Ще в часи Стародавньої Русі був повсюдно поширений інтерес до різних ворожінь, магії і прогнозам. Улюблене заняття більшості жінок і навіть деяких чоловіків було гадати на святки, різдво, новий рік та інші свята. Здавалося б, у сучасному світі немає місця таким віруванням. Проте завжди знаходяться ті, хто бажає трохи відкрити завісу майбутнього та дізнатися ймовірність любові і взаєморозуміння у відносинах з вподобаним людиною. Саме на останнє запитання і дається відповідь у цій статті.

У статті ви зможете ознайомитися сумісності за датою народження, імені та сумісності знаків зодіаку в любові. Така інформація буде дуже корисна насамперед тим, хто схильний планувати все до дрібниць і кому важлива впевненість у своєму партнері і в завтрашньому дні.

Таємниці зодіакальних знаків

Мало хто знає, що для знаків зодіаку властиво надавати великий вплив на долю людини і його відносини з іншими людьми. Зараз дізнатися свій особистий гороскоп не складе праці – в будь-якій газеті або в журналі є інформація такого роду. Більшість людей знаходять її корисною і регулярно переглядають гороскоп або звертаються за допомогою до астрологів. Останнім часом роботи у них достатньо.

Нерідко допомога фахівців у сфері астрології коштує нечуваних грошей. Та й не кожен в сучасному світі зможе викроїти хоч трохи вільного часу, необхідного для відвідування астролога. У такій ситуації деколи достатньо просто визначити свій знак зодіаку за датами народження і слідувати рекомендаціям гороскопу. Це значно полегшить життя дозволить досягти успіхів у кар’єрі, любові і дружніх взаєминах.

Стихійна сумісність

В астрології прийнято поділ знаків зодіаку на водні, земні, повітряні і вогненні. До групи водних знаків зодіаку відносяться рак, скорпіон і риби. Представники стихії землі – це козеріг, телець і діва. Знаки повітря – це терези, водолій і близнюки. До групи вогняних знаків зодіаку астрологи відносять таких представників: лев, стрілець, овен.

Найкраще гармоніюють представники однієї стихії або суміжних стихій. Але абсолютно невдалі стосунки між людьми, що належать до протилежних стихій.

Ваш знак зодіаку – лев. Це означає, що ви належите до вогняної стихії. Найлегше ви уживетесь зі стрільцем або з овеном. Особливих проблем не виникне і у відносинах з усіма земними і повітряними зодіакальними знаками. Але ви дуже легко можете вступити в конфлікт зі скорпіоном, раком або рибами – представниками водної стихії.

Однак, враховуючи цю інформацію, важливо не забувати про те, що вона може бути помилковою. Адже, щоб отримати на сто відсотків точну відповідь на питання, чи сумісні чоловік і жінка, бажано знати, крім їх днів народження, ще й точний час їх появи на світ. Як і математика, астрологія – це точна наука.

Сумісність імен

Існують різні способи, як визначити сумісність в шлюбі.

Самий легкий і ефективний з них – це прорахувати кількість однакових букв в іменах партнерів. Повинні бути як мінімум дві однакові букви. Чим більше їх, тим краще.

При цьому важливо знати, що ж ці літери означають. Якщо вони вказують на погані риси характеру, то це суттєвий мінус. Відносини між людьми, в яких є такі літери, часто бувають нетривалими і выматывающими.

Якщо у вас є карти таро, то ви можете визначити сумісність імен у шлюбі по-іншому. Відбувається це наступним чином: після того, як колода карт розкладається, з неї прибирають додаткові карти. Козирях присвоюється певна буква, наприклад, «Повешенному» — літера «б», «Жриці» — літера «е», а «Магу» — літера «а».

Але якщо вам до душі метод нумерології, що дозволяє визначити сумісність в шлюбі, то таблиця нижче вам допоможе. Користуватися нею дуже просто. Спочатку потрібно визначити, що означають літери вашого імені, а потім – ім’я партнера.

1. Літери «і», «ъ», «з», «а» — лідерство, творчість,
2. Букви «ї», «и», «т», «б» — доброзичливість, послух, відомість,
3. Літери «у», «до», «ь», «в» — авторитет,
4. Літери «л», «р», «е», «ф» — практичність, розсудливість,
5. Літери «м», «д», «ю», «х» — добре розвинений інтелект, фізична витривалість,
6. Літери «ц», «я», «е», «н» — надійність, комунікабельність, відповідальність,
7. Букви «о», «г», «е» — уважність, рухливий розум,
8. Букви «п», «ш», «ж» — дволикість, підступність,
9. Літери «р», «щ», «з» — емоційність, суперечливі риси характеру.

Кількість однакових букв в іменах партнерів визначає, хто з них буде лідером у стосунках. Тобто, той, у кого таких букв більше, швидше за все, і стане главою сім’ї.

Сумісність по даті народження

Все, що вам знадобиться, щоб розрахувати сумісність, — це повна дата народження вас і вашого коханого. Далі потрібно скласти всі цифри, що входять у вашу дату народження, а потім зробити те ж саме з датою народження партнера. Після необхідно скласти отримані числа і подивитися далі за текстом, що ж означає їх сума.

1. Часто як чоловік, так і жінка властолюбні, тому між ними нерідко сварки і образи. Але в цілому це гармонійна пара.

2. Партнерів в такому союзі об’єднує виключно бажання спільного збагачення.
3. Між партнерами швидше дружба, їм далеко до справжньої любові.
4. У такій сім’ї панує взаєморозуміння і сталість.
5. Пристрасть у таких відносинах з часом не вщухає.
6. Цей союз є тривалим і надійним. Чоловік і жінка всіляко підтримують один одного і спільно вирішують всі проблеми.
7. У такій парі сварки – надзвичайно рідкісне явище. А все завдяки тому, що ці чоловік і жінка, які вміють знаходити компроміс навіть у найскладнішій ситуації.
8. Непереборний потяг один до одного і пекуча ревнощі постійно присутні в цій парі.
9. І чоловік, і жінка по своїй натурі філософи. Однак це не допомагає їм зберігати самовладання, коли в сім’ї виникають грошові проблеми.

Тепер ви можете зробити висновок про те, наскільки сумісні ви і ваш партнер. Але як би там не було, не варто приймати астрологічний гороскоп за остаточну істину. Адже нерідко, здавалося б, абсолютно несумісні люди досягають сильної взаємної любові або, навпаки, ті, хто володіє ідеальною сумісністю, ніяк не можуть побудувати гармонійні стосунки.