Напевно вже майже у кожної поважаючої себе господині на кухні коштує такий пристрій, як мультиварка, яке значно полегшує процес приготування страв. Завдяки сучасним технологіям та їх досягнень представлені прилади оснащені безліччю різних функцій. І про одну з них піде мова в цій статті.

Скільки градусів режим випічка у мультіварок різних брендів

Зміст статті

 • Скільки градусів режим випічка у мультіварок різних брендів
 • Можна регулювати температуру?
 • Для чого призначений режим випічка

Яка температура в мультиварці на режимі ” випічка? Режим гарантує забезпечення приладу від температури 116 градусів до 125. Звичайно ж, масштаб буде змінюватись в залежності від моделі агрегату. Самий мінімальний можливий показник в апарата може становити сто градусів. При цьому їжа буде готуватися приблизно 50 – 60 хвилин.

З допомогою такого режиму можна приготувати масу варіацій виробів, починаючи від піци, тортів і закінчуючи пирогами, бісквітами, кексами і шарлотками.

Що стосується окремих марок продавців-виробників, так це:

 • REDMOND. Розглянутий параметр моделі складає від 118 до 122′.
 • POLARIS. Працює при 122′. Розраховується на 50 хвилин.
 • VITESSE. Використовується на рівні ста градусів.
 • LUMME. Розігрівається до 170′.
 • Можна регулювати температуру?

  На жаль, регулювання названого аспекту у розглянутого пристрою не передбачено виробниками. Тільки якщо натиснути кнопку «скасування», щоб завершити процес роботи агрегату. Це пояснюється тим, що програма задається самим режимом, яку в процесі виготовлення страв змінити вже ніяк не можна.

  Тому виходить наступна ситуація: власник мультиварки не здатний визначити бажаний рівень потоку тепла. Природно, час можна змінювати самому. За замовчуванням у налаштуваннях зазвичай коштує одна година на приготування. Однак з інтервалом в 5 хвилин можна змінювати часовий відрізок від 30 хвилин до чотирьох годин, що компенсує незручність в регулювання температури.

  Для чого призначений режим випічка

  Названа функція необхідна для виготовлення безлічі різновидів випічки або запіканок. Також можна запікати м’ясні продукти і навіть картоплю. Крім цього, існує можливість «поморочитися» з виробом з дріжджового тіста, але сил на це витрачається набагато більше.

  Якщо ви зібралися випікати хліб, варто пам’ятати, що тримати його треба, як з однієї сторони так і з іншої, щоб пропеклося виріб рівномірно. Мало того, дозволено готувати зажарку для борщу, робити соковиті відбивні. А також засмажувати інгредієнти разом, внаслідок чого вони будуть придатні для подальшого гасіння.

  Ранок дуже зручно поставити готуватися омлет в якості сніданку, який буде зроблений за лічені хвилини. Запекти можна й овочі, оскільки вони не втратять оптимальна кількість вітамінів і чудово підійдуть для обіду або вечері.

  Звичайний показник в мультиварці цілком відповідає стандартним показником плити, що дорівнює 180 градусам. Однак буває, що господиня звикла працювати з духовою шафою. В такому випадку, для повної готовності на такому апараті час слід ставити в кілька разів більше, ніж це було б в духовці, так як температура не така вже висока.

  Якщо використовувати мультиварку за не зовсім стандартного призначенням, тобто можливість експериментувати: замініть режим «випічка» вбудованою програмою «смаження», і у вас вийде в результаті чудове блюдо.

  УВАГА! Так як у вищезгаданого режиму існує ймовірність різкої зміни в температурних параметрах, то приготування може здійснюватися або занадто швидко, або повільно.

  У будь-якому випадку при покупці пристрою додається інструкція та книжка, де ви знайдете безліч рецептів різних страв, які можна готувати саме в купленої моделі.