Східний гороскоп 2018 — передбачення для Тигра

Багато людей вірять в гороскопи, і напередодні новорічних свят уважно вивчають прогнози, підготовлені астрологами. Вони нерідко допомагають бути готовими до можливих труднощів, налаштуватися на позитивний лад і з радістю вступити в новий період свого життя.

Нижче наведено гороскоп 2018 для Тигра, який напевно виявиться цікавим кожному, хто народився в зазначений рік.

Завдяки тому, що Мавпа, яка буде символом наступаючого року, вогняна, вона відмінно знайде спільну мову з Тигром. З цієї причини кожній людині, народженій під заступництвом смугастого хижака, в 2018 році незвичайно пощастить.

Крім того, рік буде насичений несподіваними і цікавими ситуаціями, неординарними подіями та яскравими враженнями. А ось на відпочинок часу залишиться не так вже й багато, і краще настроюватися на активне проведення часу.

Китайський гороскоп Тигра на 2018 рік обіцяє хороше самопочуття всім представникам цього знаку. Однак це не відноситься до людей, які мають шкідливі звички, а також піддаються постійним стресам з-за неприємних ситуацій вдома або на роботі.

Тиграм важливо стежити за своїм харчуванням і режимом дня, займатися спортом і не сприймати негатив близько до серця, і тоді здоров’я у наступному році не дасть приводів для розладів.

Східний гороскоп на 2018 рік для Тигра обіцяє успіх у грошових питаннях і фінансових справах. Криза, який переслідував людей, народжених під заступництвом даної тварини, в 2015 році, нарешті закінчиться, і всі справи, за які вони візьмуться, неодмінно будуть приносити прибуток.

Однак це не означає, що гроші потрібно витрачати відразу ж по мірі їх надходження. Фінанси краще берегти й збирати, щоб згодом вкласти їх у прибуткову справу, або здійснити серйозну велику покупку.

Що ж стосується відносин Тигрів з протилежною статтю, то вони не завжди будуть складатися успішно. І, як не дивно, винні в цьому будуть саме люди, народжені під заступництвом розглянутого тварини.

Для того щоб почати і закріпити романтичні стосунки, необхідно виявляти стриманість, навчитися знаходити компроміси при спілкуванні з коханою людиною, довіряти йому і сприймати таким, яким він є насправді. Тільки в цьому випадку тигри зможуть відчути найпрекрасніше в світі щастя — кохати і бути коханими.