Шлюб по-італійськи з іноземцем або шлюб за кордоном

Будь-яка дівчина хоче відчути себе прекрасною принцесою. А на роль принца, безсумнівно, підійде італієць. Всі чули про їх галантності, умінні красиво доглядати і зачаровувати жінок. Більшість з них наділений почуттям гумору і добрим смаком. До того ж в католицькій Італії цінуються родинні стосунки і шанобливе ставлення до жінок.

Як познайомитися і італійцем

Шлюб по італійськи з іноземцем або шлюб за кордоном

Познайомитися для шлюбу з іноземцем можна під час подорожі по країні або в Інтернеті. Сучасні сайти знайомств затребувані в багатьох італійських чоловіків, причому багато зареєстровані одночасно на декількох. Побачення по скайпу допоможе встановити перші контакти і поспілкуватися «наживо». Однак слід пам’ятати, що інформація, викладена на сайті знайомств, нерідко виявляється недостовірною. Симпатичний холостяк може бути живуть окремо від сім’ї батьком кількох дітей, які виплачують аліменти дітям і дружині. Або просто невірним чоловіком, підшукує подружок через Інтернет. Тому підшукувати кандидатів у майбутні чоловіки для шлюбу по-італійськи» краще через солідні шлюбні агентства, які перевіряють всю надану інформацію.

Багато жителів Італії самі схиляються до укладення шлюбу з іноземцем. Це пов’язано з эмансипированностью і незалежністю італійських жінок, які обирають створення кар’єри, а не традиційну роль домогосподарки і матері. До того ж серед європейців сформувалося уявлення про дівчат з країн колишнього Радянського Союзу як про ніжних, люблячих, домашніх, цінують сімейні традиції і гарних господинь.

Шлюб по італійськи з іноземцем або шлюб за кордоном

Італійці відрізняються життєлюбством і бурхливим темпераментом. Цьому сприяє природа і особливості італійської кухні, яка полюбилася багатьом. Для багатьох італійців сімейні обіди та вечері носять сакральний характер. Обід починається близько 13 годин, причому багато працюють приїжджають додому, благо в робочому розкладі надається час на сієсту. В обідній час не прийнято телефонувати або турбувати інших. Багато чоловіки охоче готують самі, проте не слід чекати, що всі кухонні обов’язки він візьме на себе. Хоча часті відвідування ресторанів і кафе допомагає відволіктися від повсякденної рутини. Більшість чоловіків консервативні в харчуванні і намагаються є тільки звичні з дитинства продукти. П’ють вони зазвичай тільки вино.

Осібно стоять недільні обіди, на які збираються всі родичі для спілкування та обміну новинами. Бесіда зазвичай протікає дуже бурхливо, нерідко на підвищених тонах, що є традицією для жителів цієї країни. Відносини зі всією ріднею в Італії дуже близьке і неформальне, особливою в південній частині країни. Вважається звичайним бути в курсі всіх важливих подій родичів і активно допомагати їм.

Італієць трепетно і ніжно ставиться до матері. Дуже важливо встановити добрі стосунки з мамою нареченого ще на стадії знайомства.

Вона володіє незаперечним авторитетом і має великий вплив у сім’ї. Нерідко син просто підкоряється рішенням матері, хоча може бути і не згоден з ним. Деякі матері можуть активно втручатися у сімейне життя свого чада і навіть контролювати і повчати невістку. Якщо вдалося завоювати довіру свекрухи, то саме вона при необхідності зможе вплинути на сина при вирішенні спірних питань.

Італійці люблять дітей, пестять і балують їх. При розлученні на дітей виплачуються аліменти навіть після досягнення ними повноліття. Колишня дружина теж може претендувати на фінансову допомогу. Перед «шлюб по-італійськи», необхідно уточнити ці моменти, а також питання про володіння колишньою дружиною майном (спільне або роздільне), щоб потім не довелося відчувати серйозних матеріальних труднощів.

Сімейні цінності, однак, не дають гарантії, що палкий італійський чоловік буде зберігати вірність. Мати паралельно з сім’єю одну або кілька коханок вважається абсолютно нормальним і навіть престижним. Причому розлучатися невірний чоловік не збирається і позашлюбні стосунки приховує від дружини. Взагалі в Італії шлюб захищається світськими і церковними законами, а процес його розірвання може тривати роками. Та й рідня встає на бік жінки і з дітьми, використовуючи всі важелі впливу для запобігання розлучення. При цьому більшість італійський чоловіків страшенно ревниві і регулярно влаштовують сцени із звинуваченнями власної подружжя в невірності.

Заручини і реєстрація

Шлюб по італійськи з іноземцем або шлюб за кордоном

Якщо рішення про вступ в шлюб з іноземцем прийнято, то за традицією організується заручини. Зазвичай родичі нареченої влаштовують великий урочистий обід, на яких запрошуються батьки і вся рідня майбутніх подружжя. Наречений дарує кільце для заручин і просить кохану почати зустрічатися. У разі згоди дівчина приймає прикраса, яка надівається на ліву руку. Офіційно заручена пара приймається рішення про час проведення весілля. Сучасні італійці нерідко замість весілля просто живуть разом у незареєстрованому шлюбі. Якщо ж відносини розриваються, то за традицією дівчина повинна повернути кільце.

Італія є бюрократичною країною, тому для «шлюбу по-італійськи» доведеться дотримати всі необхідні процедури. У кожному регіоні та місті навіть потрібно свій пакет документом, про складі якого можна дізнатися у своїй комуні. Обов’язкова довідка про відсутність перешкод» для одруження (Nulla Osta) для громадян єс, яку можна отримати в консульство країни.

Заява про реєстрацію шлюбу подається в комуну, про що робиться публікація заяви. Після цього видається 180 днів для реєстрації шлюбу.

Шлюб по італійськи з іноземцем або шлюб за кордоном

Мер міста або працівник РАГСУ реєструють шлюб в церкві або комуні. Обов’язково присутність двох свідків на церемонії. Виданий сертифікат публікується в інтернеті.

Наречена традиційно не змінює прізвище або прізвище чоловіка додається до прізвища подружжя. Це пов’язано з особливостями італійських законів. Якщо одні з подружжя іноземець, то після «шлюбу по-італійськи» у нього є право на отримання виду на проживання за сімейними обставинами на 5 років, але вже через 2 роки після офіційного укладення шлюбу можна претендувати на отримання громадянства.
Зрозуміло, що всі люди різні, і є ризик, що після весілля палкий і чуттєвий коханий змінитися радикальним чином в далеко не в кращу сторону. Вважається, що жителі Південної Італії більш консервативні, жадібні і не вітають спроби дружини знайти роботу, хоча це можуть бути лише стійкі стереотипи. Особливості характеру та поведінки обранця з’ясуються лише в ході особистого знайомства, розвитку відносин, спостереження і оцінки його взаємин з родичами і Вами.