Таблиця тиску в шинах Ford

Таблиця тиску в шинах Ford

Мітки:Ford FiestaFord Focus I-IIIFord MondeoДавление в шинах

Тиск в шинах — це важливий показник, який вимагає систематичного контролю. Крім того, що тиск в шинах відповідає за рентабельний витрата палива, від нього залежить безпека на дорозі. В цілому саме цей показник впливає на правильну поведінку на дорозі автомобіля, наприклад, такого, як «Форд Фокус», «Мондео» або «Куга».

Перш за все, давайте визначимося з тим, що таке тиск. Це кількість повітря, яке припадає на певну площу. В даному випадку це розмір шин.

Нижче розглянемо, як його правильно вимірювати, і чим загрожує неправильне співвідношення даної одиниці до діаметра шини «Форд Фокус» або «Куга».

Таблиця тиску в шинах FordЗаміри тиску з допомогою механічного манометра

Прилади для вимірювання

Щоб точно дізнатися, який тиск у робочій машині, потрібно мати спеціальний прилад — манометр. Обійтися якимись підручними засобами або «на око» в цьому випадку неможливо.

Манометр розрізняють таких типів:

  • механічний;
  • електронний.

Найбільш прості в застосуванні стрілочні манометри. В основі лежить спеціальна пружина. Тиск в шинах можна побачити на шкалі приладу. Якщо вам потрібно систематично перевіряти, який тиск в шинах Форд «Транзит», «Мондео» або «Фокус», можете скористатися найбільш простим і в той же час довговічним варіантом.

Таблиця тиску в шинах FordСтрілочний манометр

Все більшою популярністю користуються електричні манометри. Показник тиску в шинах можна побачити на екрані. Крім цього, такі манометри більш компактні, тому їх завжди можна тримати під рукою. Похибка цього електронного типу приладу становить лише 0,05 бару. Порівняно з іншими аналогічними апаратами цей показник є мінімальним.

Замір тиску

Якою б прилад ви не придбали, якщо його експлуатувати невірно, то точних показників отримати не вийде.

Таблиця тиску в шинах FordТиск в шинах Ford Focus 1 і Ford Focus 2

Замір тиску в шинах в «Форд Транзит», «Куга», «Мондео» або «Фокус» повинен проводитися тільки в непрогретых шинах. Якщо показники будуть зніматися відразу після того, як транспортний засіб припинило рух, дані будуть невірними.

Також слід звернути увагу на той факт, що знімати дані потрібно зі всіх 4 коліс авто. Брати до уваги показники, зняті тільки з одного колеса, недоцільно.

Якщо виконувати всі ці маніпуляції самостійно у вас немає часу, просто довірте це фахівцям на СТО. Такі послуги коштують недорого, зате гарантують безпечну поведінку вашого авто на дорозі.

Таблиця тиску в шинах FordТиск в шинах автомобілів Форд

Наслідки «неправильного» тиску

Якщо автомобіль буде знаходитися в справному стані, комфорт і безпека на дорозі його власнику гарантовані. У протилежному випадку можливі вкрай негативні наслідки, аж до ДТП.

В цілому некоректне тиск в шинах «Форд Транзит» (або будь-якої іншої модифікації) може стати причиною таких негативних факторів:

  • нерентабельного витрати палива (в середньому на 2-3 літри);
  • деформації корду;
  • погіршеного зчеплення з асфальтом, що може стати причиною ДТП;
  • вивертання шин;
  • підвищеного зносу покришок.

Таблиця тиску в шинах FordЕкономія або перевитрата палива при неправильному тиску в шинах?

У той же час потрібно відзначити і той факт, що до негативних факторів може призвести і надлишковий тиск у шинах автомобіля. У такому разі власнику транспортного засобу загрожує наступне:

  • збільшення відрізка гальмівного шляху, що небезпечно;
  • підвищене навантаження на підвіски, що призводить до деформації;
  • зайвий шум під час їзди.

Слід відзначити і один позитивний фактор — витрата палива може зменшитись в середньому на 2 літри. Цей показник залежить від моделі машини.

Схематично показник тиску в «Форд Транзит», «Мондео», «Куга» та інших моделей можна зобразити наступним чином:

Таблиця тиску в шинах FordНеправильний тиск в шинах автомобіля — передчасний знос гуми

Слід звернути увагу і на той факт, що деякі сучасні моделі авто вже мають вбудований показник тиску в шинах. У такому разі манометр можна не використовувати.

Перевірка тиску повинна проводитися регулярно. Якщо показник більше ніж потрібно, треба трохи опустити шину. В іншому випадку — докачати. Для цього краще використовувати спеціальний компресор. По потужності він легко може накачати шини навіть на вантажівці, не кажучи вже про легковому автомобілі.

Таблиця тиску в шинах FordТиск в шинах автомобілів Форд

Варто зазначити, що в більшості автомобілів рекомендовані показники тиску вказані на торці дверей водія або кришці бензобака. Крім цього, можна використовувати таблиці, які є на офіційних сайтах виробників транспортних засобів.

Правильний тиск в шинах будь-якого транспортного засобу — це не тільки запорука комфортного відпочинку, але й безпеки на дорозі. Тому перевіряти цей показник потрібно систематично. Якщо самостійно займатися у вас немає можливості, краще скористатися послугами фахівців.