Симона Юнусова, мати репера Тіматі, нещодавно здивувала інтернет спільнота. Жінка опублікувала на особистій сторінці Симона 280 – instagram, відео уроку танців. На запальному відео вона виконує сальсу в компанії молодого партнера. Але блог зіркової бабусі отримав популярність аж ніяк не з-за екстравагантних витівок.

Симона Юнусова – instagram

Юнусова зважилася на створення власної сторінки, під ніком симона 280, незадовго до народження улюбленої внучки Аліси. З тих пір жінка опублікувала 912 публікацій. Щодня вона додає нові фотографії, щоб поділиться щирими емоціями з передплатниками. Аудиторія зібралася чималенька, життям Юнусовой і її рідних цікавиться 1,8 млн передплатників.

Сторінка Юнусовой присвячена любові до маленького ангелочку, внучці Алісі. Зоряна бабуся намагається запам’ятати кожен момент спільного проведення часу. З цієї причини блог цікавий фанатам Тимура, відомого під псевдонімом виконавця Тіматі. Але, найбільше тут молодих матусь та турботливих бабусь. Жінка постійно вигадує, як з користю зайняти дитину. У цьому сенсі сторінка Сімони Юнусовой instagram – справжній педагогічний довідник.

Мама Тіматі в инстаграме

Сімоне 54 роки, але виглядає жінка молодо. Вона носить міні-спідниці, молодіжні джинси, елегантні сукні. Ось, тільки на сторінці мами Тіматі в инстаграме таких фотографій не відшукати. Всі публікації, можна умовно розділити на категорії:

  • сімейні фотографії з синами;
  • Тимур і дочка;
  • педагогічні заняття з Алісою;
  • дозвілля бабусі і внучки;
  • маля з матір’ю Оленою Шишковой;
  • прогулянки та відпочинок з Алісою.

Сьогодні мати зірки живе в Домінікані разом з онукою. Жінка вважає, що настав час зануритися в сімейні справи з головою. Крім головного персонажа постів, улюбленої внучки, Симона не забуває про другого сина Артема і невістці Олені Шишковой. Гучний розлучення пари не зіпсував хороших відносин свекрухи з колишньою дружиною сина.

Мама Тіматі – фото

За останній тиждень instagram мами Тіматі поповнився цікавими публікаціями. Найбільше переглядів 1,7 млн набрав відео пост, де Тимур грає з донькою музичною розвиваючої іграшкою. Багато коментарів отримали підписки про новинки в світі педагогіки. Сподобалося передплатникам також відео, де дівчинка гріється в променях осіннього сонечка прямо на підвіконні.

Приємно, що тут немає випинання багатства. Мами Тіматі фото показують, що все просто і логічно, адже Юнусова бачить себе, насамперед бабусею і матір’ю, тому цінності у неї відповідні. Жінка не раз підкреслювала, що щаслива, коли відчуває любов близьких і чує сміх дитини.

Симона Яківна Червоморская і Ільдар Юнусов – фото

Батьки Тимура, Симона Яківна Червоморская і Ільдар Юнусов – фото, якого не знайти в газетах, намагалися забезпечити сина всім необхідним і підтримати у будь-яких починаннях. Сам же співак неодноразово заявляв в інтерв’ю, що всього досяг самостійно, без допомоги забезпечених батьків. За неофіційними джерелами Ільдар Юнусов заможна людина, у володінні якого знаходяться ресторани і нафтовий бізнес. Але батько не балував синів, за словами артиста, улюбленою іграшкою в дитинстві у нього був паперовий літачок.

Відео: Симона 280 – фото з instagram