«Stereotypo» — це відмінна гра для розвитку. Суть в тому, що потрібно знаходити картинки-асоціації до питання, що особливо розвиває дітей. Але не тільки, зустрічаються і такі завдання, де навіть дорослим доводиться поміркувати. У цю гру вже багато грають і рейтинг досить високий, я розумію чому. Stereotypo входить в ту категорію ігор, де є сенс і треба думати, затягує. Це щось новеньке, може і є схожі програми, але за дизайном і завданнями ця гра явно виграє на їх фоні.

В неї цікаво грати і дорослим і дітям, що також є плюсом. З кожним рівнем, думаю, як і в будь-якій грі складність проходження гри збільшується разом з рівнями. І це тільки додає стимулу проходити далі, знаходити нові асоціації. Також цікаво, що можна відкривати нові альбоми з допомогою монет, зароблених на проходження рівнів.

Ще раз скажу з приводу дизайну, мені здається для гри такого типу він ідеальний. Думаю більшість людей звертають увагу саме на цю деталь, так як всі люблять комфорт, в тому числі і в іграх.

Адже хто захоче грати в гру з незручним і непривлекающим уваги дизайном? Напевно ніхто, виключно за маленьким відсотком. В цьому плані розробники «Stereotypo» постаралися і зробили дуже якісний, цікавий дизайн. Гра у виграші, тому що захоплююча і подобається людям, раджу вам теж.

 

Відповіді на гру

Надія

1 рівень — доктор: хрест, фанедоскоп.

2 рівень — автогонщик: дорога, каска (шолом), машина, спідометр.

3 рівень — Франція: кава, батон, прапор, кухар, вино.

4 рівень — щастя і успіх: гроші, дитина, серце, кораблик.

5 рівень — ніч: зірка, ліхтарик, луна, сон (дівчина спить).

Далі