Шпалери під світлий ламінат: поєднання шпалер і ламінату

В наших будинках може бути зібрана маса красивих і оригінальних речей. Але все ж основний фон, підлогове покриття і колір стін, відіграють вирішальну роль у сприйнятті виду приміщення. Щоб ваше гніздечко стало по-справжньому затишним, у ньому повинна бути гармонія. Вона досягається вмілим поєднанням в обробці і обстановці приміщення.

Шпалери під світлий ламінат: поєднання шпалер і ламінату

Поєднання шпалер і ламінату

Зміст статті

  • Поєднання шпалер і ламінату
  • Які шпалери вибрати під світлий ламінат

Ламінат і шпалери — найпопулярніші матеріали, використовувані при оформленні будинку.

ВАЖЛИВО. Неправильна колірна комбінація справить враження дисонансу.

При виборі оздоблювальних матеріалів слід враховувати:

  • стиль кімнати;
  • призначення;
  • яскравість освітлення;
  • меблі та інші предмети інтер’єру;
  • власні переваги;
  • рекомендації дизайнерів;
  • матеріальні можливості.

Ламінат у продажу зустрічається різноманітних фактур. Гами ми можемо бачити від дуже темних (чорний, венге, коричневий тощо) до дуже світлих, включаючи білий. І можливості імітації великі: під плитку, паркет, дощата підлога, мозаїку, візерунчастий килим, мармур, граніт, кам’яний настил і т. д.

ВАЖЛИВО. Просте правило — при тязі до гарного висвітлення уникайте темних тонів матеріалу. Якщо мова йде про спальні або ви любите напівтемрява, висновок напрошується сам собою: темна обробка.

У дизайні прийнято використовувати «триєдність»: поєднувати три відтінки однаковою гами, але різної яскравості, насиченості.

УВАГА! Вважається, що поєднання теплих і холодних тонів — найгірший варіант з усіх можливих. Це виглядає погано. А ось тип покриття (глянцевий, матовий або, може бути, рельєфний) не принципове.

Шпалери під світлий ламінат: поєднання шпалер і ламінату

Які шпалери вибрати під світлий ламінат

Світлий пів — найкраще рішення, коли треба візуально збільшити маленьку кімнату. Розкішніше і найдорожче виглядає чисто-білий. Але він потребує частого чищення. На щастя, є безліч тонів світлої гами: лимоновый, рожевий, кавовий, слонова кістка, карамельний, голубуватий і так далі. Під таке покриття підійдуть будь-які стіни.

Стилісти стверджують, що солідніше виглядають світло-коричневі шпалери. Таке поєднання підлоги і стін надає приміщенню дорогий вид. Що стосується ламінату, то актуальнейшим на даний момент називають попелясто-сірий. Він підходить під будь-який стиль: від кантрі до хай-тека, і призначення кімнати тут ролі не грає.

Для додання обстановці гламуру стіни краще оформити фіолетовим, помаранчевим, малиновими. Якщо і шпалери сірі, то відтінок їх має дещо різниться з сірим статевим покриттям. Бажано, щоб і по фактурі вони були різними. Найбільш часто зустрічаються рішення — це додавання до світлого лінолеуму таких світлих шпалер з вкрапленнями бежевого, жовтого, кавового, блакитного, золотистого відтінків.

Шпалери під світлий ламінат: поєднання шпалер і ламінату