Виходьте заміж вагітною? Те, на що ще кілька десятків років тому було табу – сьогодні в порядку речей.

Два найважливіші події в житті – ну хіба це не привід для свята? Для того щоб повноцінно передчувати радість від таких яскравих подій, слід грамотно підійти до організації весілля. Зрештою, обмін розписами повинен бути не в палаті пологового будинку, а на нареченій має ідеально виглядати весільну сукню. На що слід звернути увагу під час підготовки до весілля при вагітності?

На якому місяці вагітності виходити заміж?

Час – самий важливий аспект при плануванні весілля. Навіть час року має величезне значення. Влітку можливо святкування під відкритим небом, осінь пропонує свої строкаті куліси, весна – це море квітів, а зима порадує домашнім затишком. Поряд з особистими уподобаннями важливо пам’ятати – вирішальне слово за місяцем вагітності і здоров’ям нареченої. Саме від цих обставин залежить те, коли весілля можлива.

Перший триместр вагітності слід розглядати тільки тоді, коли притаманна йому нудота залишилася позаду.Останні три місяці вагітності також не підходять для шлюбу: навантаження збільшується, живіт заважає,наближається день пологів істотно дає про себе знати. Оптимальним вважається другий триместр вагітності. У цей час більшість вагітних вже адаптуються до стану організму. Вони вже відчувають себе добре, але ще недостатньо навантажені, як наприкінці терміну. Якщо ви можете вибирати коли проводити весілля – то краще зробити це між четвертим і шостим місяцями вашої вагітності.

Як вибрати сукню при вагітності?

Природно кожна вагітна наречена хоче на весіллі виглядати просто карколомно. Просто сказати, але не просто зробити? А ось і ні – весільна індустрія вже відреагувала на тренд «вагітних» весіль, і виробляє рік від року все більше нових прекрасних суконь і аксесуарів для подібних церемоній. Досить взяти будь-яку брошуру з весільної одягом і пошукати в ній весільні сукні для вагітних. Сукню можна взяти напрокат, якщо дитяча кімната потребує великих витрат. Ви сильно обмежені у засобах? Не біда — в інтернеті представлена маса виробників одягу.

У них можна взяти напрокат або придбати. Якщо ви плануєте проводити весілля у вузькому сімейному колі, то можна придбати святкові штани для вагітних або красиву спідницю з зручним для вас верхи. Розріз оптимального весільної сукні повинен мати достатньо місця для зростаючого живота нареченої. Оптимальними є сукні «А-лінії» та сукні в стилі ампір. Також слід пам’ятати, що ваші груди буде більше, ніж зазвичай.

Головний принцип – чим ближче до дня весілля ви придбаєте плаття, тим краще і зручніше воно буде на вас сидіти.

Ще одна порада з приводу взуття: пам’ятайте, що під час вагітності ноги і ступні дуже сильно і швидко набрякають, тому про босоніжках і «римських сандаліях» доведеться забути.Взуття краще всього купити на розмір більше – так ви будете впевнені, що на протязі всього весілля зможете не тільки спокійно стояти, але й танцювати.

Перед церемонією: поради для вагітних наречених

Передвесільна підготовка завжди напружена і потребує значних координаційних здібностей. Вагітні наречені не повинні самостійно переносити весь стрес. Члени сім’ї та подруги будуть раді надати вам допомогу у підготовці до заповітного дня. Боїтеся, що вони все зіпсують або зроблять не так, як слід? Складіть по пунктах список справ і роздайте ці завдання. Завдяки подібним діям, ви зможете себе розвантажити і зосередитися на передчутті радості від найважливішого дня у вашому житті.

Замість прощання з незаміжньою життям, якої ви так насолоджувалися до цього, сконцентруйтеся на тих подіях, які чекають вас попереду. Ви будете в колі своїх улюблених друзів і подруг, станете центром загальної уваги в день церемонії. Також ефект справить ще й те, що ви самі підготували ваше весілля – це змусить вас відчувати себе ще щасливішою, ніж якщо б ви взагалі нічого не робили.

Рекомендації до весілля

Весілля є напруженим заходом. Необхідно довго стояти, ходити і навіть танцювати під вагою дитини. Це велике навантаження, яка може призвести до стресу. Вибираючи місце проведення, варто віддати перевагу тим, де є парковка. Швидко сісти в машину дуже важливо. По можливості намагайтеся більше сидіти. Візьміть з собою запасну пару взуття, на випадок набряку. Спеціальні труси для вагітних дозволять знизити навантаження і запобігти болю в спині.