Символічний подарунок хлопцю на 23 лютого 2018 року

Ти знайома зі своїм хлопцем, як кажуть, «без року тиждень». Але традиція є традиція, і День захисника Вітчизни тобі потрібно привітати його і зробити якийсь подарунок.

Занадто особисті речі, в тому числі предмети гардероба, в цьому випадку дарувати не рекомендується. Про смаки і переваги свого хлопця ти поки що мало знаєш. Як же бути в цій ситуації?

Що подарувати малознайомому парубкові на 23 лютого в 2018 році?

Такий подарунок не повинен бути занадто дорогим, щоб поставити в незручну ситуацію твого молодої людини, але і не повинен бути занадто дешевим, тим більше неякісним.

Найпростіше, що ти можеш зробити – це обрати символічний подарунок хлопцю на 23 лютого 2018 року. В цей день будуть актуальні речі з військовою символікою: гуртки та запальнички у вигляді гранат, камуфляжні кепки і бейсболки, різні брелоки, сувеніри подібної тематики.

Хлопцю, якого не встигла ще добре дізнатися, на 23 лютого можна подарувати до цього свята магніти на холодильник «Набір бійця» з зображенням пістолетів, танків, літаків та іншої техніки.

Інші варіанти презентів – багатофункціональний складаний ніж, ліхтарик та інші речі, які можуть знадобитися твоєму другові в самих різних ситуаціях.

В якості невеликого подарунка для хлопця до 23 лютого в 2018 році також підійде який-небудь аксесуар для гаджетів: чохол для мобільного телефону або смартфона, підсвічування для клавіатури комп’ютера, комп’ютерна мишка, килимок для миші, флешки оригінальної форми (у вигляді пістолета, кулі, гранати, танка), підставки для дисків і т. п.

Будь-які подарунки будуть виглядати ефектно, якщо використовувати для їх оформлення упаковку з військовою символікою.

Що ще можна подарувати на 23 лютого малознайомому парубкові? Якщо хлопець з яким ти зустрічаєшся нещодавно курить, то до свята можна вручити йому ефектну попільничку або оригінальну запальничку. Такі речі зазвичай коштують недорого.

Непоганий символічний подарунок до 23 лютого для хлопця можна вибрати в магазині канцтоварів. Блокнот, щоденник з красивою обкладинкою, канцелярські прилади в стилі мілітарі сподобаються твоєму другові.

А варто підносити малознайомій людині жартівливі подарунки? Вирішувати тобі. Один хлопець буде сміятися над приколом кілька днів, з гордістю розповідати про жарті своїм друзям, а інший може на таку ж жарт образитися.