Малюнки на тілі пройшли довгий шлях від символіки приналежності до певної соціальної/професійної групи до ганебного клейма, а від нього – до модного елементу. Сьогодні все частіше дівчата намагаються так прикрасити себе, хоча б хною, але потрібно вміти вибирати тату зі змістом, інакше можна добитися протилежного ефекту. Чому віддати перевагу?

Значення татуювань для дівчат

Висококваліфікований тату-майстер, до якого звернувся клієнт, ніколи не наб’є спонтанний малюнок і завжди попереджає, що даний крок має бути обдуманий. Це не те, що можна виправити за секунду, якщо раптом змінилося настрій. Дівчина, яка думає про красу свого тіла, повинна попередньо розглянути всі варіанти тату і їх значення. Краще, якщо сенс буде вивчений з декількох сторін і у всіх деталях, особливо якщо зображення виявиться на увазі.

Різноманіття таких малюнків для дівчат можна поділити на 2 категорії:

 • Символьні. Квіти, птахи, тварини, зірки, сонце і місяць або складні візерунки з різних релігій. Можна побачити і абстрактні картинки, які сприймаються хаосом, але мають прихований сенс, зрозумілий тільки самої дівчини, яка їх носить.
 • Текстові. Фрази, цитати, імена, дати, окремі цифри. Найбільш використовуваним мовою залишається латинь, проте популярні і тату зі змістом для дівчат на англійській або з японських/китайських ієрогліфів.

Фрази для тату

Якщо дівчину більше залучають фото з написами на плечі, ноги, на спині і т. д., їй варто пошукати привабливі вислови або словосполучення, які вона зможе спроектувати на себе. Красиві фрази для тату зі змістом для дівчат можуть говорити про кохання, прагнення, віру, обіцянку, світогляді, мати зв’язок з минулим або цим. Можна доповнювати їх набросанным ескізом, який повністю розкриє зміст наколки.

Кілька варіантів тату-написи для дівчини:

 • Не повертатися до того, з чим покінчено.
 • Смерть, але не безчестя.
 • Їж, молись, кохай.
 • Світло в імлі.

Тату-символи

Якщо під символікою розуміти малюнки, а не ієрогліфи тощо, то тут вибір майже безмежний. Будь-яке зображення можна прочитати декількома способами, тому жіночі і чоловічі татуювання-символи – це майже завжди загадка, або ж те, де істина ховається за більш зрозумілою картинкою. Лотос може означати переродження, чистоту або досконалість, а грифон – силу, швидкість реакції, боротьбу розуму і тваринної сутності. Місце розташування теж буде грати роль: тату на шиї і на лопатці при однаковому ескізі може мати різні трактування і різну енергетику.

Цитати для тату

Серед відомих висловів особливою популярністю у дівчат користуються фрази античних мислителів, хоча сучасні теж починають прикрашати тіла молоді. Красиві цитати для татуювань з позиції естетики – безпрограшний варіант: кількість фото в соціальних мережах зашкалює. Однак про унікальність стилю в такій ситуації мова не йде, адже висока ймовірність зустріти когось з такою ж татушкою. Якщо ви хочете щось, що належить тільки вам (або вузькому колу осіб), беріть цитати з поезії або прози, і не обов’язково відкривати найвідоміші твори класиків.

Тату написи з перекладом

Текстові наколки можуть мати будь-який розмір і форму: від короткого словосполучення до уривку, що розповідає цілу історію. Вибір довжини написи для тату з переказом здійснюється після визначення зони, на яку вона нанесена. Значення цієї фрази зовсім необов’язково дублювати поруч – його можете знати тільки ви, що додасть вашому образу загадковості. Однак власник сенс набитою тату зобов’язаний знати, оскільки інакше він може потрапити в дуже неприємну ситуацію, що характерно для дівчат, набивающих собі ієрогліфи тільки з-за їх незвичайного виду.

