Сьогодні багато подій святкуються зовсім не так, як раніше. Нові модні віяння Заходу, популярні тенденції увірвалися в повсякденне життя, замінили старі традиції і зайняли своє місце в житті кожної людини. Це ж відноситься і до весільного торжества. На сьогоднішній день це свято проходить абсолютно не так, як було прийнято раніше. Тепер весілля — це не тільки пишний бенкет, але і стильне, ефектна і оригінальна торжество.

Багато дії і погляди канули в лету, на сучасному весіллі їм вже не місце. Нижче перераховані ті з них, від яких слід повністю відмовитися.

  • Відсутність єдиного стилю в оформленні весільного торжества. Різнокольорові весільні аксесуари та оформлення свята без дотримання одного стильового напряму – абсолютно неприйнятно на сучасно весіллі.
  • Оформлення залу повітряними кульками та власноруч намальованими плакатами з поздоровленнями. Модно і стильно в якості декору використовувати текстиль і квіти (живі й паперові).
  • Така відома багаторічна традиція, як викуп нареченої біля під’їзду або перед квартирою, особливо улюблена родичами нареченої, поступово здає свої позиції. Якщо без цієї частини весільного торжества ніяк не обійтися, для неї необхідно вибрати гарне цікаве місце.
  • Престижно і стильно виглядає весільний кортеж, в якому знаходяться автомобілі однієї марки або одного класу. Не кожному по кишені така модна тенденція. Тому найчастіше в кортежі можна спостерігати все підряд з того, що є у друзів і родичів. Але, як не крути, весілля – свято не з дешевих і для того, щоб виглядати гідно, цей пункт також потрібно дотримуватися.
  • Класичні весільні фотографії. У всіх відбулися пар в фотоальбомі є стандартні фотографії – наречена або наречений на долоні, місцеві пам’ятники і фонтани, обіймів з деревами і т. д.

Сучасна весільна фотосесія повинна відрізнятися оригінальністю, враховувати побажання молодят, проводитися професійним фотографом і представляти собою сюжетну лінію. Відмінним доповненням до фотосесії будуть всілякі аксесуари і різноманітний реквізит.

  • Гості не повинні нудьгувати, поки наречений і наречена зайняті фотосесією. На сучасному весіллі необхідно заздалегідь подбати про дозвілля своїх гостей. Цьому питанню потрібно приділити особливу увагу. Наприклад, можна запросити для гостей другого фотографа і влаштувати їм фотосесію. Можна брати інтерв’ю у гостей з проханням розповісти щось цікаве про молодожонів або обмежитися побажаннями в їх адресу. Якщо заздалегідь подумати про розвагу гостей, можна придумати багато цікавого і несподіваного. У підсумку гості будуть задоволені, і не будуть нудьгувати під час відсутності нареченого з нареченою.

  • Некоректні, недоречні конкурси та ігри. На сьогоднішній день процес організації весільного заходу жорстко відбирає розваги для торжества. Застарілим конкурсів з перевдяганням у дурні вбрання, з вульгарним ухилом, хто швидше і більше вип’є – немає місця на сучасному весіллі.
  • Всі весільні розваги, пов’язані з одержанням грошей, будь то конкурси, ігри або продаж весільної атрибутики абсолютно неприйнятні на сучасному весіллі. Також абсолютно недоречні на весіллі крадіжка нареченої або її туфельки. Ці традиції залишаються в минулому.

Деякі весільні моменти молодята обговорюють самостійно вирішують, чи потрібно їх включати у своє торжество: зустріч нареченого і нареченої у неї вдома; викуп нареченої; зустріч молодих короваєм; проведення традиційних весільних обрядів.