Наближаються травневі свята. Ці теплі весняні дні багато проводять на природі, вирушаючи цілими сім’ями на дачі або в ліс на шашлики. Будуть відпочивати школярі на травневі свята 2017?

Звичайно, було б несправедливим влаштовувати відпочинок для дорослих і позбавляти дітей можливості провести з ними час. Так що «зайві» вихідні дні, додатково до «законним» неділях, в цьому місяці учнів очікують.

Як відпочивають в школах на травневі свята 2017?

Розповімо про це докладніше. Для учнів, які відвідують свої навчальні заклади з понеділка по п’ятницю, а також для дорослих, які працюють за п’ятиденному робочому тижні, в цьому місяці чекають сім вихідних: три вихідних – на Першотравень, з 29 квітня по 1 травня, з суботи по понеділок, а також чотири дні відпочинку з 6 по 9 травня, з суботи по вівторок.

Будуть відпочивати школярі на травневі свята 2017? Для тих школярів і студентів, які навчаються шість днів в тиждень, а також співробітників організацій, які працюють за шестиденним робочим тижнем з робочими суботами, 29 квітня та 6 травня не будуть вихідними днями.

Як будуть відпочивати на травневі свята 2017 року в школах? Виходить, що в школах, де встановлені шестиденні навчальні тижні, учні будуть відпочивати 30 квітня і 1 травня, а потім з 7 по 9 травня, – якщо в цих навчальних закладах адміністрацією не встановлені додаткові вихідні дні.

Якщо ж школа працює за п’ятиденним робочим тижнем, то вихідні припадуть на 29 і 30 квітня, 1, 6,7,8 і 9 травня.

Тепер ви знаєте, скільки днів відпочиватимуть школярі на травневі свята 2017, і зможете планувати, як провести цей час.

Як будуть відзначати травневі свята 2017 року в школах?

В травні ми відзначаємо Першотравень (Свято весни і праці) і День Перемоги. Один із днів, травневих свят, понеділок 8 травня, є додатковим неробочим днем, перенесеным з святкової суботи 7 січня, коли нами зазначалося Різдво Христове.

У ці дні В школах проводиться безліч святкових заходів: урочисті лінійки, класні години, театральні вистави, концерти художньої самодіяльності, організовуються різноманітні виставки, конкурси, поїздки на природу та ін.