Солодкий подарунок на 8 березня 2018 року для дівчини

Шоколад недарма вважають однією з найкращих подарунків до 8 березня в 2018 році. Завдяки вхідним в його склад речовин він здатний підсилювати почуття закоханості, а що міститься в ньому «гормон щастя» – серотонін – покращує настрій.

І на питання, які цукерки подарувати дівчині на 8 березня, більшість представниць прекрасної статі відповість: «Шоколадні».

Постарайтеся дізнатися, які цукерки любить ваша дівчина – з темного або молочного шоколаду, трюфелі або суфле, цукерки з лікером або желейною начинкою. Адже, як відомо, смаки у всіх різні.

Ви можете піднести їй коробку цукерок у формі серця. Покладіть в неї замість кількох цукерок згорнуті в трубочку і зав’язані стрічками листочки з освідченнями в коханні.

Або здивуйте кохану, вручивши їй коробку цукерок, дизайн якої виконаний за індивідуальним замовленням. В поліграфічній фірмі можуть, наприклад, зробити коробку з фотографією вашої улюбленої і вітальним написом.

А солодкий подарунок на 8 березня дівчині у вигляді букета з цукерок – у вигляді витонченої туфельки, корабля з червоними вітрилами або Ейфелевої вежі – стане прекрасною альтернативою квіткового букету.

Як краще всього дарувати цукерки дівчині на 8 березня 2018 року?

Оригінальний букет з цукерок можна виготовити своїми руками. В інтернеті є безліч креативних ідей таких букетів і покрокових інструкцій для їх втілення.

Як правило, цукерки в обгортках прикріплюють скотчем або за допомогою клейового пістолета до тяганини або пластмасовим трубочках-соломинкам, які обертають красивими стрічками, фольгою або кольоровий гофрованої папером.

Живці «квітів» можна просто перев’язати гарною стрічкою, а можна закріпити за допомогою спеціальної пінки або двостороннього скотча в плетеному кошику або пластиковому контейнері, на дно якої кладуть пінопласт.

Букет краще оформити прозорою плівкою – матовою або блискучою, красивими стрічками.

Приємним солодким подарунком на 8 березня дівчині стане і комплект шоколадних фігурок у вигляді квітів, сердечок і метеликів в красивій коробці. Такі набори можна придбати в магазині.

Які ще цукерки можна піднести в подарунок дівчині на 8 березня? Можна скласти набір самостійно.

Купіть декілька шоколадних фігурок і маленьких плиток шоколаду, до кожної з яких прикріпіть невелике рукописне привітання або картинку, а потім покладіть їх в красиву коробку.

І, нарешті, оригінальним солодким подарунком на 8 березня для твоєї дівчини стане шоколадний фонтан.

В цьому пристосуванні розтоплений шоколад безперервно циркулює, стікаючи з однієї чаші в іншу, а спеціальне підігрівний пристрій не дає йому охолонути. Такий фонтан прикрасить собою будь-яке свято і, звичайно, романтична вечеря.