Світлодіодна ялинка прекрасна альтернатива для звичних ялинок

Світлодіодна ялинка прекрасна альтернатива для звичних ялинокНе так багато варіантів новорічних ялинок існувало донедавна. Вибір складався з живої, не завжди здатна зберегти зовнішній вигляд до закінчення зимових свят, або штучною.

 • Ялинки і ялинки різного розміру
 • Світлодіодні їли плоскі та об’ємні
 • Види декору і матеріалів для виготовлення світлодіодних ялинок
 • У сучасному світі новорічна красуня вражає своєю різноманітністю форми, використаних матеріалів і колірних рішень. Конструкція з металевого каркасу, вкритого світлодіодним гірляндою і лампами – ось що зараз може стати альтернативою класичній ялинці. Така конструкція відрізняється міцністю, оригінальним дизайном та стилем. Світна красуня може повністю повторити форму та обсяг звичного дерева або стати абстракцією в стилі хай – тек.

  Колір оригінальних ялинкових конструкцій може бути будь від класичного зеленого до неймовірних строкатих.Світлодіодна ялинка прекрасна альтернатива для звичних ялинок

  Ялинки і ялинки різного розміру

  Маленькі затишні ялинки величиною не більше 1,3 метра, прекрасно впишуться в оформлення вітрин магазинів або невеликих приміщень. Відмінно доповнять хитромудрі зимові композиції, в яких можуть розміститися кілька ялинок різного розміру. Новорічні сюжети з використанням світлодіодних ялинок привернуть увагу і доповнять святкову атмосферу.

  Але розмір світної ялинки не обмежується півтора метрами. Величини можуть бути самій неймовірній і досягати 20 метрів! Така красуня зможе розміститися на площах міст і великих торгових центрів і будинків.

  Конструкцію світлодіодним ялинки без праці можна виконати в потрібному розмірі, подивитися можна на Danilova.pro.
  Світлодіодна ялинка прекрасна альтернатива для звичних ялинок

  Світлодіодні їли плоскі та об’ємні

  Вибір форми дозволяє розширити можливості для створення новорічного прикраси території, фасаду будівель або декору усередині приміщень. Плоска форма універсальна і підійде до всіх поверхонь. Єдиним обмеженням може стати фантазія. Будинки, вітрини, дерева, огорожі, а оригінальні панно будуть освітлювати приміщення і створювати казку.

  Світлодіодні ялинки об’ємних форм так само мають досить різноманітним використанням. Багатолюдні території парків, алей, площ і проспектів стануть яскравіше і нарядно з такою ялинкою.

  Для приватних територій така красуня буде кращим новорічним елементом, здатним стати гідним конкурентом звичних ялинок.Світлодіодна ялинка прекрасна альтернатива для звичних ялинок

  Види декору і матеріалів для виготовлення світлодіодних ялинок

  Крім розміру і форми світиться ялинка може виділятися оригінальним дизайном. Це може бути лаконічна класична ялинка або з неймовірним поєднанням різних матеріалів. Широкі можливості для дизайну надають використовуються декоративні матеріали.

  Основою конструкції служить металевий каркас і світлотехніка, а ось декорувати такі ялиночки можуть різними матеріалами та аксесуарами.

  Ми надаємо широкі можливості для створення вашої світлодіодним ялинки, а підказати ідеї і варіанти, вам допоможе портфоліо з нашими унікальними проектами.