Суть вільних стосунків чоловіка і жінки

Ревнощі, зради і непорозуміння — ось з чим хоча б раз зустрічаються чоловік і жінка, які знаходяться в серйозних відносинах. І найчастіше наслідком сварок є розрив, сльози та істерики, а хто хоче цього всього?! Вільні відносини виключають такий підсумок, напевно тому вони дуже популярні серед молодих людей. Також, якщо молода людина або дівчина поки не хочуть надто обтяжувати себе, вони можуть заводити легкі та невимушені зв’язку.

Що означають «вільні стосунки»?

Суть вільних стосунків чоловіка і жінки

В легкий роман без зобов’язань чоловік і жінка вступають тільки за обопільною згодою. Такий роман передбачають спілкування, проведення часу, а також на стороні інтим, без докорів і сцен ревнощів. Найчастіше люди живуть роздільно, у них немає спільних проблем, у кожного своє життя, і їх об’єднує тільки сексуальний зв’язок. Так, такий легкий роман або Відносини з одруженим чоловіком зводяться тільки до сексу.

Відносини з одруженим чоловіком як не можна до речі відносяться саме до вільним.

Коханка, як правило, знає, що ділить чоловіка з іншого, і змушена терпіти. Але їй також не забороняється мати іншого партнера. Трапляється так, що після сильної сварки і розлучення, колишній хлопець або дівчина хоче повернути кохану або коханого, але не знаючи, як відновити відносини після сварки і зрад, приходить до рішення запропонувати легкий роман без зобов’язань.

Або ж жінка в шлюбі, виявила зраду з боку чоловіка, але не готова його втрачати, до прикладу, заради дітей, і вона не знає, як відновити стосунки з чоловіком, тому вирішується дати йому свободу.

Деколи, дозволивши чоловікові чи колишньому хлопцеві трохи погуляти на стороні, чоловік і жінка знаходять нову хвилю емоцій, що дозволяє їм повернути колишні почуття, завдяки чому їх зв’язок міцніє, а у чоловіків або колишніх юнаків більше не виникає бажання звільнитися.

Основні правила вільних відносин

Суть вільних стосунків чоловіка і жінки

У вільних відносин є три визначених принципу:

 • Бути готовим до того, що ваш партнер буде приділяти увагу і іншим людям. Якщо вам запропонували варіант такого роману, сто разів подумайте чи готові ви ділити свого чоловіка або жінку з іншими. Безумовно, для кого-то такі відносини, це все лише роздільний відпочинок, але не інтим на стороні, тому визначтеся з партнером відразу на березі, щоб не виникло жодного непорозуміння.
 • Роман без зобов’язань не виключають випадкові інтимні зв’язки, але за правилами, повинен бути один головний і постійний партнер.
 • Прояви поваги до партнера, а також його вибір. Ви не повинні відчувати почуття ревнощів, не маєте права влаштовувати скандали або що-небудь пред’являти.

Саме на цих постулатах і будуються вільні стосунки. Але ми б додали ще одне правило, так зване «правило контрацепції». Звичайно, його можна було б віднести до третього правилом «поваги», але все-таки варто про нього говорить окремо. Навіть у такому легкому романі без зобов’язань ваш партнер повинен бути захищений. Така «опіка» повинна виходити від обох партнерів. Важливо виключити небажану вагітність, а також можливі венеричні захворювання.

Психологія «легких» стосунків: плюси і мінуси

Суть вільних стосунків чоловіка і жінки

Згідно з психології, роман, який будується без участі ревнощів і претензій є міцний. Немає необхідності задаватися питанням, як відновити відносини після сварки і зради, якщо партнери хочуть повернути один одного. Коли партнер розуміє, що може піти, коли захоче, він, як правило, не поспішає це робити. По своїй психології, чоловікам іноді необхідні різні партнери, і вони частіше стають ініціаторами подібних романів, так що в цьому випадку жінка є жертвою, так як вона майже в кожному чоловікові намагається розгледіти свого судженого. Такі відносини, а також відносини з одруженим чоловіком мають плюси і мінуси. Для початку розглянемо плюси:

 • Перше для чого взагалі потрібні такі відносини – це різноманітність в сексуальне життя.
 • Немає необхідності доводити партнеру де ти був уночі, або чому не відповідав на дзвінки. Взагалі виключений, подібний допит.
 • Відсутність сварок і негативних емоцій. Для багатьох, це дуже важливий аспект, адже майже кожен хоче спокою і благополуччя.
 • А тепер про мінуси:

 • Якщо ви людина-власник і завжди страждали від страшного ревнощів, то або вам такі відносини не підходять, або доведеться себе перебороти.
 • Важливо і думка оточуючих. Сучасне суспільство все одно ще не схвалює подібні романи, і всіляко буде вас докоряти.
 • Подібні відносини недовговічні. Рано чи пізно з’явитися нова любов у вас або вашого партнера, так як зв’язків багато.
 • Порада: Перш ніж погоджуватися на таку авантюру вивчіть всі мінуси і плюси.

  Можливі ризики

  Суть вільних стосунків чоловіка і жінки

  До речі, легкі відносини, так само, як і відносини з одруженим чоловіком мають дуже серйозні ризики, з-за яких, такі легкі відносини, можуть стати обтяжливими.

  • Як для чоловіків, так і, особливо для жінок, є ризик закохатися по вуха у свого партнера, і тоді вже просто неможливо буде дивитися як він приділяє увагу іншим. Якщо це сталося, то це кінець усьому, починаються претензії і ревнощі, а потім пара розпадається, винятком може стати тільки те, якщо обидва партнера «втюрились» один одного.
  • Наступний серйозний ризик для жінок — це вагітність. У цьому випадку, жінці доведеться розраховувати на порядність партнера і на себе. Можливо, вона захоче повернути колишнього, але потрібен йому дитина.
  • Як відомо, вік жінки від 18-30 років є найпрекраснішим, так як вони ще зовсім молоді. Ні, ми не говоримо, за 30 житті немає, там просто зовсім інше життя. Так от, для молодих жінок роман без зобов’язань відносини можуть стати причиною втрати дорогоцінного часу. Вільні стосунки, або ті ж відносини з одруженим чоловіком, рідко коли закінчуються весіллям. І якщо дівчата вже за 25 варто взагалі замислюватися про легенів романах, адже років через 5 вона захоче жіночого щастя – мати дітей і сім’ю.
  • Ризик назавжди залишитися неодруженим. Це, правда, можливо. Кожен чоловік відчуває себе обмеженим, якщо не в змозі прогодувати свою сім’ю. Тому, часто відкладають весілля і всілякі серйозні стосунки до тієї пори, поки не куплять машину, квартиру і не встануть на ноги. Вони задовольняються швидкоплинними романами з різними жінками, а роки йдуть, і вони нерідко і зовсім залишаються старими холостяками на все життя. До того ж у підірваним чоловічим здоров’ям (безладні статеві зв’язки до цього і приведуть).

  Якщо ви не знаєте, як відновити стосунки з дівчиною, і хочете її повернути, запропонуйте їй легкий роман без зобов’язань, можливо, вони знову підігріють ваші почуття, і ваші стосунки закінчаться весіллям. Любіть один одного!