Дістатися до потрібного місця, до вокзалу або роботи, якщо ви знаходитеся в Москві, швидко і з комфортом можна тільки за допомогою метро. Московська підземка включає в себе 14 ліній, 203 станції, проте нові об’єкти не перестають з’являтися. В останні роки починається вихід метро за межі МКАД.

План розвитку метро Москви

Урядом було заявлено про розвиток та будівництві з 2011 по 2020 рік 160 км ліній метро, 78 станцій, частина з яких вже працює. Подібна швидкість розвитку московського метро допомагає планувати зниження існуючої навантаження і забезпечує крокову доступність для все більшого числа москвичів. Карта метро Москви 2017 допомагає побачити, як з відкриттям нових станцій транспортна зв’язок з віддаленими районами Москви налагоджується.

Майбутній третій пересадочний контур столичного метрополітену, де в рамках першої черги були відкриті нові станції та реконструйовано деякі старі, буде представляти собою додаткову кільцеву лінію, яка розміститься між ТТК і МКАД, і буде мати точки перетину з усіма радіальними лініями. Довжина ТПК складе близько 50 кілометрів.

Споруджувані станції метро в Москві

Карта метро зі споруджуваними станціями – це можливість зрозуміти, про яких розширення схеми міського транспорту мріють москвичі. Нова карта метро Москви, опублікована на офіційному порталі столичного Будкомплексу, демонструє, що до 2020 року у місті планується відкриття ще дюжини нових станцій (мова йде про вихід метро за МКАД і проекті Третього пересадочного контуру). Обіцянки, дані владою в 2016 році, до кінця не реалізовані: у проекті було відкриття восьми нових станцій, до кінця року мають відкритися тільки три.

Мова йде про новому відрізку Калининско-Солнцевського лінії (“жовтої” гілки):

  • Ломоносовський проспект;
  • Мінська;
  • Раменки;

Крім того, заплановано відкриття станцій, будівництво яких вже на завершальному етапі:

  • Діловий центр (станція Третього пересадочного контуру);
  • Петровський парк;
  • Хорошевський;
  • ЦСКА «Ходинське поле»;
  • Шелепиха.

Відкриють в 2017 році станцію метро Некрасівка

Схема нового метро Москви в 2017 році обіцяє суттєві зміни: на південно-сході столиці місцеві жителі чекають відкриття нової станції. Запустити ділянку лінії в бік Некрасовки, який з’єднає “фіолетову” і “жовту” гілки метро біля МКАД, планується в середині 2018 року. Станція, вхід куди буде розташований на проспекті Захисників Москви, будується сучасної: краї платформ оброблять спеціальним муром із скла з дверима, які будуть відкривати синхронно з дверима вагонів. У вестибюлях встановлять ліфти для громадян з обмеженими можливостями.

Метро Рассказовка на схемі метро 2017

Метро “Рассказовка схемою метро 2017 року відзначена як запланована до відкриття. Зараз роботи йдуть повним ходом. Її розташування стане зручним для жителів ТиНАО, нових, приєднаних територій столиці, особливо поселення Внуковское. Вже відомо, що вестибюль буде оформлений у стильних червоних і сіро-чорних тонах. Прогнозується пасажиропотік до 25,8 тисяч осіб на добу.

Карта метро 2017 року передбачає, що після відкриття станції почне працювати спеціальний пересадочний вузол, куди будуть вести маршрути наземного транспорту з довколишніх районів. “Рассказовка” буде кінцевою станцією на маршруті рожевої гілки після “Новопеределкіно”. Схема метро 2017 року, яку можна переглянути на офіційних джерелах, передбачає її введення в експлуатацію. Однак, згідно з останніми повідомленнями представників столичного Будкомплексу та міських ЗМІ, дата відкриття може бути змінена на більш пізню.

Відео: нова схема метро Москви