Для проведення такого радісного і грандіозного заходу, як весілля, необхідно запросити професійного ведучого або тамаду. Сучасні молоді люди не хочуть запрошувати тамаду на весільну церемонію, вважаючи це застарілої традицією і пережитком минулого. Однак без послуг професіонала на весільній церемонії досить важко обійтися.

Не варто забувати, що гості, як правило, мало знайомі і спілкуватися один з одним їм може бути проблематично. Крім того, весь процес весілля повинен бути скоординований, адже інакше весільне застілля не буде відрізнятися від звичайної п’янки.

У професійного тамади є певний порядок проведення весільного процесу, який буде заздалегідь обговорений з молодими, тому затримок і незручних пауз не передбачається. Крім того, фахівець своєї справи не дозволить собі «прийняти на груди» під час весілля, тому навіть до кінця дня буде в тверезій пам’яті і зможе гідно виконувати свою роботу.

Тамада може допомогти у виборі фотографа і оператора, візажиста і перукаря, а також порадити оптимальний банкетний зал для проведення весілля.

Як вибрати хорошого тамаду на весілля?

  • Для того щоб вибрати професійного тамаду, краще всього звернутися за допомогою до друзів і знайомих. При проведенні урочистих заходів люди часто запрошують тамаду, тому про роботу того чи іншого ведучого можна судити за особистим враженням. Не варто повністю довіряти смакам і перевагам друзів, всі вони досить різні. Однак майбутнім молодятам варто уточнити заздалегідь сценарій, щоб не було повного повторення весілля друзів.
  • Скористатися послугами спеціальних весільних агентств. На сьогоднішній день численні агентства пропонують підібрати тамаду для проведення весілля. Звісно, за свої послуги агентства беруть чималі гроші, але зате всі весільні клопоти покладено на фахівців агентства;
  • Послуги інтернету. Скориставшись пошуковою системою можна виявити численні сторінки користувачів, які пропонують свої послуги в якості тамади. На сайтах можна також почитати відгуки інших користувачів про роботу ведучого, а також побачити фото або відео проведених заходів;
  • В ситуації катастрофічного браку часу можна скористатися послугами штатного ведучого, який є практично при кожному ресторані.

Тамада повинен бути дуже ввічливим і приємним, адже на весіллі можуть бути самі різні ситуації, і ведучому потрібно врегулювати непередбачені ситуації.

Вибираючи тамаду на весілля, варто провести зустріч з кількома провідними. У нареченого і нареченої повинен бути вибір, адже в житті буває все, і вибраного тамаду потрібно замінити в терміновому порядку. Головне, про що слід пам’ятати молодятам – тамада потрібен для веселощів і допомоги під час проведення весілля. Тамада не повинен викликати негативні емоції і заважати весільної церемонії.

У професіоналів в наявності є декілька сценаріїв для проведення тематичних весіль. Останнім часом найбільш популярні тематичні весілля в ретро – стилі, морському стилі, грецькому стилі, а також різні урочистості в колірних варіаціях (зелена, чорна, біла, золота, синя, блакитна і навіть ромашкове весілля). Набирає популярність весільна церемонія в стилі хендмейд. Букет може бути виконаний з різних гудзиків і брошок, декор приміщення складається з клубочків пряжі, в’язаних серветок або вишитих мініатюр.