Сумісність жінки і чоловіка в сімейному житті

Напевно немає жодної пари, яка б не хотіла, щоб їх любов привела до шлюбу, причому до щасливого, і була відзначена ні одна річниця весілля. Але не кожна з них готова багато робити для того, щоб зберегти ці стосунки і любов.

Адже сім’я – це взаємні поступки, бажання зрозуміти і прийняти один одного, вміння слухати і чути свого обранця. Без розуміння цього не буде основи сімейного життя. Що ж потрібно зробити, щоб щасливе сімейне життя тривала як можна довше і настала як мінімум золота річниця весілля?

В першу чергу хлопець і дівчина, які вирішили вступити в шлюб і закласти основи сімейного життя, повинні розуміти причину, по якій вони хочуть це зробити. Причому, на думку психологів, у чоловіків і жінок причини різняться. Так, наприклад, для жінок сім’я це спосіб відчути себе захищеною та впевненою у завтрашньому дні і своєї потрібності чоловікові. Для чоловіка ж сім’я – це наявність нового статусу, суспільного становища та значущості.

Навіщо ми створюємо сім’ю?

Сумісність жінки і чоловіка в сімейному житті

До основних причин можна віднести наступні.

 • Однією з найважливіших причин вступу в шлюб – пошук душевної близькості з другою половинкою, адже чоловік – це чоловік, який не байдужий до радості і горя коханої людини, розуміє і поділяє емоції, хобі, інтереси, потреби. Це й становить основи сімейного життя.
 • Зручність. Улюблена дружина сприймається майбутнім чоловіком близьким другом, з яким легко, зручно і затишно; Музою, яка надихає на подвиги; Красунею, щоб інші заздрили; Коханкою, яка виконує всі бажання і фантазії; Помічницею, на яку завжди можна покластися; Матір’ю майбутніх здорових дітей. Дружина не повинна позбавляти свободи, сперечатися, дорікати і лінуватися. Чоловік сприймається як Спонсор, здатний задовольнити всі жіночі потреби і бажання; Друг, з яким можна обговорити будь-які питання; Захисник, здатний вирішити всі проблеми; ніжний
 • Коханець і турботливий Батько. Чоловік не повинен позбавляти жінку компанії подруг, пред’являти претензії, лінуватися і експлуатувати, в іншому випадку шлюб може розпастися. На цих засадах ґрунтуються основи сімейного життя.
 • Шлюб за розрахунком. Ця причина виникає у тих, хто дорожить оцінкою оточуючих. Причому це не обов’язково має бути саме фінансовий розрахунок. Обранець може бути завидним женихом, за якого ведуть боротьбу безліч жінок, домагаючись отримати його любов та увагу, щоб з ним пройшла жодна річниця весілля.
 • Як вибрати ідеального супутника?

  Сумісність жінки і чоловіка в сімейному житті

  Головна стратегія сімейному житті – знайти ідеального для себе партнера. Для цього необхідно скласти список рис, якими повинен володіти потенційний чоловік. Коли ми знаємо, чого чекаємо один від одного, то не можна «пробувати» кожного зустрічного, а вибирати відразу того, хто нам потрібен і знати, що разом пройде жодна річниця весілля.

  Бажано також приділити час для того, щоб з’ясувати, яким вам хочеться, щоб чоловік або дружина були в компанії, в побуті, на роботі, ніж повинні цікавитися, як ставитися до родичів, приймати рішення і виглядати, як виявляти любов. Якщо ви чітко уявляєте собі образ коханої людини, то відразу дізнаєтеся його в натовпі.

  Коли список буде повністю готовий, з нього потрібно вибрати 5 найбільш важливих якостей і тих, з якими зможете змиритися. Таким чином, ви закладаєте основи сімейного життя.

  Чому приходить розчарування?

  Сумісність жінки і чоловіка в сімейному житті

  Чим довше чоловік і дружина знали один одного до весілля, чим сильніше і міцніше їх любов, тим менше причин для розчарування. Адже ще до того, як була створена сім’я, закохані мають можливість вивчити один одного, характер, інтереси, звички, що в подальшому допоможе їм сказати, що п’ятдесята річниця весілля для них – це тільки початок.

  Коли ми просто зустрічаємося, то прагнемо показати себе з кращих сторін, а коли вступаємо у шлюб, то може наступити розчарування: виявляється, що чоловік не любить допомагати по господарству, воліє проводити вечори за переглядом телевізора або за комп’ютерними іграми, а кохана дружина не вміє готувати, багато розмовляє по телефону і проводить час з подругами замість того, щоб вести господарство.

  Коли ще в серці живе любов, на це ще можна закривати очі, сприймаючи недоліки як маленькі дивацтва, але варто почуттям притупиться, сім’я починає руйнуватися, так як ці пікантні особливості починають дратувати, викликають злість і обурення. Це все накопичується, чоловік і дружина вже готові розірвати стосунки, зруйнувавши основи сімейного життя. І тоді чергова річниця весілля стає чимось неможливим і недосяжним.

  Правила щасливого сімейного життя

  Сумісність жінки і чоловіка в сімейному житті

  Основи сімейного життя закладаються з перших днів відносин і тільки від подружжя залежить, чи буде любов продовжувати жити в серцях, збережеться шлюб. Тому потрібно дотримуватися ряду правил.

 • Поки сім’я не створена, бажано з’ясувати, як ставляться чоловік і жінка до тих обов’язків і цінностей, які передбачає шлюб, і на яких будуються основи сімейного життя.
 • Найсприятливіша стратегія сімейного життя – укладати шлюб по любові. Сім’я не може бути щасливою, якщо подружжя не відчувають любов, тому що якщо все робити з цим почуттям у серці, то це буде приносити радість.
 • Якщо бажання вступити в шлюб нав’язано другою половинкою, то навряд чи це закладе щасливі основи сімейного життя.
 • Сім’я повинна створюватися за підтримки рідних, щоб вони не зруйнували ті тендітні основи сімейного життя, які ви встигли закласти. Якщо такої підтримки немає, то потрібно постаратися пояснити, чому ви прийняли правильне рішення. Підібравши правильні слова, можна домогтися того, що улюблена рідня зрозуміє вашу точку зору.
 • Чоловік і дружина повинні довіряти один одному, без цього кохання і впевненість у майбутньому неможлива.
  Сім’я передбачає наявність загальних планів і цілей.
 • Шлюб – це коли чоловік і дружина вміють один з одним розмовляти, обговорювати свої проблеми, любов до чогось, інтереси і ставлення до життя.
 • Потрібно зрозуміти, що чоловік і дружина – це різні особистості, зі своєю точкою зору, прагненнями, бажаннями, і може для когось річниця весілля – це головна мета відносин, а для кого-то кожен день, прожитий разом – це вже досягнення.
 • Кожен чоловік і дружина хоче відчувати свою потрібність і важливість, тому й вибирає свої способи побудови відносин так, щоб разом пройшла жодна річниця весілля. Тому ми вибираємо з тисяч людей одного, з яким відчуваємо себе комфортно, з ким хочемо засипати і проспатися, ділити радість і горе. Сім’я – це не просто штамп у паспорті, це єднання душ і сердець, що б’ються в унісон. Щоб зберегти стосунки, потрібно вміти йти на компроміси, пристосовуватися, давати свободу, дивитися в одному напрямку. Тільки так можна позбавитися від самотності.

  Думається, чоловіки сплять і бачать своїх дружин такими, як в кінофільмі Степфордські дружини.