Смачні подарунки на 23 лютого чоловікам

Ви хочете приготувати їстівні подарунки для чоловіків на 23 лютого в 2018 році? Не секрет, що більшість представників сильної статі люблять смачно поїсти.

Причому воліють «істотні» страви, насамперед, м’ясні. Втім, можна піднести і солодкі дарунки для чоловіків на 23 лютого.

Варіантів м’ясних страв безліч: на закуску можна подати рулетики з лаваша з копченим лососем і плавленим сиром, рулетики з шинки з сиром, які скріплюють різнокольоровими шпажками, тарталетки з різними начинками.

Приготуйте у цей день закусочні ковбаски, квадратики з листкового тіста з м’ясною начинкою, м’ясні рулети з грибами або сиром.

Такі закуски можна оформити незвично, наприклад, сендвічі з шинки і сиру – у вигляді гантелей (виріжте з цих продуктів гуртки і нанизайте на дерев’яні палички). Або складіть із різних видів сиру і ковбаси кубик-рубик.

Для їстівних подарунків для чоловіків на 23 лютого 2018 року особливо актуальна військова тематика. Так, на святковому столі будуть ефектно виглядати бутерброди у вигляді танків, літаків та іншої техніки.

Солодкі подарунки для чоловіків на 23 лютого також можна оформити таким чином. Наприклад, печиво і пряники – у вигляді літаків, танків, кораблів, гранат, буденовок або пілоток з зірками і т. п. А можна приготувати звичайне печиво, але покласти його в пакет в стилі мілітарі.

Смачні подарунки на 23 лютого чоловікам – це не тільки страви, напої. Приготуйте коктейль «Російський прапор», шари якого забарвлені в білий, синій і червоний кольори.

Щоб приготувати дві порції вам знадобиться: сиропу «Гренадін» 60 мл, лікер «Блакитний курасао» 60 мл, горілка 30 мл і молоко 30 мл Горілку і молоко змішайте в склянці для змішування.

У склянку налийте шарами гренадін, курасао, потім горілку з молоком. У вас вийдуть шари різних квітів, що нагадують російський прапор, які не будуть змішуватися один з одним.

Розповімо і про шоколадні подарунки для чоловіків до 23 лютого в 2018 році. Це можуть бути фігурки з шоколаду у вигляді зірок, літаків і т. п.

З шоколадних цукерок вийде оригінальний футбольний м’яч. Основою буде служити куля необхідного розміру з пінопласту.

Візьміть цукерки в упаковці 2 кольорів – білого і чорного (коричневого). Ідеально підійдуть шоколадні трюфелі.

Прикріпіть до кожній цукерці за невеликий щпажке (зубочистці), кінці обгорток щільно оберніть навколо шпажок і при необхідності закріпіть клеєм. Встромляйте шпажки з цукерками в кулю з пінопласту, чергуючи кольору, як у футбольному м’ячі.

А на завершення свята подайте до столу торт нестандартної форми – у вигляді військової кашкети або корабля, який неодмінно сподобається вашому чоловікові.