У кого в дитинстві не було скляній або інший свинки або собачки, куди з особливим терпінням і трепетом кидалися монети, щоб можна було назбирати суму для придбання бажаної речі? Сучасні банківські технології пропонують подібні послуги для дорослих. Універсальний сервіс Скарбничка від Ощадбанку – яскравий тому приклад.

Що таке Скарбничка в Ощадбанку Онлайн

Дорогі речі купуються з допомогою кредитів. Банки з радістю видають позички, заробляючи гроші на відсотках. Мало хто знає, що можна скористатися альтернативним способом придбання товарів – накопичити кошти. Якщо самостійно зробити це не під силу, то слід скористатися спеціальною безкоштовною послугою – вклад Копилка в Ощадбанку, отримала позитивні відгуки клієнтів.

Продукт має умова, суть якого в тому, що сервіс збирає кошти в електронному форматі, але відсотки на них не нараховуються. Щоб зрозуміти, що таке Скарбничка від Ощадбанку, як працює продукт, отримати докладний опис можна на сайті або у фахівців банку. Прив’язати до вкладу можна будь-яку дебетову карту (в тому числі і пенсійну), за винятком деяких карт Maestro. Кредитні картки не підходять. Плюс програми – наявність декількох видів накопичувальних можливостей, які залежать:

  • від суми зарахувань;
  • від суми витрат (при позитивному балансі);
  • у вигляді фіксованого внеску.

Як підключити Скарбничку в Ощадбанк Онлайн

Активація сервісу не є платною і не займає багато часу, тому не виникає питання, як підключити Скарбничку в Ощадбанку. Внесок дозволяє не лише накопичувати суму, але і стежити за станом руху по рахунку за допомогою смс-підтвердження. Для початку необхідно відвідати сайт Ощадбанку Онлайн з комп’ютера або мобільного телефону, там увійти в особистий кабінет, де вибрати карту, на якій буде прив’язаний продукт.

На наступному етапі слід натиснути на кнопку «Підключення скарбнички», після буде запропонована форма для заповнення. Якщо необхідно зараховувати гроші на існуючий внесок, а така функція також доступна клієнтам банку, то в рядку реквізитів зазначається рахунок, до якого прив’язаний внесок. Після завершення всіх налаштувань потрібно перевірити і підтвердити введену інформацію. При бажанні можна змінити відсоток відрахувань.

Як зняти гроші зі Скарбнички Ощадбанку

Після накопичення необхідної суми у клієнта може виникнути закономірне питання, як зняти гроші зі Скарбнички Ощадбанку. Тут немає нічого складного. Операція здійснюється за допомогою віртуального сервісу банку. Необхідно знати, що послуга дозволяє вивести гроші тільки на платіжні інструменти Ощадбанку, оскільки з іншими банками цей продукт не працює. Фінанси можна перевести на рахунок або картку, після чого їх можна знімати в банкоматах. При зверненні до каси при собі треба мати паспорт і картку і бути готовим ввести ПІН-код.

Як відключити послугу Скарбничка в Ощадбанк Онлайн

Перестати користуватися пропозицією можна через особистий кабінет ” на офіційному сайті банку. Необхідно подивитися і вибрати вкладку «Вклади та рахунки». Далі слід визначити потрібний ощадний рахунок, і натиснути на кнопку «Відмовитися» у вікні «Операції». Якщо є труднощі з тим, як вимкнути Скарбничку від Ощадбанку онлайн, то відмовитися від послуги можна при особистому зверненні у відділення банку. Фахівці проведуть всі необхідні операції самостійно.

Відео: послуга Сбербанк Онлайн

Відгуки

Олена, 48 років

Користуюся послугами банку ось вже без малого 15 років. Дізналася, що він представляє нову можливість накопичення грошей на рахунку. Спочатку я навіть не знала, що значить підключити Скарбничку в Ощадбанк Онлайн. Оператор зорієнтувала мене, і ось я кожен місяць перераховую фіксований відсоток від зарплати. Підключається сервіс простий і зручний.

Михайло, 23 роки

Мрію стати власником особистого автомобіля, але ніяк не виходило накопичити необхідну суму. На виручку прийшла програма Скарбничка Ощадбанк. Орієнтуючись на відгуки друзів про програму, я вирішив певний відсоток від надходжень зараховувати на рахунок. Не хочу наврочити, але скоро моя мрія здійсниться! Спасибі банку за таку можливість!

Євгенія, 30 років

Дуже вигідна пропозиція від банку, де я обслуговуюсь постійно. Проста система контролю за зарахування та можливість вибору суми, на яку я хочу поповнювати рахунок, допомагає ефективно розпоряджатися грошовими коштами. Сервіс стане в нагоді тим, у кого, як і у мене, є складнощі накопичити певну суму.