Деякі власники нерухомості стикаються з проблемою продажу квартир на першому і останньому поверсі. Але цю проблему досить просто вирішити, достатньо скористатися кількома порадами фахівців.

Основний двигун торгівлі — ціна

Найпростіший спосіб швидко продати таку «складну» нерухомість знизити ціну на 5-10%. Але в найбільш складних випадках виникає потреба знизити вартість на цілих 25%.

Маскування в допомогу

Не найчеснішим, але дієвим способом є маскування. Наприклад, в оголошенні про продаж квартири знаходитися на першому поверсі, можна уточнити інформацію про високому розташуванні вікон. А під час продажу житла на останньому поверсі можна зазначити про те, що квартира розташована на передостанньому. Це в тому випадку якщо над квартирою є технічний поверх», де проходять комунікації і встановлено інженерне устаткування.

Дія на випередження

Багатьох покупців хвилює проникнення злодіїв у квартири, розташовані на першому поверсі, тому можна трохи витратитися на встановлення сигналізації або установки фігурних решіток на вікна. Це, певною, мірою позитивно позначиться на продаж квартири.

Розташована низько квартира має також свої переваги. Для початку покупцеві варто акцентувати увагу на те, що не потрібно підніматися високо по сходах, навіть якщо зламався ліфт. Також набагато простіше заносити у приміщення важкі предмети. Діти зможу спокійно грати на балконі або біля вікна. Діти зможуть спокійно бігати і при цьому не доставляти незручності сусідам знизу. Також варто відзначити, що продати квартиру на першому поверсі в майбутньому по більш високій ціні під магазин, салон або офіс.

Останній поверх сьогодні не проблема

Велика кількість людей бояться купувати квартиру на останньому поверсі з-за того що можливі протікання зверху. Щоб розвіяти всі страхи варто запропонувати покупцеві піднятися на технічний поверх та переконатися у відсутності підтікання особисто.

Для мешканців останнього поверху не страшна така проблема, як затоплення сусідами зверху, тому можна сміливо робити будь-ремонт і бути абсолютно спокійним за нього. Також на останніх поверхах набагато тихіше і вихлопні гази від автомобілів не доходять так високо.

Правильно оцінивши ситуацію і сформулювавши всі переваги продати квартиру на першому або останньому поверсі можна цілком вигідно і дуже швидко.