Смішний подарунок дівчині на 8 березня 2018 року

Для багатьох з нас свято – це прекрасний привід добре повеселитися. Прикольні подарунки дівчатам на 8 березня в 2018 році піднімуть настрій вашим подругам і коханим у цей весняний день.

Якщо ви шукаєте смішний подарунок дівчині на 8 березня, подаруйте їй сувенір у вигляді забавної фігурки (наприклад, березневої кішки), футболку або чашку зі смішною написом і забавним малюнком.

Можна купити таку футболку в магазині, а можна замовити друк зображення в майстерні. Написи на футболках можуть бути самими різними.

Ось, наприклад, деякі з можливих варіантів:

  • «Мотаю нерви. Скільки вам клубочків?»,
  • «Втомилася, хочу коктейль, шоколадку і на ручки»,
  • «Я баба сильна. Можу сміття винести, а можу і мозок»,
  • «За кермом я – богиня: пасажири моляться, пішоходи хрестяться»,
  • «Увечері зайнята. Будете проходити мимо – проходьте».

Веселій дівчині сподобається чайна пара яскравою оптимістичною забарвлення з усміхненим смайликом.

У продажу є гуртки з відділенням для печива, з кишенькою для використаного чайного пакетика, гуртки, які самі розмішують цукор, гуртки-хамелеони, які змінюють колір, коли в них наливають гарячі напої, і навіть гуртки на коліщатках.

А можна піднести кухоль з написом: «Жінку можна перебити тільки словами «люблю», «куплю», «так, я дурень», «Всі люди як люди, а я королева», «Я не блондинка, я – світла голова».

Можливо, ваша подруга або кохана не відрізняється пунктуальністю і постійно спізнюється на побачення? Тоді забавним і в той же час шокуючим подарунком дівчині на 8 березня стане літаючий будильник або будильник, який потрібно наздоганяти, щоб вимкнути.

Прикольними подарунками дівчатам на 8 березня стануть жартівливі грамоти, вітальні укази, сертифікати, ліцензії, свідоцтва та інші документи в красивих рамках.

Якщо ви хочете зробити по-справжньому смішний подарунок своїй дівчині на 8 березня, подаруйте їй сертифікат на вічну молодість, на 1000000 хвилин вільного часу, на зустріч казкового принца, на право здійснювати помилки («У кожної дівчини є право на помилку, а у тебе безліміт»), на каву в ліжко, на звільнення від домашніх справ, оскарівську статуетку За кращу жіночу роль».

А якщо ви віддаєте перевагу зробити дівчині саме шокуючий подарунок на 8 березня в 2018 році, «ненавмисно» упустите на порозі її квартири коробку з «дорогим сервізом», який нібито купили їй у подарунок.

Попередньо покладіть у цю коробку розбите скло, яке при падінні голосно задзвенить. А коли дівчина оговтається від шоку, піднесіть цей презент.

Щоб цей день пройшов цікаво і весело, рушайте в цей день удвох або з друзями в аквапарк, парк атракціонів або здійсніть заміську прогулянку.