Ви хочете піднести їстівний подарунок мамі на 8 березня 2018 року? Це може бути коробка шоколадних цукерок, екзотичний фрукт або баночка ікри, тістечка або торт.

Асортимент продуктів, представлених в наших магазинах, досить великий, щоб ви могли вибрати щось підходяще.

Але хіба зрівняються з готовими стандартними виробами смачні подарунки на 8 березня вашій мамі, які ви приготуєте своїми руками? Наприклад, коробочка ніжних тістечок, печива у вигляді вісімок, сердечок, квітів, приготовлена вами, та ще й прикрашена вручну?

Або спечений до цього свята незвичайний торт – у вигляді скриньки з коштовностями, клубка ниток, туфельки або сердечка? Такі страви несуть частинку душевного тепла, а тому й виходять особливо смачними.

Якщо ви хочете зробити солодкий подарунок мамі на 8 березня в 2018 році, приготуйте до цього свята різнокольорові цукрові сердечка.

Зробити це нескладно: до цукрового піску додайте трохи води, кольоровий харчовий барвник і викладіть масу у формочки у вигляді сердечок. Залиште на 12 годин для висихання, а потім складіть сердечка в цукорницю або красиву коробку.

Незвичайним їстівним подарунком для мами на 8 березня стане букет з фруктів. М’якоть ананаса наріжте кружечками завтовшки 1,5 см і з допомогою формочки виріжте з них квіти.

Прикріпіть їх до шпажкам або зубочисткам, нанизайте на шпажки ягоди винограду та полуниці, складіть з цих фруктів букет і закріпіть його в шматок пінопласту, прикріпленому до дна чашки або іншої ємності.

Ще один смачний подарунок на 8 березня мамі, який ви можете приготувати своїми руками – букет з цукерок. Скласти його не так складно, як може здатися на перший погляд.

Цукерки в яскравих обгортках прикріпіть скотчем до тяганини або пластмасовим трубочках-соломинкам. При цьому ні в якому разі не потрібно протикати цукерку, вона повинна залишитися цілим.

Живці «квітів» прикрасьте гофрованої папером зеленого кольору або оберніть кольоровим скотчем. Можна вирізати тонку смужку з кольорового паперу і наклеїти на край невеликий шматок двостороннього скотчу, потім оберніть смужку навколо підстави квітки і вниз до кінця шпажки. Наприкінці за допомогою того ж скотчу або клею закріплюємо кінець.

Оформіть таким чином потрібну кількість «кольорів» і складіть з них букет. Така композиція буде виглядати особливо ефектно в плетеному кошику або обернутом гофрованої папером і перев’язаною стрічкою пластиковому горщику для квітів.

Щоб закріпити «квіти», використовуйте пінопласт, в якому потрібно виконати дірочки для живців. Зверху закрийте пінопласт гофрованої папером або фольгою.

Оформіть цей солодкий подарунок для мами на 8 березня за допомогою прозорого паперу, стрічок, намиста та інших елементів декору. І найголовніше – додайте ваші маленькі витвори кілька крапель любові і ніжності!