Тату написи на латині з перекладом

Латинська мова – не тільки красивий: фрази на ньому відрізняє особлива філософічність, яка дозволяє використовувати його в тату зі змістом для дівчини. Однак, якщо вибирати розхожі фрази, є ризик виглядати в тренді, але не унікальним. Фахівці радять не брати занадто відомі написи на латині з перекладом для тату – тобто «per aspera…», «memento mori» і т. д. Вивчіть повний список крилатих фраз і співвіднесіть зі своєю ідеєю. Особливо цікаві для жіночої тату:

 • «As posse ad esse», що буде означати «від можливого до реального» та має сенс для натур цілеспрямованих, звиклих плани перетворювати в ціль.
 • «Ad multos annos» можна співвіднести з символьним ескізом тату, оскільки значення фрази – «на довгі роки» і добре підходить для заміжньої жінки, що бажає увічнити любов до чоловіка.
 • «Dum spiro spero» – чудово підійде дівчині, віру якої не зламати, адже трактування фрази звучить як: «поки дихаю – сподіваюся».
 • «Nil sancti» – або ж «нічого святого».

Тату написи російською

Фрази на рідній мові для тату дівчата використовують рідше, ніж іноземною, однак він теж дуже красивий і може звучати неймовірно мелодійно. Помилитися зі змістом буде складно, адже переклад вам і оточуючим (у рідній країні) не потрібно. Ідею для тату написи російською краще придумати самостійно, але якщо література – не ваша стезя, фахівці радять підглянути її в улюбленій книзі. Найчастіше вдалим стає вивчення поезії.

Тату написи англійською з перекладом

Ця мова вважається найбільш поширеним, тому немає особливих труднощів, щоб зрозуміти сенс більшості гарних фраз (на відміну від французьких, німецьких і т. д.). Якщо ви вирішили зробити собі таку тату, написи англійською з перекладом можна вибирати з ідіом – вони звучать стрункішою, ніж нашвидкуруч складені самостійні пропозиції. Граматично найчастіше вони теж правильніше, тому ви не отримаєте насмішку з боку.

Варіанти татуювання зі змістом для дівчат англійською:

 • Don’t give up – не здаватися.
 • The woman of your dreams – може мати жартівливий відтінок, звучить як «дівчина твоєї мрії».
 • Blood, sweat ‘nd tears – добиватися/отримувати через піт, кров і сльози.

Тату символи

Використання довгих фраз, а одиночних символів, зручно, якщо дівчина хоче непомітну татуювання – більше для себе, ніж напоказ під впливом модних тенденцій. Вибрати можна будь-які символи – від давньоєгипетських і скандинавських до загадкових хінді, модних китайських/японських ієрогліфів, арабської в’язі, івриту. Вони мають сильну енергетику, тому перед набиванням такий тату символи і позначення потрібно вивчити якомога старанніше і максимально точно ознайомити майстри з ескізом.

Тату китайські ієрогліфи та їх значення російською

З групою азіатських мов працювати складно, тому що найменша помилка в написанні символу веде до повної зміни заставленого сенсу. Однак навіть без відсутність спотворень у листі виходять курйози з-за кількох варіантів сенсу одного знака. Те ж стосується особливостей поєднання декількох символів. Як підсумок, вибирати для жіночої або чоловічої татуювання ієрогліфи і їх значення російською мовою бажано з людиною, яка добре знає хангиль, ханче, хирагану і т. д. Додатково варто уважно вивчити фото з надійних джерел і вже з ним йти до майстра.

Особливо популярні ідеї тату для дівчат:

 • ? – читається як «ai», означає «любов».
 • ? – дракон;
 • ?? – складене позначення слова «життя», що несе в собі сенс про зумовленості долі кожної людини. Модифікація цього варіанту тату зі змістом для дівчини – ??, що значить «назавжди» або «на все життя» і може бути набито в особливо значимий день.

Слов’янські символи тату

Сильним оберегом можуть бути і руни, які використовувалися у давніх слов’ян, але як і інші талісмани, вони не для загального огляду. Якщо ви вибрали зображення слов’янських символів, тату краще зробити на шиї, попереку, стегні або іншому переважно прихованому одягом місці, інакше енергетика може піти неправильним руслу. Вибирати, як і з іншими знаками (японськими, єгипетськими і т. д.), краще не по візуальної тязі, а по точному змісту:

 • символіка одолень-трава оберігала від хвороб;
 • квітка папороті означає силу духу;
 • солард – родючість, тобто для майбутньої матері;
 • руна світу може подарувати внутрішній спокій.

