Макіяж, навіть якщо ви цього не усвідомлюєте, що приховано виражає ваші почуття, думки і ставлення до світу. Не будемо заперечувати, що косметичка в руках сучасної жінки працює як чарівна паличка, роблячи гідності яскравіше, а недоліки непомітніше. Ми малюємо іншу “себе”, ту, яку хочемо показати навколишнього світу. Але за цією маскою може ховатися зовсім інший чоловік…

1. Класика: стрілки + помада звичних відтінків

В числі ваших головних переваг можна назвати консервативність. Ви дуже відповідальний, зібраний і пунктуальна людина. Ви точно пам’ятаєте, що пообіцяли комусь щось зробити і, без сумніву, виконайте цю обіцянку. Найбільше ви цінуєте розмірений ритм життя, стабільність і передбачуваність в найкращому сенсі цих слів.

2. Яскраве пляма: виділені брови + рум’яна + нестандартна помада

Вашим лідерським якостям, амбітності і впевненості в собі можна позаздрити. Чого ви не любите, так це залишатися в тіні. Але і тут вас можна зрозуміти: коли тримаєш мета за хвіст і дотримуєшся за нею, залишатися непоміченою дуже складно.

3. Еклектрики: темна помада + вії

Ви — людина-полюс, людина-категоричність. Якщо любити, то до гробу. Якщо ненавидіти, то приблизно до нього ж. В житті ви з задоволенням граєте роль фатальної красуні, а кривдників сметаете з шляху, не залишаючи їм жодного шансу. Вам краще не переходити дорогу.

Натюрель: все по мінімуму

Макіяж для вас — це спосіб підкреслити те, що дала природа, але не приховувати обличчя. І все-таки ви лукавите, адже намагаєтеся здаватися трішки краще. Ви не любите відкривати душу неперевіреним людям, вважаючи за краще спостерігати за співрозмовником, дізнатися його “начинку”. Ви домагаєтеся успіху там, де багато терплять крах, тому що вмієте чекати.

Повний раскрас: smoky eyes + контуринг + помада

Навколишні бачать у вас стервозну красуню, але їм невтямки, наскільки вразлива натура ховається за фасадом. Вашу сентиментальну і трохи наївну сутність бачать лише самі близькі, знаючи, що зовнішнє не дорівнює внутрішньому.

Джерело