Пора худнути! Це зовсім нескладно, головне — бути сповненими рішучості і змінити свої звички харчування. Коли людина думає, перед тим як щось з’їсти, він виходить на новий рівень усвідомленості: ми ж не тварини, щоб класти в рот що попало і потім шкодувати про це.

Чим здоровіше твоя їжа, тим здоровіше тіло і психіка! Психологами доведено, що навіть злегка схудлий людина більш упевнений в собі, ніж той, хто у смутку дивиться на своє відображення і просто мріє про схуднення, нічого не роблячи для цього.

Дієта, яка пропонується твоїй увазі — надзвичайно ефективна. Вона базується на практично повній відмові від вуглеводів, але при цьому — збалансована. Такий план харчування корисний тим людям, які відчувають труднощі з травленням і незадоволені станом своєї шкіри.

Всього за два тижні ти схуднеш, будеш виглядати здоровішими і відчувати себе більш енергійно! Дивно: для цього всього лише треба їсти кожен день досить смачні продукти…

Яєчна дієта

Понеділок

Сніданок: 1 апельсин (можна грейпфрут, персик, ананас і подібні фрукти, головне — не банан), 2 печива (з цільнозерновий борошна або зі злаками), кава або чай без цукру.

Обід: 1 апельсин, 1 варене яйце, йогурт або кефір.

Вечеря: 2 варених яйця, 2 помідори, 500 г овочевого салату (можна просто огірки), 2 печива.

Як бачиш, дієта передбачає досить щільний вечеря — тобі не доведеться засипати з урчащим животом. Дуже важливо пити багато рідини під час такого харчування, варто виключити з раціону сіль. Сіль можна замінити травами і спеціями, використовуй перець, зіру для приготування салатів, риби, м’яса та овочів.

Вівторок

Сніданок: аналогічний сніданку в понеділок.

Обід: 1 апельсин, 1 варене яйце, йогурт або кефір, 2 печива.

Вечеря: 120 г м’яса (краще яловичина), 1 помідор, 1 печиво.

Середа

Сніданок: аналогічний сніданку в понеділок.

Обід: 1 апельсин, 1 варене яйце, йогурт або кефір, овочевий салат.

Вечеря: 120 г м’яса, 1 апельсин, 1 печиво, чай або кава.

Четвер

Сніданок: аналогічний сніданку в понеділок.

Обід: 120 г нежирного сиру, 1 помідор, 1 печиво.

Вечеря: 120 г м’яса, 2 помідора, 1 яблуко, 1 печиво.

П’ятниця

Сніданок: аналогічний сніданку в понеділок.

Обід: 200 г риби, приготованої на пару, 1 помідор, 1 печиво.

Вечеря: 500 г варених або тушкованих овочів (морква, цибуля, капуста, картопля, бобові), 1 варене яйце, 1 помідор.

Сюрприз! У вихідні дні ти можеш харчуватися як звичайно! Головне — не переїдати, не пити алкогольні напої, уникати продуктів з консервантами, не використовувати сіль. Ти значно схуднеш за 15 днів, причому не всі дні потрібно дотримуватися суворої дієти — на вихідних у тебе свято. Чудово, правда?

Дієта з обмеженим вживанням вуглеводів завжди дає хороший результат. Коли ти досягнеш бажаної ваги, потрібно раз на тиждень (по понеділках, наприклад) дотримуватися зазначеного нижче меню, і тоді втрачений вага не повернеться!

Сніданок: 2 склянки води з лимонним соком.

Обід: 1 варене яйце, 1 печиво, 1 помідор, 1 яблуко.

Вечеря: 1 варене яйце, 1 печиво, 1 помідор.

Ця проста і ефективна дієта стане справжнім порятунком для всіх, хто давно мріє позбавитися від зайвої ваги. Вона працює на 100 %, якщо робити все правильно, тому втрата 10-13 кілограм за два тижні — це реально. Покажи подругам цей план харчування, разом худнути набагато легше!

Джерело