедливом занятті.

І не забуваємо про зволожуюче молочко для тіла після гоління. Якщо на шкірі з’явилося подразнення, найкраще нанести гель алое віра. Ще варіант: відразу після гоління нанести на шкіру звичайний дезодорант. Він висушить шкіру і запобігає роздратування. А потім не забудьте нанести крем.

Джерело