Східний гороскоп на 2018 рік для Дракона

Більшість людей, що живуть на нашій планеті, вірять у різні передбачення, прогнози і гороскопи. Наші співвітчизники не є винятком із правил, і напередодні нового року вони завжди цікавляться тим, що готують зірки для них в майбутньому.

Нижче представлений гороскоп 2018 для Дракона, вивчивши яку, можна дізнатися, які труднощі вас чекають на новому життєвому етапі, і як найлегше буде з ними впоратися.

Як правило, Мавпа дуже прихильно ставиться до Дракону, а тому вона всіляко захищати його від будь-яких невдач. Однак це зовсім не означає, що дракону слід плисти за течією і, нічого не роблячи, чекати, коли в його життя прийде успіх.

Навпаки, у той час, коли зірки прихильні вам, постарайтеся зробити якомога більше, заклавши в цьому році потужний фундамент, на основі якого згодом зможете вибудувати для себе і своєї сім’ї міцне і щасливе майбутнє.

Китайський гороскоп Дракона на 2018 рік гарантує йому щедрий потенціал здоров’я. Однак деякі люди схильні витрачати його зовсім не у потрібному руслі, нехтуючи повноцінним сном і здоровим харчуванням, зловживаючи алкоголем і курінням.

Це може призвести до погіршення самопочуття, незважаючи на всю прихильність вогненної Мавпи. Тому людям, народженим в рік Дракона, слід обережніше ставитися до свого здоров’я і не витрачати його даремно.

Для того, щоб на роботі в наступному році не виникало проблем, Дракону буде краще не виявляти при начальстві і в спілкуванні з колегами своїх амбіцій.

Практичніше за все дотримуватися нейтральної манери поведінки, прийнявши вичікувальну позицію. Це допоможе зробити правильний хід у потрібний момент і піднятися на сходинку вище по кар’єрних сходах.

Що стосується фінансового благополуччя, східний гороскоп на 2018 рік для Дракона передрікає значні грошові надходження. Важливо правильно розпорядитися коштами, щоб в майбутньому вони примножилися, а не перетворилися в пил.

Як і в інших життєвих сферах, Мавпа буде прихильною до Дракону і у відносинах з протилежною статтю. Однак для цього йому потрібно проявляти активність і зацікавленість, а не замикатися в собі.

Якщо ж людина, народжена в зазначений рік, буде відвідувати якісь розважальні заходи, то неодмінно буде користуватися популярністю на них, і, можливо, зустріне там свою другу половинку.