Хочете трохи змінитися зовні? Почніть з зачіски! Якщо у вас волосся середньої довжини, відмінно підкреслить овал обличчя, продемонструє красу стрижка драбинкою. Цікава і водночас проста зачіска підійде власницям і густих, і тонких, неживих локонів. Дізнайтеся детальніше, що являє собою каскад на волосся середньої довжини.

Каскад на середні волосся із чубчиком

Описувана стрижка, як і каре, дуже популярна в салонах краси, тому що підходить майже всім жінкам. Її плюс у тому, що вона є безпрограшним варіантом для людей, які мріють надати локонам об’єм, зробити їх більш чіткими. Універсальну стрижку можна вдало доповнити чубчиком будь-якої форми (прямий, косий, короткої). Правильно підібрана форма допоможе значно підкоригувати недоліки. Мінус стрижки – якщо коріння, кінчики ослаблені, дуже тонкі, то вона буде виглядати неакуратно.

Якщо ви зважилися виконати в салоні зазначену стрижку, враховуйте свій овал обличчя і прислухайтеся до рекомендацій перукаря. Особливості зачіски:

 • При круглому підійде коса чілка, візуально подовжує і зменшує форму.
 • Власницям прямокутного, подовженого обличчя показана густа, довга і пряма чубчик.
 • При ідеальному овалі може бути обрана будь-яка форма, наприклад, трикутна.
 • Каскад на середні волосся без чубчика

  Описувана стрижка прекрасно виглядає самостійно, якщо виконано правильно. Зачіска каскад на середні волосся підійде для будь-якої довжини. Завдяки своїй формі вона допомагає створити враження шику, доглянутості. Стрижка каскад без чубка на середні волосся чудово виглядає, проста в догляді. Її безсумнівний плюс у відсутності необхідності постійної укладання. Недолік стрижки – небажано робити при ослаблених кінчиках. Вона ідеально підходить власницям:

  • овального вузького особи;
  • круглого особи;
  • тонких, прямих локонів;

  Градуйований каскад на середні волосся

  Даний варіант відрізняється від інших: має більш ретельно, акуратно оброблені локони, спадаючі один на одного. У деяких місцях вони збільшуються по довжині. Градуйований каскад на середні волосся надає розкішний об’єм, правильну форму. Плюси зачіски: вона підкреслює контури обличчя, додає товщину, робить густі локони більш легкими, зручними для догляду. Мінус – після стрижки можуть бути помітно погіршений стан кінчиків. Градуйована драбинка на середні волосся підходить жінкам з будь-яким типом особи.

  Рваний каскад на середні волосся

  Виділяється завдяки багатоступеневості і різній довжині локонів. Верхні зістригати по всій площі без дотримання правил симетрії, нижні – прямо і рівно. У результаті створюється хаотична, незвичайна структура зачіски з різкими переходами. Перевага рваного каскаду на середні волосся – приховує недоліки особи, наприклад, довгий ніс. Мінуси: його складно відрощувати, потрібні ретельне укладання, догляд. Рвана зачіска підходить молоді, жінкам з трикутним типом особи, широкими вилицями.

  Каскад на тонкі волосся середньої довжини

  Не володієте густими кучерями? Використовуйте жіночі стрижки драбинкою на середні волосся, щоб додати їм обсяг, структуру. Вони не мають чітких, різких меж, додають природний зовнішній вигляд дозволяють проводити експерименти з укладанням. Єдиний мінус драбинки – вимагає ретельного догляду. Якщо кінчики пошкоджені і ослаблені, зачіска починає виглядати недбало. Описуваний варіант стрижки добре виглядає на володаркою овального круглого обличчя.

  Каскад на хвилясте волосся середньої довжини

  Коли пасма в’ються, це красиво, привабливо, оригінально. Щоб вони виглядали ще краще, стали більш слухняними, необхідно підібрати правильну стрижку. Ідеальний варіант – каскад на хвилясте волосся середньої довжини. Підходить всім, особливо жінкам з великим підборіддям, широкими вилицями. Єдиний недолік зачіски – неможливо робити її з чубчиком через пористої структури шевелюри.

  Подвійний каскад на середні волосся

  Головна особливість стрижки – в нашаруванні. Вони стрижуться кожен окремо, з однаковою довжиною по всій голові. З такою технологією виходить чудовий обсяг, прекрасна форма. Подвійний каскад на середні волосся допомагає надати неслухняним пасмам правильний силует, жорсткі зробити легкими, м’якими. Безсумнівний плюс зачіски – для догляду не потрібно використовувати укладальні засоби, спеціальну техніку. Якщо у жінки вузька, квадратна форма обличчя, зачіску необхідно робити із чубчиком.

  На жаль, стрижка подвійний драбинкою підходить не всім. Зачіску небажано робити жінкам з дрібними завитками, зайво путающимися пасмами. Якщо фахівець застосовує філіровочние ножиці, пишні локони можуть стати ще більш об’ємними, почати виглядати незграбно. Подвійна драбинка ідеально виглядає з довгими пасмами, але при вмілому виконанні її можна втілити і з середньою довжиною.

  Подовжений каскад на середні волосся

  Якщо пасма недостатньо густі, об’ємні, варто спробувати це вид зачіски. Майстер підбере оптимальну довжину, ретельно обробивши шари багатошарової стрижки. Пасма, що спадають до плечей, додадуть відчуття довжини, що доходять до нижньої лінії скул – підкреслять ідеальний овал обличчя. Така зачіска ніколи не втратить своєї актуальності. Подовжений каскад на середні волосся підійде жінкам з будь-яким типом особи і пасом. Її єдиний недолік – буде виглядати неакуратно при посічених, ослаблених кінчиках.

  Як укласти каскад на середні волосся

  Пожвавити зачіску, додати їй форму допоможе укладання феном. Для стійкості можна використовувати пінку, мус, гель, лак. При виборі щітки потрібно придивитися до її формі: наприклад, кругла здатна надати об’єм, пружність, а скелетна – підняти коріння. До нанесення засобів для укладання пасма потрібно підсушити, потім нанести вибраний продукт. Зручніше починати з потилиці, закріплюючи пасма затискачами. Укладання каскаду на середні волосся нескладна, тому її легко виконати самостійно, орієнтуючись по фото і відео в інтернеті. Варіанти:

 • Залишити верхній шар недоторканим, нижній накрутити плойкою до середини.
 • Завити пасма у зворотний бік, створюючи кучері.
 • Накрутити в легкі локони, укласти чубок з допомогою фена.
 • Використовувати великі бігуді по всій довжині.
 • Техніка стрижки каскад на середні волосся

  Майстер починає стригти після того, як вимиє голову клієнта, злегка подсушит і расчешет. Техніка, схема виконання креативної каскадної зачіски у всіх приблизно однакова. Це можна побачити на фото і відео. Стрижка каскад на середні волосся виконується згідно такій техніці:

 • У тім’яній частині в якості основи відокремлюється одна прядка, по якій майстер буде орієнтуватися. Виділена частина відразу зрізається.
 • Пасма поділяються частинами, закріплюються для зручності шпильками ззаду.
 • Одна за одною підтягуються до контрольної і обрізаються.
 • Виконується окантовка для отримання чіткого контуру.
 • Кінчики филируются, щоб пом’якшити краю, надати додатковий об’єм. Техніка стрижки каскаду на середні волосся продемонстрована на фото.
 • Відео: як стригти каскад на середні волосся