Часто успіху потрібно домагатися багаторічною працею, а іноді вирішує долю швидкоплинне знайомство і своєчасний похід в бар. Так Слава – відома співачка знайшла сімейне та кар’єрне щастя, один раз вдало зайшовши на караоке-вечірку. Ось вже 14 років ця зірка горить на естрадному небосхилі і, судячи з приголомшливої успіху, гаснути не збирається.

Співачка Слава – біографія

Народилася дівчина в травні 1980 року. Батько – водій, мама – бухгалтер. Справжнє ім’я співачки Слави теж буденне – Анастасія Сланевская, за національністю росіянка, москвичка. Сестра Олена – спортсменка, до шоу-бізнесу відношення не має, але володіє такою ж привабливою зовнішністю, як її зоряна родичка. Музичні таланти проявлялися у Насті вже в дитинстві, але дівчина стала відомою багато пізніше, після того, як спробувала себе на модельному терені. Розчарувавшись в «гарному світі» фото і подіумів, Настя Слава пішла з нього.

У цей час у Сланевской народилася дочка від цивільного шлюбу. Відносини не стали офіційними, розриву посприяла сама Анастасія. Пізніше на інтерв’ю вона змогла розповісти, що роки дитинства доньки стали для неї пеклом, тому що сім’ю треба створювати, маючи потужну фінансову базу. Контакту з дитиною практично не виходило, всі сили йшли на заробітки грошей.

Слава – співачка з’явилася завдяки караоке в 2002 році. Дівчина прийшла відпочити і заспівати, після її виступу до неї підійшов Сергій Кальварский (працював з Пугачової, Кіркорова). Після зльоту у російських чартах їх спільного дебюту «Люблю і ненавиджу», з’явилася Слава – співачка затребувана, дуже відома, тексти пісень якої знають напам’ять.

За наступні роки артистка встигла з’явитися на сотні концертів, випустити кілька хітів поспіль презентувати свій альбом. До нинішнього часу Слава – відома співачка, вже записала 5 дисків і один збірник, що включає два етапи творчості. Багато хто цікавиться, в якому фільмі знімалася співачка Слава? У 2005 році співачка взяла участь у «Параграф 78» з провідними зірками кіно, але кар’єрного росту вона не отримала, багато зніматися не стала. До цього фільмографія Анастасії поповнилася ролями у проектах «Кріт», «Впасти вгору».

Співачка Слава – особисте життя

Ресторатор Костянтин Морозов став першим цивільним чоловіком Анастасії Сланевской. У шлюбі народилася донька. Сім’я співачки Слави розпалася із-за неспівпадання поглядів на особистісний розвиток. У «зоряному» 2002 році вона зустріла бізнесмена, який став пізніше її спонсором, а потім чоловіком. Звуть нового обранця Анатолій Данилицький. Різниця у віці у пари велика – Анатолію 64 роки, але це аніскільки не заважає подружжю любити один одного і регулярно «світитися» на щасливих спільних фото.

Чоловік співачки Слави

Офіційний шлюб у них не відбувся – спочатку Сланевская відмовлялася від пропозицій цивільного чоловіка одружитися, а потім сам Данилицький вирішив залишити відносини «як є». У 2011 році співачка Слава з чоловіком вирішили завести дитину: дата народження їхньої доньки – 24 грудня. Назвали дівчинку Антоніною, прізвище – мамина. Всього через півроку після пологів співачка повернулася на сцену, але намагається приділяти увагу обом дітям.

Дочка співачки Слави

Первісток Анастасії Сланевской – вже цілком доросла дівчина, що мріє в майбутньому піти по стопах мами і стати медійним обличчям. Зараз донька співачки Слави навчається за кордоном, на що артистка довго не могла погодитися. У юної Олександри Морозової насичене життя, її профілі в соціальних мережах набрали безліч передплатників, дівчина регулярно ділиться фото зі своїх буднів на сайтах. Співачка Слава вконтакте і инстаграме не раз позитивно відгукувалася про молодого чоловіка своєї дочки.

Слава – дискографія

Зараз у артистки п’ять альбомів, які складаються не тільки з сольних синглів, але результатів дуетів з російськими та зарубіжними виконавцями. Перший диск Анастасії 2004 року називався на честь однойменної пісні – «Попутниця». Другий альбом «Класний» 2006 року випуску вмить знайшов популярність, а пісні розлетілися по хіт-парадів. Збірник співачки Слави «The Best» включає кращі композиції. Наступні два альбоми «Самотність» і «Відверто» – це експерименти зі звуком, жанрами музики.

Хіти співачки Слави

Репертуар Сланевской налічує 45 пісень. Список найбільш популярних хітів співачки Слави:

 • «Розкажи мені, мамо»;
 • «Попутниця»;
 • «Самотність-нудьга» (цю пісню разом зі Славою заспівали Віка Дайнеко і Зара на «Повернення Фабрики Зірок»);
 • «Нічний метелик»;
 • «Вогонь-вода»;
 • «Люди люблять»;
 • «Класний»;
 • Слава співачка – кліпи

  Творчістю Анастасія займалася професійно відразу – її видеографию відкриває ролик «Люблю і ненавиджу», знятий знаменитим професійним режисером. Тоді ж з’явився другий хіт «Попутниця», зробив знаменитої Славу співачку – кліпи артистки моментально підкорювали хіт-паради музичних каналів, ставали улюбленими всіма. Інші популярні роботи Сланевской:

  • «В небо»;
  • «Вкрала посмішку»;
  • «Самотність-сволота»;
  • «Люди люблять»;
  • «Бабине літо»;
  • «Класний»;
  • «Червоний»;
  • «Стиглий мій»;
  • «Однолюб»;
  • «Нічний метелик»;
  • «Крик душі».

  Співачка Слава – нові пісні 2016

  У 2015 році знаменитість випустила останній альбом, після нього у творчості поки наступило видиме «затишшя». З того, що поки представила співачка Слава – нових пісень 2016 року всього дві – «Розкажи мені, мамо» і «Червоний». Зараз активно ведеться робота над новим альбомом. Про його назву поки новин немає. На новинку – «Червоний» – вже знятий відеокліп, пісня стає популярною.

  Відео: перший кліп співачки Слави