Тату про любов

До таких варіантів наколки переважно схиляються дівчата від 15 до 19 років, коли трапляються перші серйозні почуття. З’являється бажання увічнити їх, і власне тіло для цього підходить ідеально. Проте фахівці не радять для тату про кохання брати ім’я-прізвище свого коханого, якщо тільки це не ваш чоловік, оскільки будь-які почуття можуть згаснути. Може статися жорстока інверсія до ненависті, і доведеться позбавлятися від небажаної нагадування про минуле. Краще обмежитися глибокими фразами мислителів, загальною символікою, і т. д. Варіанти тату:

 • Люби, якщо хочеш любові.
 • Від любові ліки немає.
 • Amor caecus – про те, що сильне почуття відсікає будь-які доводи розуму. Англійський аналог – love is blind.
 • Amor et honor або ж «любов і честь».
 • Make love not war – вибирати любов, а не війну.

Тату про сім’ю

Складно заперечувати, що з рідними людьми людина зберігає саму міцну зв’язок, яку варто зміцнити і за допомогою наколки на тілі. Деякі дівчата навіть розташовують її на грудях, в області серця. Тату про сім’ю може бути і не надто явною: цікавий приклад спостерігається у Девіда Бекхема, який набив собі кельтський хрест. Він розташований на внутрішній стороні передпліччя і трактується як «те, що люблю і обожнюю», маючи відсилання до дружині і дітям. Для стороннього ж спостерігача це простий малюнок.

Варіанти тату зі змістом, присвячених сім’ї:

 • Мама/тато/сестра/etc, укладену в символ нескінченності.
 • Імена/ініціали дітей, доповнені датами народження. Тату переважно чорно-біла.
 • Ескіз сімейного герба або навіть девіз.

Де краще робити татуювання дівчини

Вибір місця для тату визначається переважно соціальним статусом. Другий чинник – сам ескіз, розмір і форма якого може висувати вимоги щодо зоні, де він може «сісти». Якщо говорити про татуювання написи на руці, тут доводиться враховувати і особливості шкіри: ближче до кисті вона активно оновлюється, тому контур тут швидко розпливеться, колір може змінитися – тонкий почерк вкрай не рекомендовано. На передпліччі ж тату у дівчини збережеться на кілька років. Це ж стосується спини, стегон, і т. д.

Фахівці дають дівчатам наступні поради:

 • Як варіант популярної тату написи на зап’ясті зі змістом вважаються одним з найбільш вдалих: тут можна сформувати цілий браслет, додати цифри, маленький малюнок, що йде вгору по руці. Це гарне місце для парних тату, зізнань у коханні, збереження пам’ятних моментів, особливо якщо ліве зап’ястя, поєднане з серцем.
 • Тату на нозі зручно для дівчат, яким дрес-код не дозволяє демонструвати прикраса тіла, особливо якщо набити її на ступні, щиколотці і т. д. Побачити наколку можна буде тільки влітку чи вдома, коли дівчина ходить босоніж. Тут актуальні переважно ті ж ідеї, що для зап’ястя.
 • При необхідності приховати тату напису на спині теж можуть стати виходом, т. к. в офісі вона буде прихована щільною тканиною блузки. Завдяки великій площі поверхні для тату на лопатці або нижче можна використовувати великі шматки тексту, цілі уривки чи строфи, доповнювати їх малюнками.
 • Одиночні символи (особливо ієрогліфи) гарні як тату на шиї – по задній її поверхні. Вони будуть приховані волоссям, якщо тільки дівчина не носить дуже коротку стрижку, виконають роль оберега.
 • Якщо дівчина вирішив робити тату написи на ключиці, їй варто вибрати короткі фрази в 1-2 слова, або набити більш довгу дрібним почерком, оскільки інакше вона може виглядати грубо.

Відео: жіночі тату і їх значення